- x
KAMOSONİC marka OTO TEYPLER Nasıl?
54 Cevap9005 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 20:40:54 

Arkadaslar aracımda kullanmak üzere ucuz uygun fiyata usb ve mmc kart özelliği olan Bi oto teybi almak istiyorum internette arastirirken

http://urun.gittigidiyo...O-TEYP_W0QQidZZ39801449

Linkindeki kamosonic marka teybi buldum fiyatı uygun Kamosonic nasil bir marka sizce almalimiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polimex -- 24 Haziran 2011; 20:41:48 >

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 21:47:14 

?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

6498 Mesaj
24 Haziran 2011; 21:55:50 

boşver be dostum

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 21:56:45 

quote:

Orijinalden alıntı: silverado
boşver be dostum

Neden

18966 Mesaj
24 Haziran 2011; 21:57:44 

At kirece...

1978 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:07:40 

telefunken tavsiye ederim, tlf c101 modeli.usb,mmc,sd kart vb.tüm özellikleri gayet iyi 2 yıl garantili ve telefunken kalitesiyle.

http://www.bimeks.com.t...en-ca-101-oto-teyp.aspx

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:08:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde
At kirece...

Neden böyle kısa konuşuyorsunuz biraz açsanız iyi değil şunu al daha iy gibii vb

Aracim ahim şahım birşey değil yüksek sesle bangir bangir sesi açıpta mahalle aralarında dolaşıp insanları rahatsız edecekte değilim sevdiğim parçaları donleyebileyim o kadar aracımın üzerinde orjinal kaset çalar teyip/radyosu var çalışıyor ama böyle birsey olsa daha guzel olur

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:10:19 

quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre
telefunken tavsiye ederim, tlf c101 modeli.usb,mmc,sd kart vb.tüm özellikleri gayet iyi 2 yıl garantili ve telefunken kalitesiyle.

Teşekkürler

1978 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:13:22 

quote:

At kirece...

bu tip şahıslar forumda bilgi değil cehalet dağıtıyor

18966 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:17:56 

Tabi...

KAMOSONIC ilk çıktığında kaliteli ve ucuz ürünlerle popülarite kaznadı ancak ROADSTAR gibi ne yazık ki zamanla belli bir fabrikanın veya belli bir distribütörün markası olmaktan çıkıp İstanbul'daki kokoreççilerin ŞAMPİYON ve Adana'daki unlu mâmûlcülerin KARDEŞLER adını kendi malları ve/veya müscecell makalarıymış gibi afişe etmelerine benzer bir oluşum içine girdi. Adı çok defa değişti (KAMASONIC, KAMOSONIC vb.) ve Çin'deki herhangi bir low-end elektronik ürünler imal eden NO-NAME fabrikaya gittiğinizde en az 10.000 adet olmak koşuluyla (1 adet 40'lık konteyner) marka olarak kendi adınızı dahi yazdırabileceğiniz her türlü oto ve ev elektronik ürünü yaptırabilirsiniz.

Bu ürünler ucuz ve verdikleri hizmet de ödenen para kadar, hatta onunla sınırlı. İçindeki devreler ve komponentler kapasite ve ısı dayanımına yeterli olmayan ucuz parçalardan oluşuyor. Bunlar su ısıtıcısı gibi (KETTLE). O kadar ucuz ki bozulduğuda tamiri ile uğraşacağınıza çöpe atıp 25 TL'ye yenisini alıyorsunuz.

Bence bilinen markaların ürünlerinden tercih etmeniz daha faydalı olacak. Ucuz etin yahnısı yavna oluyor. 15 yıl kullandığım SONY marka oro radyo-teyp çalınana kadar halen ilk günkü gibi çalıyordu mesela.

Saygılarımla,

Taner Göde

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:18:28 

quote:

Yok Taner GÖDE bu forumun saygın üyelerinden bir ve forumda baya bir seveni var kısa cevap vermesine biraz sitem ettim telefunken alacağım BUYUK ihtimalle ama bunun daha gösterişli estetik modelleri yok mu acaba

18966 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:20:12 

Katılıyorum...

