- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
buhar kazanlı ütü tavsiyesi
34 Cevap22693 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

176 Mesaj
24 Haziran 2011; 14:58:19 

buhar kazanlı ütü tavsiye edebilir misiniz? yada en azından hangi özellikler olmalı?

16152 Mesaj
24 Haziran 2011; 17:37:28 

fiyat limitiniz nedir

eğer yoksa 450 civarına tefal protect pro

başka bişey bakmam açıkçası

http://www.deveyuku.com...tml?ref=akakce&v=1.39.3

2007 Hyundai Getz 1.4 DOHC 4AB AC ABS SR OTM.

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

2735 Mesaj
25 Haziran 2011; 14:34:14 

direk tefal al...başkasına bakmayın hiç...

Love is a force of nature...

275 Mesaj
25 Haziran 2011; 22:10:27 

bende tefal 9360 var.memnunum.

176 Mesaj
25 Haziran 2011; 23:21:03 

öncelikle teşekkürler...
biraz acele ile yazdığım için pek limit sınır belirtemedim...
almışken iyisi olsun mantığındayım ama 500 TL nin de üzerine asla cıkamayacağım... bana önerilen bir modele baktım ancak bu ürün sanıırm philips'in en kötü ürünü... teknik özellik olarak bilemicem ama malzme kalitesi cokcok kötü...

http://www.hepsiburada....22&productid=evphgc7430

bugun biraz bakındım tefal, delonghi ve philips var hep piyasada...

ve su dikaktimi çekti.. philipsin normal bir ütüsüne baktığınızda uzay mekiği gibi :) ama buhar kazanlılar oyuncak gibi... anlamadım wallahi...

cevaplarınzı bekliorum :)

2735 Mesaj
25 Haziran 2011; 23:44:19 

5 yıla yakındır tefalin buhar kazanlı ütüsünü kullanıyorum. aslında sizin söylediğiniz şey, yani uzay gemisi gibi olmaması, çok olumlu bir özellik. ütü ne kadar hafifse o kadar rahat ve kolay ütü yaparsınız. buhar kazanlılarda, suyu kazana koyduğunuz için ütünün kendisi oldukça hafif oluyor ve bu da ütüyü kolaylaştırıyor. ütü tabanının sıcaklığının ayarı dışındaki tüm ayarlar ise buhar kazanının üzerinde.. bir de şöyle bir olay var. bilmiyorum gerçi siz kumaş pantolon-ceket falan ütülüyecek misiniz ama, buhar kazanlı ütülerde asla ve asla extra bir tabanlık ya da bez kullanmanıza gerek yok. hiç bir parlama olmuyor. ben yünlü, yün-ipek, yün-viskon karışımlı tüm takım elbiselerimi, hatta kaşmir paltomu bile, uygun sıcaklığı seçerek (yünlü ayarı) ütü yapıyormum ve şu ana kadar hiç bir giysimde parlama olmadı. sürekli buhar çıkışoının olması ise kırışıklıkların açılmasında oldukça etkili oluyor.
söyleyebileceğim tek eksi, bu ütülerde, en azından tefalde, su sprey mekanizması yok. bu da, örneğin 4-5 gün öncesinden yıkanmış ve tamamen kurumuş (hiç nem kalmamış) %100 pamuklu ürünlerin ütülenmesinde (gömlekelrde) biraz sorun yaratıyor. ama makineden çıkarıp 5-6 saat havalandırdıktan sonra hafif nemliyken ütü yaparsanız, o da sorun olmuyor.

2735 Mesaj
26 Haziran 2011; 0:18:40 

saçmalaynın kim olduğu belii. sana mı sorcam nereye ne yazacağımı.. adam gibi konuş. durup duruken sataşma insanlara. git terbiyesizleğini başka insanlara yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 26 Haziran 2011; 0:19:50 >

275 Mesaj
26 Haziran 2011; 19:42:22 

ŞU AYRINTIYA DİKKAT ÇEKMEK İSTERİM:
ütü yaparken,benim alışkanlığım,ütüyü dik şekilde bırakmak.tefalde bu özellik var.fakat philipsin son modeli kazanlı ütüyü hep yatay bırakmak zorundasınız.

