Şimdi Ara

1e1: Sony'nin 3 Boyutlu Dizüstü Bilgisayarı Vaio 3D VPCF21Z1E video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
25.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1e1, 2. sezon'un ilk bölümünde Sony'nin 2 boyutlu görüntüleri 3 boyutlu hale getirebilen 3 Boyutlu Dizüstü Bilgisayarı Vaio 3D ile karşınızdayız. Canlı renkler sunabilen parlak ekranı ve üst düzey donanım bileşenleriyle bakalım Sony Vaio 3D, bekleneni verebiliyor mu?

• Yaylalar , yaylalar! Sola Dön! :) Saolun video için.
    Konu dışı : Askere uğurlamaya gelebilir miyiz? :)
  • 1 e 1 özlemişim hea görünece bi deşik oldum :D
  • Güzel inceleme olmuş efsane geri döndü :)
  • Biri Geliyo biri gidiyo askere heyt be ,özlemiştik valla 1e1 i
  • 1e1'in geri dönmesine sevindim. Gözlükler süper durdu Mesut Abi'de.
    Bu arada kısa saç sana çok yakışıyor Erdinç Abi.
  • Giriş süperdi
    Askerlik iyidir gerçektende edinilmesi gereken bir tecrübe.
  • HEMEN SİPARİŞ VERİYORUM :D
  • Heralde askerde Internet cafe var teknolojiden hic Geri kalmiyorsunuz
  • Erdinç abi sen küpe mi takıyosun yoksa bana mı öyle geldi (kulağın parlıyoda)
  • mesut çeviktemi askere gidiyor bittik desenize :(
  • cRYSİS 2 MERAK EDİLİRMİYA NVDİA 256 EKRANKARTI İLE CRYSİS 1 CRYİS WEHEARD VE CRYSİS 2 BİTİRDİM :D 1024 ÇÖZÜNÜRLÜKTE !! :D ERDİNÇ ABİ DAĞDAN İNDİM ŞEHRE YAPTILAR ZTN OLMADI :D OYNAMANI TAVSİYE ETMEZDİM GRAFİK OLARAK CRYSİS 1 GEÇİYOR AMA SİNGPLAYER OLARAK 0 CEVAT YERLİYİ GÖRÜRSEN CRYSİS8 ADLI ÜYEMİZ BÖLE BÖLE DEDİ DERSİN ABİ :D VEYA O ŞİRKETTE OYUNU TASARLAYAN BİR KİŞİYE :D
  • NOMAD+PRAFIT SAYKO AZTEK VE ESKİ UZAYLI ANİMASYONLARINI İSTİYORUZ :D
  • harika inceleme için teşekküler...herkes gibi ben de Crysis 2 yi oynatıp oynatmadığını merak ediyordum fiyatı çok yüksek...ben de birebir gidip incelledim...şöyle en az GTX 560M taksanıza bu makinaya...illa sony bizi ps3 e mahkum edecek...
    sony oyun bilgisayarı yapsın çıplak koşacağım
  • DH e uzun süredir ziyaretci olarak bakiyorum uzun zamandir bi eksik seziyodum bu video da çözdüm :) bu arda 1e1'i özlemisin meyüt abi askere gitmeden son bikac inceleme daha istiyorum.
  • 3D hayatımıza ciddi anlamda girmeye başlıyor..
  • ya hala ileri alma yok dhnin video sitesinde ya böle bişey yok
  • cok kaba bir laptop bunu tasiyamadiktan sonra güzel bir masa üstü alirim daha iyi
  • erdinç abi, ilk olarak yeni saç stil süper olmuş:) burda video oyunu oynadin askerde video oyunun içinde oldun :D:D seni tekrar aramızda görmekten mutlu olduk. Oyuncular oyun için sakın almayin bu cihazi zaten oyun için en ideal masaüstüdür. Birşey olduğunda bileşenini rahat bir şekilde değiştirebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

Yaylalar , yaylalar! Sola Dön! :) Saolun video için. Konu dışı : Askere uğurlamaya gelebilir miyiz? :)

artık baya bi konvoy yaparız yanı en büyük asker bizim asker diye .d
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.