Ortaköy'de sallandıracaksın 3-5 tane, bak bakalım bir daha yapıyorlar mı...!!!

quote:

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Haziran 2011; 22:21:56 

quote:

Amma sazanmışsın Emre

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:22:39 

quote:

Tabi...

KAMOSONIC ilk çıktığında kaliteli ve ucuz ürünlerle popülarite kaznadı ancak ROADSTAR gibi ne yazık ki zamanla belli bir fabrikanın veya belli bir distribütörün markası olmaktan çıkıp İstanbul'daki kokoreççilerin ŞAMPİYON ve Adana'daki unlu mâmûlcülerin KARDEŞLER adını kendi malları ve/veya müscecell makalarıymış gibi afişe etmelerine benzer bir oluşum içine girdi. Adı çok defa değişti (KAMASONIC, KAMOSONIC vb.) ve Çin'deki herhangi bir low-end elektronik ürünler imal eden NO-NAME fabrikaya gittiğinizde en az 10.000 adet olmak koşuluyla (1 adet 40'lık konteyner) marka olarak kendi adınızı dahi yazdırabileceğiniz her türlü oto ve ev elektronik ürünü yaptırabilirsiniz.

Bu ürünler ucuz ve verdikleri hizmet de ödenen para kadar, hatta onunla sınırlı. İçindeki devreler ve komponentler kapasite ve ısı dayanımına yeterli olmayan ucuz parçalardan oluşuyor. Bunlar su ısıtıcısı gibi (KETTLE). O kadar ucuz ki bozulduğuda tamiri ile uğraşacağınıza çöpe atıp 25 TL'ye yenisini alıyorsunuz.

Bence bilinen markaların ürünlerinden tercih etmeniz daha faydalı olacak. Ucuz etin yahnısı yavna oluyor. 15 yıl kullandığım SONY marka oro radyo-teyp çalınana kadar halen ilk günkü gibi çalıyordu mesela.

Saygılarımla,

Taner Göde

Teşekkürler sony ve pionner çok tuzlu bütçeme göre 100 TL lik birsey dusunuyorum araca artık masraf yapmak istemiyorum 2 sene binip yaptıgım masrafı çıkarınca satıp Guzel birsey alacağım inşallah

Bu arada Aracim 2000 model Opel corsa 1.4 GLS

1978 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:27:03 

quote:

Orijinalden alıntı: polimex

Teşekkürler sony ve pionner çok tuzlu bütçeme göre 100 TL lik birsey dusunuyorum araca artık masraf yapmak istemiyorum 2 sene binip yaptıgım masrafı çıkarınca satıp Guzel birsey alacağım inşallah

Bu arada Aracim 2000 model Opel corsa 1.4 GLS

arkadaşım sen benim dediğimi dinle yeğenin arabasına aldık telefunken marka.4 aydır kullanıyor gayet tatminkar kalitede.tavsiye ederim 85 tl gibi bir fiyata bulabilirsin...

18966 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:28:24 

İdare etmekte faîde mütalâa ediyorum. Ben de sizin gibi genç ve delikanlıydım. En azından "şahıs" dedi, yani şahsiyet, kişilik, personalite ifade etmek istedi. Başka bir zamir de kullanabilirdi, işte özgürlük ve demokrasi budur. İnsanların sesini kısmadan, gençlerin ağzını kapatmadan istediklerini haykırmaları bir ülkenin en kıymetli varlığıdır. Eleştrin, ama yapıcı olarak. Mesela ben bu forumun $250 US Dollars etiket fiyatıyla satılan bir HTML proğramına dayalı olduğunu uygun bir zamanda eleştireceğim de fırsat kolluyorum. Ama diğer yandan da gidip mesela Cisco Systems ya da Linux gibi bir yazılım evine özel software ısmarlayacak değillerdi ya...?!?

quote:

Orijinalden alıntı: HaCKeRBoY64

Amma sazanmışsın Emre

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:28:27 

quote:

http://www.bimeks.com.t...5r-oto-teyp.aspx#photos

Linkteki navitech nasil?