176 Mesaj
27 Haziran 2011; 9:42:22 

emrahsnr öncelikle bu kadar ayrıntılı düşünüp cevap verdiiiniz için tşk ederim...
gömlek, ceket, kumas pantolon benim üniformam gibi zaten :) onlarsız olmuyor... philipslerde modeller arasında bayaa bi malzeme kalitesi var... tefalde cok da faz bi fark yok ama teknik özellikler elbetteki farklı...

birde yukarıda bir arkadasımızın tavsiye ettiği tefal gv 9360 protect ütüde su yazıyor; perde ve gömlekleriniz askıda iken buharla ütüleme... bu gercekten işe yarıyor mu? ne dersini ?

2735 Mesaj
27 Haziran 2011; 21:25:27 

rica ederim bir filkir verebildiysem ne mutlu...
açıkçası tam 4.5 yıl önce yaklaşık 3 ay süren bir araştırma sonucunda almıştım. elimdeki bütçe ile en iyi ürünü almışım. hala canavar gibi çalışıyor. ütünün tabanı, annemin kont montunun metal düğmelerini dikakte almadan ütü yapmasıyla bir miktar çizildi, ama onun dışında hiçbir sorunu yok :)

sorduğunuz soruya gelince: ben perde ütülemeyi hiç denemedim. ama dikey olarak hazır yatağımı ütüledim :) bir ara mite alerjisi olmuştum ve neyim basa hepsini yıkayıp ütülemiştim. işte o arada yorgan, yastık, yatak, battaniye ne varsa ütüledim. yatağa da buhar banyosu yaptırmıştım :) amatabibu kırışıklı gidermek için değil hijyen amaçlı idi. açıkçası bir gömleğin dikey olarak ütülenebiileceğine pek ihtimal vermiyorum. ama şöyle bişey olmuş olabilir belki. daha önce 1 kere giyilmiş ama belli yerleri kırışmış bir gisiyi askısında iken şöyle bir buhar püskürtme ile bi şekil vermek ya da arkası kırışmış bir ceketin buruşukluğunu açmak için kullanılabilir.

bu arada şayet buhar kazanlı bir ütü alacak olursanız, sağlam ve kaliteli bir ütü masası almanızı tavsiye edderim. malum o ağırlığı, andik bir masa taşıyamaabilir. ayrıca, ütü masasınn üzeirndeki bezin de olabildiğince çok katmanlı ve kaliteli bir bez olmasına dikkat edin. vileda ya da delongi iyi ürünler sunmakta.

176 Mesaj
28 Haziran 2011; 15:05:29 

teşekkür ettim... sanırım aynı seçimi yapacağım :)

55 Mesaj
17 Eylül 2011; 22:28:36 

Editörün Tavsiyesi: Siemens Kazanlı Ütü!

Burada Siemens kazanlı ütülerden bahsedilmediğini görünce cevaplamak istedim. Siemens, kazanlı ütü konusunda oldukça iyi ve teknoloji olarak önde. Yukarıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

0

local://upfiles/1161760/73F6617E5C8C4345A726B9BE5E63392C.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siemens Uzmanı -- 17 Eylül 2011; 22:32:08 >

6 Mesaj
18 Eylül 2011; 1:06:04 

siemens uzmanı hocam ben ne kadar çok bekledim bir kişide çıkıp siemens iyidir desin diye...ama malesef geç kaldınız.ben siemens xs20 xtrm ile philips gc 8330 arasında kalmıştım.sitede kimseden ses seda çıkmayınca ew den philips 9220 aldım.fazlasıyla tuzlu ama çok güzel şimdilik memnunu.ama hep bir acabam olacak aklımda...

55 Mesaj
18 Eylül 2011; 15:57:45 

Olsun, o da son derece iyi bir seçim. İyi günlerde kullanın.

www.siemensuzmani.com

15 Mesaj
22 Eylül 2011; 11:53:30 

quote:

Orijinalden alıntı: azraelhusam

öncelikle teşekkürler...
biraz acele ile yazdığım için pek limit sınır belirtemedim...
almışken iyisi olsun mantığındayım ama 500 TL nin de üzerine asla cıkamayacağım... bana önerilen bir modele baktım ancak bu ürün sanıırm philips'in en kötü ürünü... teknik özellik olarak bilemicem ama malzme kalitesi cokcok kötü...

http://www.hepsiburada....22&productid=evphgc7430

bugun biraz bakındım tefal, delonghi ve philips var hep piyasada...

ve su dikaktimi çekti.. philipsin normal bir ütüsüne baktığınızda uzay mekiği gibi :) ama buhar kazanlılar oyuncak gibi... anlamadım wallahi...

cevaplarınzı bekliorum :)

ben bu ütüyü kullanıyorum geçen sene aldım.çok memnunum. hiç bi sorunla karşılaşmadım..ütü saatimi neredeyse yarım saat daha aza indirdi.

