Şimdi Ara

Battlefield 3'te 10 Co-op Harita Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Oyun dünyasının ünlü dergilerinden PSM3, Battlefield 3 hakkında yeni bilgiler verdi. Bu bilgilerden birisi ise Battlefield 3'te 10 co-op haritanın olacağıydı.

Patrick Bach tarafından açıklanan haritaların sayısının yeterli olup olmadığına siz karar verin. Oyun modlarının sayısı bakımından sorun yaşamayacağımızı düşündüğümüz Battlefield 3'te yeterli sayıda harita olacağı konusunda da DICE'e güveniyoruz. 

Özellikle multiplayer modlarını büyük bir sabırsızlıkla beklediğimiz oyun Ekim ayında PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için raflardaki yerini alacak.

• Artık arkadaşları çağırırız 4 kişi takarız kulaklığı, yaparız 3'lü efenity'i, bildiğimiz gerçek savaşırız
  • Süper olacak süper. Yeni kuracağımız clana tüm battlefield severlerı bekleriz :) Çok yakında :D
  • diyelimki size 1 oyun alma hakkı verildi ve seçeneklerde battlefield 3 ve CODMW3 var hangisini alırdınız? CODMW3 diyenler eksi bassın BF3 diyenler artı bassın (ben bf3 diyom)
  • quote:

Artık arkadaşları çağırırız 4 kişi takarız kulaklığı, yaparız 3'lü efenity'i, bildiğimiz gerçek savaşırız

avatar78 fikrin cok hosuma gitti aslında projeksiyonla yansıtcan her bi duvara herkes bi duvarda odanın içi savaş alanı olur :D
  • en iyisi oda 4 duvarlı tam 4 projeksiyonla yansıtcaz bide her köşeye dev hoparlör yerleştirdinmi tamam bida gerçek savaşa döner iş birbirimizi gerçekte öldürürüz
  • Hayal kurmak güzeldir.
  • bu oyn okdr iddaalıki konsolda bile alınır
  • BSC Misafiri zaten ne bekliyordun ki konsolda "bile" alınır diyosun oyunu siz hala kucumseyin Battlefield dagitacak ortaligi bu sene MW3 falan yalan hepsi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalala25

en iyisi oda 4 duvarlı tam 4 projeksiyonla yansıtcaz bide her köşeye dev hoparlör yerleştirdinmi tamam bida gerçek savaşa döner iş birbirimizi gerçekte öldürürüz

bilinçli bi oyuncu olduğumu düşünüyorum ve gerçek hayatta içinde ölüm barındıran durumlarla uzaktan yakından alakam olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalala25

diyelimki size 1 oyun alma hakkı verildi ve seçeneklerde battlefield 3 ve CODMW3 var hangisini alırdınız? CODMW3 diyenler eksi bassın BF3 diyenler artı bassın (ben bf3 diyom)

Ha çok iyi zaten mw3 yada bf3 başlığı altında hep it dalaşı olur bırakın şu oyunları karşılaştırmayı artık
  • kardeş senle aynı fikirdeysek ne çemkiriyon bana :D ben konsol oyuncusuyum(ps3) ve bu oyunun konsol sürümünüde çok beğendim ve alacağım gerçi pc ile ışıklandrma farkı gördm ama artık yavaş yavaş konsolların tam gücü kullanılıyor yani bende mw3ü sevmiyom grafk motoru aynı deil berbat bi oyun bf bütün platformda estirecek
  • Deneme
  • acaba battlefield in ismi call of duty olsa ne olurdu böle bir haber olsa güzel olur
  • Her hafta oyunla ilgili yeni,güzel haberler geliyor.Bu da çok iyi bir haber aslında.BF3 dolu dolu gelirken MW3'ün suskunluğu ne kadar sürecek bakalım.
  • Artık BF3'de Co-op'da tam takım oyunu yaparız.
  • co op dakı harıtalar normal senaryodan farklı olacak sanırım.
    bıde dusunsenıze bırımız uav da bırımız tankda ufff
  • aynen hele konsolda co op daha rahat olur pcde lcd çok can sıkıyor kablolar karışklk ps3dede süper olduunu gördm bu oyunu ve kesnlikle alcam
  • iyi ki codmw3 ve bf3 warda rekabetten müthiş şeyler ortaya cıkıo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.