1978 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:37:58 

quote:

http://www.bimeks.com.t...5r-oto-teyp.aspx#photos

Linkteki navitech nasil?

dostum boşver navitech falan 3.kez söylüyorum gerçekten telefunken çok iyi ben ilk aldığımızda ya bu kadar ucuzsa bu telefunken fasondur demiştim ama gerçekten çok temiz ses veriyor özellikleri ve ışıklandırma tuşlar çok hoş ve kaliteli.4 aydır sorunsuz kullanıyor yeğenim.karar senin sen bilirsin ...

2195 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:49:02 

Bu tip ürünler gerek ses kalitesi gerek işçilik olarak birbirlerinden pek farklı degiller, Taner abinin de belirttigi gibi Çin'de Konteyner nakliyesine uygun adetlerle sipariş geçtiginiz sürece herhangi bir markayı bastırarak ithal edebiliyorsunuz, hatta oem box şeklinde paketlendikleri için 50 adet/paket şeklinde kutulanıyor ve Türkiye'de kullanım klavuzu ile birlikte ambalaja konuyor. Tek dikkat etmeniz gereken yaşadıgınız yere yakın bir servis noktası olan firmadan alışveriş etmeniz, zaten maksimum garanti süresi boyunca sağlam kalabiliyorlar.

TZM - TVP Çeviri Ekibi Youtube kanalı:
http://www.youtube.com/user/RBELingTeamTR?feature=mhee
Video içeriklerini Türkçe altyazılı izleyebilmek için, video'nun sağ alt köşesinde yer alan ''cc'' butonunu kullanabilirsiniz.

4237 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:51:34 

radyo çekmez 2 gün sonra elinde kalır boşver...

385 Mesaj
24 Haziran 2011; 22:56:23 

Benimde sadece usb girişi bulunan 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teypler ilgimi çekiyor. Hem ucuz oldukları için hemde cd ile uğraştırmadıkları için.
Kamosonic Taner Ağabey'in dediği gibi ucuz çin malından öte değil. Ancak ''telefunken,navitech,jameson,sunny'' gibi teyp markalarının menşei nedir ve kalite seviyesi nedir?
Bunlarında usb girişli 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teyp modelleri var. Cevaplarınızı bekliyorum.

Tüm trafik işaret ve işaretçilerine uyalım. Uymayanları uyaralım. Arabada ''insan'' olduğunu unutmayalım!

2195 Mesaj
24 Haziran 2011; 23:03:58 

quote:

Orijinalden alıntı: TaNeR.61

Benimde sadece usb girişi bulunan 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teypler ilgimi çekiyor. Hem ucuz oldukları için hemde cd ile uğraştırmadıkları için.
Kamosonic Taner Ağabey'in dediği gibi ucuz çin malından öte değil. Ancak ''telefunken,navitech,jameson,sunny'' gibi teyp markalarının menşei nedir ve kalite seviyesi nedir?
Bunlarında usb girişli 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teyp modelleri var. Cevaplarınızı bekliyorum.

saydıgınız ürünlerin tamamı benzer kalite'de çin malı. Telefunken, navitech gibi markaların ürünleri yetkili servis hizmeti verdikleri için daha güvenilir.

TZM - TVP Çeviri Ekibi Youtube kanalı:
http://www.youtube.com/user/RBELingTeamTR?feature=mhee
Video içeriklerini Türkçe altyazılı izleyebilmek için, video'nun sağ alt köşesinde yer alan ''cc'' butonunu kullanabilirsiniz.

385 Mesaj
24 Haziran 2011; 23:09:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Details

saydıgınız ürünlerin tamamı benzer kalite'de çin malı. Telefunken, navitech gibi markaların ürünleri yetkili servis hizmeti verdikleri için daha güvenilir.

Telefunken'i ben alman malı olarak biliyordum. Yanlış mıyım acaba?

Tüm trafik işaret ve işaretçilerine uyalım. Uymayanları uyaralım. Arabada ''insan'' olduğunu unutmayalım!