41 Mesaj
9 Nisan 2012; 13:43:19 

Konuyu tekrar hortlatıyorum arkadaşlar

Buhar kazanlı ütü arayışlarına başladım.
Tefal GV5240 Easy Pressing, DeLonghi VVX 810, Philips GC6520, Tefal GV 5220 Easy Pressing gözüme ilk çarpanlar ama bunlar doğru ütüler midir daha değişik neler olabilir konusunda en ufak bir fikrim yok

Tavisyelerinizi paylaşabilir misiniz? Özellikle kullanıcı tavsiyeleri çok makbule geçecek

21 Mesaj
12 Mayıs 2012; 11:33:02 

Merhabalar arkadaşlar... Ben de Kazanlı ütü arıyorum. Acil Tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Bu arada Alış-Veriş merkezlerinde adı sanı duyulmamış ancak Philips ten daha fazla özellikleri olduğu söylenen ismini tam hatırlamadığım (euro... olabilir) ütüler var... Bu ütüler hakkında bilgisi olan var mı? Alınabilir mi?

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ağustos 2012; 14:03:06 

bende bu aralar ütü alacagım ancak sanal marketimden bilgisayar toplayacagım o arada ütü de onun taksidine eklensin istiyorum orda su ütüyü buldum http://www.sanalmarketi...uhar-Kazanli-Akilli-Utu sizce nasıldır nedir fikri olan paylaşırsa sevinirim

729 Mesaj
3 Eylül 2012; 21:08:23 

quote:

Orijinalden alıntı: bbbcomrade

bende bu aralar ütü alacagım ancak sanal marketimden bilgisayar toplayacagım o arada ütü de onun taksidine eklensin istiyorum orda su ütüyü buldum http://www.sanalmarketi...uhar-Kazanli-Akilli-Utu sizce nasıldır nedir fikri olan paylaşırsa sevinirim

Bunun üst modeli olan 9240 modelini satın aldım ve ertesi gün idae ettim. Benim şanssızlığıma buhar gücü konusunda sanırım bir arıza vardı.
O yüzden o seriye temkinli yaklaşıyorum ama kesinlikle marka veya ürün kötülemesi olarak algınlanmasın.

Eğer imkanınız var ise, bir alışverişmerkezinde bu tür ürünler satan yerlerde ütü deneme standı açan mağaza bulabilirseniz
ürünleri denerken görün derim.

9240 kullanıp da çok memnun olan hatırı sayılır sayıda kullanıcı da olduğundan ben şanssız olduğum düşüncesindeyim.

Durdurun dünyayı!!! İnecek var.

59 Mesaj
10 Eylül 2012; 23:54:02 

ben de philips kazanlı 9240 kullanıp memnun kalanlardanım. buharı oldukça güçlü. özellikle ütü çok birikince ve bebek eşyaları olunca kullanıyorum. işimi çok kolaylaştırıyor.

vaktim dar, pratik olmam lazım

Uzaklaştırılmış
18 Eylül 2012; 18:03:00 

quote:

Orijinalden alıntı: PratikHanim

ben de philips kazanlı 9240 kullanıp memnun kalanlardanım. buharı oldukça güçlü. özellikle ütü çok birikince ve bebek eşyaları olunca kullanıyorum. işimi çok kolaylaştırıyor.

emınım öyledir arkadaşlar ınanmayın profılıne bakın her konuda phılıpsın baska bır esyasınn modelının reklamını yapıyor

148 Mesaj
17 Aralık 2012; 21:00:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Apalapucia

emınım öyledir arkadaşlar ınanmayın profılıne bakın her konuda phılıpsın baska bır esyasınn modelının reklamını yapıyor

ahahhaha aynen philips marka ne varsa öve öve bitirememiş. sittin sene forumlardaki yorumlara bakıp ürün almam. eminim bunun gibi yüzlerce üyelik vardır.

edit: bu mesajı sonmuş yakalandıktan sonra başka bir üyelikle girmiştir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcelor -- 17 Aralık 2012; 21:02:17 >

