Şimdi Ara

Nokia Ovi Store'dan günde artık 6 milyon uygulama, içerik indiriliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Dünyanın en büyük cep telefonu üreticilerinden Nokia'nın uygulama mağazası Ovi Store, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Ovi Store üzerinden artık günde 6 milyon uygulama ve içeriğin indirildiği açıklandı. Bu da yılda 2 milyarın üzerinde uygulamanın indirilmesi demek.

1 yılda yaklaşık 8 kat büyüme sergileyen Ovi Store'da her gün 300.000'in üzerinde yeni hesap açılıyor ve Ovi Store, 48.000'den fazla uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Her hafta 1000 civarında yeni uygulamanın Ovi Store'a katıldığı bildiriliyor.

190'dan fazla ülkede, 30'un üzerinde dil seçeneğiyle hizmet veren Ovi  Store kullanıcılarının %90'dan fazlası uygulamaları ana dilinde indirebiliyor.

• yalandan kim ölmüş
  • günde 300000 yeni hesap biraz çok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci
    yalandan kim ölmüş

Saydin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wentworthscofield

günde 300000 yeni hesap biraz çok değil mi?

bende oraya takıldım
  • Yok artık
  • 365x300.000=109,500,000 Hesap yılda yapar.Şimdi nokia 1 senede 109,500,000 adet Ovi destekleyen telefon mu satıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16
    365x300.000=109,500,000 Hesap yılda yapar.Şimdi nokia 1 senede 109,500,000 adet Ovi destekleyen telefon mu satıyor ?

Gercek ise bravo Nokiaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

365x300.000=109,500,000 Hesap yılda yapar.Şimdi nokia 1 senede 109,500,000 adet Ovi destekleyen telefon mu satıyor ?

Gercek ise bravo Nokiaya

Yoksa Fake hesap mı açıyolar Nokia çalışanlarını görevlendirdi herhalde eve gidince herkes 100'er tane ovi hesabı açacak diye

• quote:

Daha önce satılmış olanları hesaba katmıyorsunuz sanırım ??
  • Bende nokia kullanıyordum can sıkıntısından herşeyi indiriyordum yalan yok şimdi çoğu kişide böledir o yüzden 6 milyon birde uygulamalar siliniyor falan adama tekrar indirmek zorunda kalıyor yoksa ovi ne ya :D
  • ovi kadar gereksiz ve düzensiz bir uygulama arşivi daha var mıdır :) ovi store'a 2. defa girenlerin sayısı kaç asıl o rakamları yazmak gerek :) uygulamaların abartısız %90'ı boş şeyler.. hiç birinin bir işe yaradığı da yok ayrıca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzyLive

ovi kadar gereksiz ve düzensiz bir uygulama arşivi daha var mıdır :) ovi store'a 2. defa girenlerin sayısı kaç asıl o rakamları yazmak gerek :) uygulamaların abartısız %90'ı boş şeyler.. hiç birinin bir işe yaradığı da yok ayrıca :)

otobüs saatleri,metro saatleri ve ido mobil benim elim ayağım oldu..çok da boş şeyler yok..görmesini bilene..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzyLive

ovi kadar gereksiz ve düzensiz bir uygulama arşivi daha var mıdır :) ovi storea 2. defa girenlerin sayısı kaç asıl o rakamları yazmak gerek :) uygulamaların abartısız %90ı boş şeyler.. hiç birinin bir işe yaradığı da yok ayrıca :)

bende iphone kullanıyorum 10 tane işe yarar uygulama var gerisi gereksiz yok çakmak yok ekranda buz oluyo felan :D zaten aynı işi yapan en az 500 uygulama var.
  • MeeGo nun gelmesiyle artar inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Evet arkadaşım şahsen ben N8 aldıktan sonra Ovi Store takılmaya başladım ama daha önce 5800 kullanırken Mağazayı bir kere bile açmamıştım. Ben kullanmaya başladıktan sonra etrafımda en az 4 5800 kullanıcısı da özenip account açıp program vs. indirmeye başladılar. Mağlum 8 liraya aylık internet paketleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer715

quote:

quote:

Evet arkadaşım şahsen ben N8 aldıktan sonra Ovi Store takılmaya başladım ama daha önce 5800 kullanırken Mağazayı bir kere bile açmamıştım. Ben kullanmaya başladıktan sonra etrafımda en az 4 5800 kullanıcısı da özenip account açıp program vs. indirmeye başladılar. Mağlum 8 liraya aylık internet paketleri var.

Nokia 2-3 senedir ovi destekli telefon satıyor.Nokia 2.5 senede 110.000.000 tane Ovi destekli cihaz sattıysa gene helal olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zafer715

quote:

quote:

Nokia 2-3 senedir ovi destekli telefon satıyor.Nokia 2.5 senede 110.000.000 tane Ovi destekli cihaz sattıysa gene helal olsun.

http://www.gsmarena.com/nokia_3500_classic-2012.php

Kardeşimde var bundan bu cihaz destekliyor. (2007 Ekim cihazın çıkış tarihi)

• Gerçek symbiancıların uğrayacağı en son site...
    Bir sürü işe yaramaz uygulamadan işe yarar bişeyler bulurum belki diye onlarca belki yüzlerce indirilip kurulan onca program ve sonrada program yüklemekten sıkılan ve yüklediği bir sürü gereksiz uygulamaları nasıl teker teker kaldıracağını düşünen nokia ovi mağduru.
    Bu sitenin özeti böyle... Adamlar linki javayla icon haline getirmiş program diye koyuyor yuuuuhhhh yani...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.