1978 Mesaj
24 Haziran 2011; 23:09:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Details

arkadaşım hoş diyorsunda sony ide gördük dayım aracına 400tl sony teyp aldı 6 ayda 4 kez arıza yaptı yani biraz şans meselesi yeğenime carrefour dan 75 tl ye telefunken sd kartlı teyp aldık şubat başında gayet güzel ve temiz bir sesle çalışıyor 4 aydır

1286 Mesaj
24 Haziran 2011; 23:24:14 

Yarın ben bir mağazaya gideyim hangisi(telefunken-navitech) hoşuma giderse ondan alayım bu arada tüm araçlarda teyip çapı standartımı yani direk sıfırdan oturur mu

Uzaklaştırılmış
25 Haziran 2011; 0:38:19 

Çin malı.Bu almaman için yeterli.

1978 Mesaj
25 Haziran 2011; 1:28:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Fetih

Çin malı.Bu almaman için yeterli.

iyiki söyledin bizde amerikan malı sanmıştık...

729 Mesaj
25 Haziran 2011; 1:33:29 

quote:

Yarın ben bir mağazaya gideyim hangisi(telefunken-navitech) hoşuma giderse ondan alayım bu arada tüm araçlarda teyip çapı standartımı yani direk sıfırdan oturur mu

hocam şehir neresi pioneer in giriş seviyesindeki teybine 180 lira vermek varken bunlara 80-90 lira verme zaten pahalılar asıl ederleri 50 lira onların.ister 2000model ister 1955 model olsun teybi arabayı satarken çıkartabilirsiniz

1286 Mesaj
25 Haziran 2011; 5:28:17 

quote:

Orijinalden alıntı: bjklee18

hocam şehir neresi pioneer in giriş seviyesindeki teybine 180 lira vermek varken bunlara 80-90 lira verme zaten pahalılar asıl ederleri 50 lira onların.ister 2000model ister 1955 model olsun teybi arabayı satarken çıkartabilirsiniz

İstanbul hocam. Evet 1995 model veya 2000 olsada fark etmez ama fiyatının makul olması şart 180 liraya varsa PİONEER ve Sony alınır tabi

10421 Mesaj
25 Haziran 2011; 5:49:07 

Eniştem, 1997 model Ford Mondeo'suna aldı Kamosonic marka, pek çok özelliği olan teyp 3. ayı dolduramadan bozuldu.

Kendi aracımda Sony var, 3 senedir kullanıyorum inanılmaz memnunum

4237 Mesaj
25 Haziran 2011; 6:18:25 

araba teybinde 2 marka öne çıktı zaten pionerr ve sony...

729 Mesaj
25 Haziran 2011; 10:01:38 

1286 Mesaj
25 Haziran 2011; 10:31:16 

quote:

Orijinalden alıntı: bjklee18
http://urun.gittigidiyo...-CALAR_W0QQidZZ41162951

Teşekkürler. Tüm oto teyipleristandartmi yani corsa B aracımın teyibini çıkardığımda Bi yerine sıfır olarak oturur mu?

1978 Mesaj
25 Haziran 2011; 12:02:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Eniştem, 1997 model Ford Mondeo'suna aldı Kamosonic marka, pek çok özelliği olan teyp 3. ayı dolduramadan bozuldu.

Kendi aracımda Sony var, 3 senedir kullanıyorum inanılmaz memnunum

dayımın aracına sony aldı 6 ayda 4 defa arıza yaptı (3 tanesi garantiden)
yeğenime şubat ayında telefunken aldık 75 tl. ye takır takır çalışıyor
bana sony övme

2073 Mesaj
25 Haziran 2011; 12:12:53 

sadece usb bellekten çalan modelleri bulunuyor onlar hem ucuz oluyor hemde kolay kolay bozulmuyor. İlla ucuz bi ürün alacaksanız bu tarz bi ürün alabilirsiniz.

90 Mesaj
25 Haziran 2011; 12:15:32 

arkadaş istanbuldasın madem birde doğubanka bak istersen.orada 170 hatta 160 civarı usb li pioneer bulabilirsin.
http://urun.gittigidiyo...-CALAR_W0QQidZZ41162951
bu ürünün bir üst modelini aldım 220 ye ..harika bir teyp.tavsiye ederim.hiç kamosonic filan uğraşma.
ha bütçem kısıtlı 100 tl yi geçemem diyorsan navitech bak kesinlikle.uzun süre kullandım gerçekten işe yarar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3696 Mesaj
25 Haziran 2011; 12:41:37 

ucuz model arıyorsan.. sunny navitech gibi markaları da öneririm..