Uzaklaştırılmış
17 Aralık 2012; 21:51:19 

quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

ahahhaha aynen philips marka ne varsa öve öve bitirememiş. sittin sene forumlardaki yorumlara bakıp ürün almam. eminim bunun gibi yüzlerce üyelik vardır.

edit: bu mesajı sonmuş yakalandıktan sonra başka bir üyelikle girmiştir herhalde.

adminlerın sucu arkadas konu dısındada konu actık belirttik reklam var die

148 Mesaj
17 Aralık 2012; 21:53:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Apalapucia

adminlerın sucu arkadas konu dısındada konu actık belirttik reklam var die

zaten philips'i de sevmezdim iyice antipati oluştu.

konu linki özelden atarsan sevinirim. orada da iyi muhabbet dönmüştür.

10 Mesaj
20 Ocak 2013; 12:59:19 

kazanlı ve sağlam ütü için terzi tavsiyesi aldım bana tavsiyesi gazzella veya silter marka oldu hem yerli olması hem de servis ve yedek parça bazında sorun yaşamıyacağımı söyledi.üstelik 2 yıl garantiliymiş.bide şu yönden güzel karşımda bir muhattap bulabiliyorum.bir bakın isterseniz http://canutu.com.tr veya şu siteyede bir bakın http://silterutu.com

2319 Mesaj
20 Ocak 2013; 19:45:19 

tefalden şaşma derim ben

zorradamla müziğe bakış
Dh şarkı yarışması kazanan parçalar

2 Mesaj
1 Nisan 2013; 11:01:42 

ARKADAŞLAR BEN KAZANLI ÜTÜ ALMAK İSTEDİĞİMDE YORUMLARA ÇOK ÖNEM VERMİŞTİM VE DELONGHI VVX1860 ALMIŞTIM, AMA HİÇ BEĞENMEDİM İÇERİSİNDEKİ KULLANIM KILAVUZU YETERSİZ, ÜTÜ ÇOK AĞIR VE TABANI GÜZEL DEĞİLDİ VE ÜTÜ BUHAR KESİLİNCE 10 DK BUHAR VERMİYORDU HEMEN İADE ETTİM. SONRASINDA Bİ MAĞAZADA PHILIPS GC9240I İNCELEDİM. AKILLI ÜTÜ OLDUĞUNDAN MI NEDEN BİLMİYORUM, KIRIŞIKLIK AÇMAK İÇİN EPEY ÇABA SARF ETTİK BASTIRDIK FALAN. AMA EN SON ANNEMİN YOĞUN İSTEĞİ ÜZERİNE KARAR VERDİM VE TEFAL GV9461 ALDIM. O KADAR MEMNUNUM Kİ ANLATAMAM, ÜTÜ BİR HARİKA ECO AYARINDA ÜTÜLEDİĞİM HALDE MÜKEMMEL ÜTÜLÜYOR.TAVSİYE EDERİM. BEN İSTANBUL BİLİŞİMDEN ALDIM KARGO KUTUSU BİRAZ HASARLI GELDİ AMA ÜRÜNDE HİÇBİR SORUN OLMADIĞINDAN VE SIFIR OLDUĞUNDAN GERİ ÇEVİRMEDİM. İYİ Kİ ALMIŞIM ÇOOOOOOKK MEMNUNUM...

90 Mesaj
5 Ekim 2013; 22:58:14 

selam arkadaşlar.bugun annemin eski ütüsü bozulunca mecburen bi ütü almak mecburiyetinde kaldık.ben kendi evimde bosch marka buhar kazanlı ütü kullanıyorum.500tl ye almıştım kampanyadan.inanılmaz memnunum.tds2229 modeli.neyse efem ben çok ısrarcı oldum anne gel bundan al kurtul rahatla diye.neyse araştırdık biraz.sonra bide vestele girelim ya dedik.hiç tercih etmem normalde.girdik içeri bi baktım bi ütü yapmışlar fena bi ürün değil.dedim tamam görüntü iyidirde acaba çalışınca nasıl.normalde şu an fiyatı 359tl.adam dedi 250 ye bırakırım.dedim tamam ya anne al sen bunu.ben ödiicem.memnun kalmassanda canın sağolsun kendi paranla kendine alırsın bitane daha .neyse aldık çıktık gittik eve kurduk çalıştırdık.vallahi benim ütüden 1 gram aşşagı kalır yanı yok.acayip hoşuma gitti.buhar gücü olsun malzeme kalitesi olsun şaşırıp kaldım.içim gitti ya 500 vermiştim ben benim ütüye.neyse yabancı değil sonunda anneme gitti güzelim ütü sadete geleyim arkadaşlar.bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum.bosch kullanıyorum ben.bu ütü tam anlamıyla aynısı.paranızı boşa harcamayın ihtiyacınız varsa böyle bi ütüye çekinmeden alın.ucuza hallettiğiniz içinde dua edersiniz.saygılar.
(bu arada hiç bir bayi bu aldığım fiyata vermiyor.alt modeli var 250 ye onunla karıştırmayın.bunu almaya çalışın.V-PRESS Serisi 3000 Siyah Buhar Jeneratörlü Ütü.. sıkı bir pazarlık ile 250 olmasada bayağı bi indirimle alabilirsiniz)

