Şimdi Ara

Yeni Rainbow Six Oyunundan İlk Görüntü ve Bilgiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Ubisoft'ın daha önce web alan adlarında ortaya çıkan yeni Rainbow Six oyunundan ilk bilgilerin yanı sıra iki adet de ekran görüntüsü ortaya çıktı. Kotaku tarafından yayınlanan bilgilere göre bu defa Las Vegas'ta değiliz.

Yeni Rainbow Six oyununda New York'taki bir terörist grubu durdurmaya çalışacağız. Amerikan hükümetinin ve Wall Street'in aç gözlülüğünden usanmış bu grup şehirde terör estirmeye başlıyor. Amerika bu defa kendi insanları tarafından saldırıya uğruyor.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi de ahlaki seçim sistemi olacak. Bu sistem ile oyuncuların aldıkları kararlar onların oyundaki yollarını da değiştirecek. Yetkililer oyundaki bütün yolların tek bir oynanışta görülemeyeceğini söylüyor. Ubisoft oyunu tekrar tekrar bitirmemizi istiyor.

Kotaku'ya gösterilen demoda öncelikle bir yabancıyı yönettiğimiz (mutemelen sivil) söyleniyor. Terörist grup tarafından kaçırılan ve bomba bağlanan bu yabancıdan sonra Rainbow takımını da yöneteceğiz. Rainbow ekibi bizim yabancının bulunduğu köprüye bir operasyon düzenliyormuş. Yine burada çeşitli kararlar vermek zorunda kalacakmışız.

Aşağıda oyunun ilk ekran görüntülerini bulabilirsiniz. Bu görüntülerde oyundaki yabancıyı görme şansı yakalıyoruz. Bu arada oyunun hangi platformlara çıkacağı henüz bilinmiyor.

• İlk fotoğraf güzel gözüküyor.Atmosferi güzel.
  • bu arada sniper ghost warrior 2'nin haberlerini hiç yayınlamamışsınız..
  • Yine FPS ve TPS kamera açıları olacak mı? Rainbow 6 Vegas 2'deki gibi?
  • pardon yeni baktım da yayınladığınızı gördüm..neyse, eğer rainbow six'in roman kitabındaki gibi bir oyun senaryosu olursa inanılmaz olurdu.. :)
  • süper bi haber,vegas geri döndü :D
  • Las Vegas'ta değiliz yazıyor adam Vegas geri döndü diyor :D
  • vegası çok sevdiğim için bilerek öle yazdım,yanlış yazılmadı yani
    new york las vegas farketmez gelsin yeterki kaç senedir bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemannn -- 24 Haziran 2011; 11:40:49 >
  • Raibow gökkuaşğı demek değil mi? yani Tom Clay'ın Gökkuşağı Altı oyunu :D
  • pardon yeni baktım da yayınlamışsınız..neyse, ilşallah rainbow six'in roman kitabındaki gibi bir oyun senaryosu olursa müthiş olur :)
  • Günün belkide en güzel haberi.Görüntüler iyi.
  • Atmosfer sağlam...
  • quote:

Kotaku'ya gösterilen demoda öncelikle bir yabancıyı yönettiğimiz (mutemelen sivil) söyleniyor.

Yabancıyı yönetmiyoruz. Bombanın bağlı olduğu kişinin gözlerinden oynuyoruz ve yapmamız gereken bombanın patlamasını engellemek için pimi / tetiği tutmak. Eksik bilgi olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.