Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
135
Favori
197.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 sene önce sunny 9000 BTU A sınıf r410a gazlı sunny klimayi 500 TL civarı almıştım. Uzun bi hat montajiyla birlikte 650 TL ye maloldu. Evdeki arçelik ve daikin inverterden daha sessiz çalışıyor.

Daikin klimaya zamanında 2000 verdim simdi en az 3000 olmuştur. Daikin servisine göre durum normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 19 Mayıs 2015; 21:06:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Mitsibuşi kampanyası fos çıktı daikin bekleniyor toşiba tık yok yani durum şu gecen sene mitsibuşi 2800tl olan ürün bu sene 4035 tl varın siz düşünün

Bende iki sene once 700 liraya klima almistim 9000 btu simdi bakiyorum ayni markaya klimalari 1.800 den basliyor , klimalara ozel vergi falan mi geldi ?

Dolar iki katına çıktı. Tüm klimalar A sinif oldu.

Dolar ben aldığımda 2.1 civarlarındaydı , şimdi 2.6 oldu illaki doların kattığı bir fiyat olacak ama iki katına çıkması garip.
    Şu an aldığım modeli bir sitede buldum , aynı model aynı klima 1200 lira + 80 lira kargo parası istiyor. Neredeyse iki katı...

Klimayı alırken tv'de almıştım , 2.200 lira'dan aldığım tv'nin yeni ve daha güzel modelleri 1.200 liradan satılıyor. Klima piyasası bir garip işliyor yada gizliden bir vergi geldi...

Ben büyük ihtimal bunu alacağım , en uygun fiyatlı ve adı olan bunu bulabildim ;

http://www.istanbulbilisim.com.tr/baymak-elegant-09-chs-a-enerji-sinifi-9000-btu-h-yeni-inverter-fiyati,116450.html#TabPanelStart

Daha önce aldığım klima da baymaktı ve çok sesli çalışıyordu ama idare ederdi yine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rimesia -- 19 Mayıs 2015; 21:23:06 >
  • sigma inverter kullanan var mı memnun mu?
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Dolar hızlı arttığında eski fiyattan verenler çıkabiliyor. Size öyle birşey denk gelmiş olabilir. Bazen dediğimiz gibi ilginclikler de oluyor. Yukarıda yazdığım sunny klimanın 4 kat pahali daikin den sessiz olması gibi.

Altus ve Samsung da bakin. Baymaktan iyi olma ihtimalleri yuksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhat6363

Fujitsu klima birinci üründe KDV indirimi,ikinci ürün %50 indirim şeklinde duyurulmuştur.

Bilginize...

duyuru bilgisine nerden ulaştınız acaba?
  • duyuruda sıkıntı yok. indirim var ama önce zam yaptılar sonra indirim.
  • Bütçe sıkıntısı yoksa klima almışken Daikin yada Mitsubishi alın pişman olmazsınız.
  • http://www.vaillant.gen.tr/index.php?route=product/product&path=109&product_id=131
    vaillantın resmi satış kanalı 18'lik inverter 1975 tl
    9 taksitle 2100 civarı kargo ücretsiz
    fiyat uygun geldi kulanan arkadaşlar varsa yorumlarını beklerim
  • quote:

quote:

quote:

Mitsibuşi kampanyası fos çıktı daikin bekleniyor toşiba tık yok yani durum şu gecen sene mitsibuşi 2800tl olan ürün bu sene 4035 tl varın siz düşünün

Bende iki sene once 700 liraya klima almistim 9000 btu simdi bakiyorum ayni markaya klimalari 1.800 den basliyor , klimalara ozel vergi falan mi geldi ?

Dolar 2 katına çıktı derken 2014 mayıs dolar 2.1 tl iken şimdi 2.6 tl nasıl 2 katına çıkmadır bu ustam sadece klima firmaları bizi enayi yerine koyuyor başka birşey değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dolar 2 katına çıktı derken 2014 mayıs dolar 2.1 tl iken şimdi 2.6 tl nasıl 2 katına çıkmadır bu ustam sadece klima firmaları bizi enayi yerine koyuyor başka birşey değil

Daha önce yazdığım gibi hızlı yükselişlerde stok durumuna göre zamlar hemen yansıtılmayabiliyor.

Serbest piyasa ortamında tüm firmaların anlaşması gerekiyor ki 3-5 tane değiller.

• fujitsu veya Samsung alacağım 14'lük.

Sizce hangisi daha iyi olur ? Samsun A++ ve 2500 civarı. Fujitsu daha pahalı ve daha az yaktığı söyleniyor.
  • Arkadaşlar yazlık bölgede hem soğutma hem ısıtma için kullanılacak maksimum 1500 TL bir klima almak istiyoruz. Ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daikin isteyenler shira modeli, ftxs35k modelini yarın 3600e taksitli alacağım.
    İzmirde bayiden alacağım. İsteyenler olursa pm ile ulaşın adres vereyim.
    Genel fiyat aralığı 4000-4748 tl arası.
    Isıtma ve soğutma A++ olan nadir modellerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A++ , 18.000lik klima lazım.
    İş yerine alacağız, salon tipi değil. :)

Markası önemli Türk markası olmasın lütfen onları daha önce kullandık A++ özelliklerini gördük faturada sağosunlar.

Fujitsu, Samsung, Daikin vs. olabilir.
  • 12000 lik ne önerebilirsiniz arkadaşlar.
    soğutma için kullanacagız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfy20

12000 lik ne önerebilirsiniz arkadaşlar.
    soğutma için kullanacagız.

???
  • baymak elite 18.000 A+
    koçtantan 1.700 tl ye aldım 9 taksit
    inverter değil ama fiyatı hesaplı geldi,
    12.000lik olanından memnundum, ayrıca çok şık duruyor salonda.
    düşünen arkadaşlar olursa tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

baymak elite 18.000 A+
    koçtantan 1.700 tl ye aldım 9 taksit
    inverter değil ama fiyatı hesaplı geldi,
    12.000lik olanından memnundum, ayrıca çok şık duruyor salonda.
    düşünen arkadaşlar olursa tavsiye ederim

inverter olanı ıle fıyat farkı ne hocam. ayrıca elektrık faturasında ne kadar fark olur.
    30 m2 ye 12 bınlık yeter mı sogutma ıcın?
  • bu arada az önce bana sms geldi.WORLD'e özel KLİKLSA.COM DA BAYMAK ELEGANT A+ klimalarda ek 150 TL indirim kodu : KLIKSA2015
    düşünenlerin işine yarasın istedim.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.