1

aşşağıdakide benim ütü..buda çok iyidir.öneririm ama yarı fiyata üstelikte aynı kaliteyi yani yukardakini alabilirsiniz.
0

166 Mesaj
20 Ekim 2013; 19:17:01 

buhar kazanlılarda delonghi markası çok iyidir

402 Mesaj
1 Kasım 2013; 0:06:20 

quote:

Orijinalden alıntı: magicsee

selam arkadaşlar.bugun annemin eski ütüsü bozulunca mecburen bi ütü almak mecburiyetinde kaldık.ben kendi evimde bosch marka buhar kazanlı ütü kullanıyorum.500tl ye almıştım kampanyadan.inanılmaz memnunum.tds2229 modeli.neyse efem ben çok ısrarcı oldum anne gel bundan al kurtul rahatla diye.neyse araştırdık biraz.sonra bide vestele girelim ya dedik.hiç tercih etmem normalde.girdik içeri bi baktım bi ütü yapmışlar fena bi ürün değil.dedim tamam görüntü iyidirde acaba çalışınca nasıl.normalde şu an fiyatı 359tl.adam dedi 250 ye bırakırım.dedim tamam ya anne al sen bunu.ben ödiicem.memnun kalmassanda canın sağolsun kendi paranla kendine alırsın bitane daha .neyse aldık çıktık gittik eve kurduk çalıştırdık.vallahi benim ütüden 1 gram aşşagı kalır yanı yok.acayip hoşuma gitti.buhar gücü olsun malzeme kalitesi olsun şaşırıp kaldım.içim gitti ya 500 vermiştim ben benim ütüye.neyse yabancı değil sonunda anneme gitti güzelim ütü sadete geleyim arkadaşlar.bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum.bosch kullanıyorum ben.bu ütü tam anlamıyla aynısı.paranızı boşa harcamayın ihtiyacınız varsa böyle bi ütüye çekinmeden alın.ucuza hallettiğiniz içinde dua edersiniz.saygılar.
(bu arada hiç bir bayi bu aldığım fiyata vermiyor.alt modeli var 250 ye onunla karıştırmayın.bunu almaya çalışın.V-PRESS Serisi 3000 Siyah Buhar Jeneratörlü Ütü.. sıkı bir pazarlık ile 250 olmasada bayağı bi indirimle alabilirsiniz)

1

aşşağıdakide benim ütü..buda çok iyidir.öneririm ama yarı fiyata üstelikte aynı kaliteyi yani yukardakini alabilirsiniz.
0

peki üstad taban olarak nasıl ? yani şu meşhur markaların tabanları gibi yapışmaz dedikleri kaymak asfalt türünden olan tabanmı var ? ayrıca ütü yaparken kumaşı açma performansı nasıl ?

90 Mesaj
2 Kasım 2013; 1:31:53 

hocam bizzat kendi ellerimle 2 kot 1 gömlek ütüledim.çok başarılı buldum.tabanı nano seramik kaplama.bosch dan yani benimkinden kayganlık açısından hiç bir farkı yok.zaten buhar kazanlı ütüler buhar verme esnasında gerçek kayganlık performansını veriyor.vestel satış noktalarında fiyatı sabit ama bazı bayiler pazarlığa müsait.bayağı ekonomik bi fiyata alırsın ve aldığın üründe 500-600 lük ürünlerle aynı.bence git bi bayiye hocam ürünü eline al incele.anlarsın kalitesini.