Skoda Octavia 2014 - Elegance 1.6 TDI CR 105 PS DSG Green Tec - Metal Grisi

1978 Mesaj
25 Haziran 2011; 13:42:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Subat

ucuz model arıyorsan.. sunny navitech gibi markaları da öneririm..

bilmeden konuşma 100 tl nin altında en iyi TELEFUNKEN dir

Uzaklaştırılmış
25 Haziran 2011; 14:11:30 

Panasonic çakması. İsim olarak.

1286 Mesaj
25 Haziran 2011; 15:14:52 

quote:

bilmeden konuşma 100 tl nin altında en iyi TELEFUNKEN dir

Aldığınızda cihazın Uzerinde ne yazıyordu made in chine, made in P.R.C mi yoksa made in germaniy mi yazıyordu Çinliler işi baya bi üç kagitciliga vurmaya başladı eskiden made in chine yazarlardi baktılar millet temkinli yaklaşıyor Çin mallarına sonra made in P.R.C yazmaya başladılar ilk made in P.R.C yazan Bi ürün gördüğümde merak ettim hangi ülke diye araştırmalarım sonucunda P.R.C nin açılımın People Repblic Chine yani Çin Halk Cumhuriyeti olduğunu öğrendim şaşırmıştım dogrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polimex -- 25 Haziran 2011; 15:16:07 >

4037 Mesaj
25 Haziran 2011; 15:21:34 

walla navitech kullandım gayette memnundum cd çaları bozulursa sd kart okuyucusunu kullanırım,o bozulursa usb sine flash disk takarım o bozulursa radyo transmitter alırım diyerek almıştım ama 2 sene kullandım ilk günkü performansını korudu.100 tl ye mi ne almıştım

ŞAMPİYONLUK YAKIN,IŞIKLARI KAPAYIN!

1286 Mesaj
25 Haziran 2011; 15:25:07 

quote:

Teşekkürler. Tüm oto teyipleristandartmi yani corsa B aracımın teyibini çıkardığımda Bi yerine sıfır olarak oturur mu?

Bu soruma hala cevap alamadım. Bilen bir arkadaş yok mu?

10421 Mesaj
25 Haziran 2011; 15:35:00 

quote:

bana sony övme

sana mı sorcam lan kime ne övüp övmeyeceğimi? tövbe estağfurullah ya iyice seviye düştü şu forumda..

1978 Mesaj
25 Haziran 2011; 15:35:19 

quote:

Aldığınızda cihazın Uzerinde ne yazıyordu made in chine, made in P.R.C mi yoksa made in germaniy mi yazıyordu Çinliler işi baya bi üç kagitciliga vurmaya başladı eskiden made in chine yazarlardi baktılar millet temkinli yaklaşıyor Çin mallarına sonra made in P.R.C yazmaya başladılar ilk made in P.R.C yazan Bi ürün gördüğümde merak ettim hangi ülke diye araştırmalarım sonucunda P.R.C nin açılımın People Repblic Chine yani Çin Halk Cumhuriyeti olduğunu öğrendim şaşırmıştım dogrusu

valla arkadaşım chine yazması önemli değil önemli olan kalite artık bir çok firma çinde üretim yapıyor bugün BMW gibi bir markanın bile birçok parçası çinde yapılıyor bu ne demek kalitesiz mi hayır kesinlikle maliyet ve işçilik ucuz olduğu için çoğu firma üretimini çinde yaptırıyor

948 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Irun_Each_Team
25 Haziran 2011; 15:36:18 

quote:

bana sony övme

hocam sende iyici telefunken fanı çıktın aynı şeyi 5.defa soyledin

1978 Mesaj
25 Haziran 2011; 15:38:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Irun_Each_Team

hocam sende iyici telefunken fanı çıktın aynı şeyi 5.defa soyledin

729 Mesaj
25 Haziran 2011; 16:12:47 

quote:

Bu soruma hala cevap alamadım. Bilen bir arkadaş yok mu?

aslında iş sadece teyple bitmiyor 1 çiftte oval alın arkalara taktırın bunun için 40-50 liraya kablo çektirtin tadından yenmez bu kadar diyorum.
unutmayın ne kdr kaliteli alırsanız o kadar iyidir çünkü bu arabayı değiştirirken onları çıkartıp yeni alacağınız araca takabilirsiniz

1544 Mesaj
25 Haziran 2011; 16:14:45 

kaç senedir alpine kullanırım geçen kardeşim yeni modelini almış onu aldım arabadakini ona verdim hala hiç birşeyi yok.yani almışken iyisini alın arkadaş alacaksa alsın 5-6 ay gider.sonra yenisini alır

Bmw - 3.28ci

1488 Mesaj
25 Haziran 2011; 16:46:38 

telefunken iyidir şaşma bence

1286 Mesaj
25 Haziran 2011; 16:51:27 

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer
telefunken iyidir şaşma bence

Bakalım inşallah iyi çıkar

867 Mesaj
28 Temmuz 2011; 21:41:18 

2004 senesinin sonunda aldığım kamosonic marka mp3 oto teybim daha yeni bozuldu bilginize bir ürünü kullanmadan kötülemek çok yanlış bir harekettir ve cahilliktir. Bu hayatta herşey için geçerlidir izlenmemiş bir film hakkında, okumadığınız bir kitap hakkında, dinlemediğiniz bir müzik tarzı hakkında yorum yapılmaması gerekir.

Pioneer VSX-520 + E-ES3tb + S-21W

3092 Mesaj
28 Temmuz 2011; 21:46:33 

quote:

Katılıyorum...

Ortaköy'de sallandıracaksın 3-5 tane, bak bakalım bir daha yapıyorlar mı...!!!

5 Mesaj
27 Ocak 2012; 21:35:00 

merhaba. Kamosonic ODL351 oto teyp sorunu ilgilenirseniz sevinirim. cd dvd kard sorunsuz çalışıyor ama radyoyu açınca ses bir süre normal devam ediyor 15 -20 sn sonra patlam sesi gibi olup birden kısılıyor. tamamen kısılmıyor oldukça düşük sesle devam edip 3-5 sn sonra normal seviyeye geliyor . sonra yine ve yine tekrar devam ediyor. radyo dinlemek mümkün değil. sorun ne olabir sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oteman -- 27 Ocak 2012; 21:38:46 >

http://www.artmajeur.com/oguzhancoruh

5 Mesaj
27 Ocak 2012; 21:39:07 

merhaba. Kamosonic ODL351 oto teyp sorunu ilgilenirseniz sevinirim. cd dvd kard sorunsuz çalışıyor ama radyoyu açınca ses bir süre normal devam ediyor 15 -20 sn sonra patlam sesi gibi olup birden kısılıyor. tamamen kısılmıyor oldukça düşük sesle devam edip 3-5 sn sonra normal seviyeye geliyor . sonra yine ve yine tekrar devam ediyor. radyo dinlemek mümkün değil. sorun ne olabir sizce.

http://www.artmajeur.com/oguzhancoruh

484 Mesaj
27 Ocak 2012; 22:24:02 

2 sene Trident diye aynı seninki gibi bi teyp kullandım usbli falan zamanında iyi fiyata düşürmüştüm 85 tl ye almıştım.İlk iki ay sıkıntısızdı.Ama hergün ayrı arıza sökmeden önce sadece radyosu çalışıyordu.Hoş servise de yollamadım ama .En son söktüm taktım Sony cdx v 3800 diye bi teyp eski bi teyp bi arkadaşımın eski arabadan kalma yani 3-4 senelik falan ama ses çıkışı kalitesi vs. olsun canavar gibi.Git 2. el Pioneer Sony,Jvs,Alpine gibi ürünlerin 2.eline bak.hiç olmadı git navitech al kötünün iyisi o mofset çıkış falan var

ROVER

DOHC
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » KAMOSONİC marka OTO TEYPLER Nasıl?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.381