Bu mesajda bahsedilenler: sporcu42

70 Mesaj
12 Şubat 2014; 22:17:09 

Arkadaşım PHILIPS ten kesinlikle uzak durun. Niye derseniz şu hikayeme kulak verin lütfen.Bir kucak para ödeyip, dönemin en son modellerinden (9240) olan ürünü tam 25 ay önce satın aldık.Garantisinin 24 ay olduğunu hatırlatmakta yarar var. Ürün Garanti süresinin tam bitiminde 25. ayda arızalandı. Servise gttiğimizde bize çıkartılan parça değişim listesi ve toplam tamir bedeli tam 245 TL idi. Yani ürünün web den satın alınabileceği fiyatın nerde ise yarısı kadar tamir bedeli...Üstelik değişim yapılması gereken parçalara göz attığımızda 1) Elektronik kart 2)Power düğme ışığı 3)Buhar taşıyıcı hortumu...Bu son parçaya dikkat !!! Hadi anladık ,ilk ikisi elektronik malzeme bu bile makul bir arıza süresi değil ama neyse....Peki 3. Parçaya ne demeli ? Buharlı ütü satıyorsunuz ve ütünün en önemli parçalarından neredeyse ütü ile ile bir eskimesi gereken hortumu 2 yıllık bir ömre sahip. Bu konuda Tüketici Danışma Hattına yaptığımız müracaatlarda servislerinin NOTERLİĞİNDEN ÖTEYE GEÇMEYEN ve üzgünüz le biten cümlelerden başka hiç bir yardım alamadık.Usulen kurulmuş ve kurumsallık çağrıştırmak amacından öte hiç bir fonk siyonu olmayan bir birim.Şu anda ne mi yapıyorum? PHILIPS in 25 ay önce piyasanın en pahalısı olarak aldığım ürününü depoya atıyorum. Benden istedikleri SERVİS BEDELİNİN DAHA DA ALTINA bir fiyata hemen hemen aynı spefikasyonlara sahip YERLİ BİR ÜRÜN alıyorum.H.Burada.Com dan siparişimi verdim bile.Hem 6 Ay deneme ve kayıtsız iade/değişim garantisi var ,hem YURDUM MALI.... 2 Yıl garantisi...Hemde bir çok kullanıcının olumlu yorumu ve menmuniyeti. Buda bana çok iyi ve zamanında bir ders oldu.PHILIPS'in her türlü ürününü yaşantımdan çıkartıyorum. Ha ! Bu arada 23 Yıllık evliyiz. Eşim çalışan bir Bayan Evlilik yaşantımızın 21 yılını 2 adet klasik buharlı ütü ile geçirdik.(Ki, şu anda bu emaktarı yeniden devreye aldık.) her türlü eşyasını son derece bilinçli ve ekonomik kullanan genel bir yapımız vardır.Bu güne değin 2. değişimini yaptığımız Beyaz ve k.rengi eşyalarımızda bir çok kez arıza yaşadık , ancak hiç birinde bu kadr pişkin ve tüketicisini hiçe sayan bir anlayışla karşılaşmamıştık.

"Ya Göründüğün gibi ol,yada kaybol görüntü kirliliği yaratma...."

1 Mesaj
3 Mart 2014; 16:45:38 

Merhaba,

Ben de bir süredir buhar kazanlı ütü bakınıyorum. Normalde De Longhi alacaktım. Sonradan Arzum AR659 dikkatimi çekti. Kendi sitesinde 500 civarı. Ancak nette 300e buldum. Daha önce hiç kullanan ya da yorum yapabilecek var mı acaba? Ya da Vestele mi döneyim. Şimdiden teşekkürler...

144 Mesaj
14 Nisan 2014; 0:47:25 

deneyim ve önerilerileri tazeler misiniz?

Türk markalarıyla ilgili fikirleriniz nelerdir?

Sizce :

Buhar Kazanlı ütülerin fiyatları hangi aralıkta olmalı?
Minimum ve optimum özellikleri neler olmalı?
Nelere dikkat etmeliyiz....

2008 1.5 CRDİ VGT HY KLM SİYAH

387 Mesaj
23 Ekim 2014; 15:56:14 

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama linkteyi ütüyü tavsiye ederim..
En hosuma giden yanı hanımın ütüye ayırdığı zaman yarı yarıya azaldı.
tefal pro express gv8461

http://www.ebruligezege...fal-pro-express-gv8461/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTaDoR1970 -- 23 Ekim 2014; 15:56:59 >

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.621