Şimdi Ara

Brando'dan hem fare hem de klavye görevi gören cihaz: KeyMouse II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Birbirinden farklı ve dikkat çekici ürün portföyüyle internette sık sık dikkatimizi çeken Brando, hem klavye hem de fare görevi gören KeyMouse II'nin satışına başladı.

88$ fiyat etiketine sahip KeyMouse II, 150 x 65 x 30 mm boyutlarında ve 96 gram ağırlığında tasarlanmış, üzerinde 65 tane tuş bulunduruyor ve loş mekanlarda tuşları rahatça görebilmeniz için arka ışıklandırmaya yer verildiği görülüyor. Bluetooth ile bağlantı sağlayan ve özellikle HTPC kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz cihaz 3 tane AAA pille çalışıyor, üzerinde sunumlar esnasında yardımcı lazer barındırıyor. Son olarak cihazın kapsama alanının 15 metre olduğu ifade edilmekte.

• tasarım ilginç
  • Rii Mini daha kullanışlı, bunun fonksiyon ve multimedya tuşları yok görünürde.Fiyat olarakta pahalı.Şarj edilebilir olsaymış güzel olurmuş.
  • kılavye blackberry'i düşününce kullanılabilirliği hakkında olumlu fikir edinilebir, ancak ''sabe'' arkadaşımızın söylediğine katılıyorum multimedya tuşları hakkında, pil kaliteli şarzlı pillerle giderilebir buda fiyatının iki hanede kalmasına neden olmuş sanırım.
  • baş parmağın rahat ulaşabileceği yerlere en çok kullanılan harfleri koysalar bence başarılı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: darke

FPS oynarken napıcaz peki ?

Normal klavye kullanacan :D
  • Güzel ürün.
  • İlginç
  • Videosunu da bekleriz , kullanımı vasattır.
  • Valla klavye tasarımı çok güzel bence. Hiç bana göre bi ürün değil ama çok beğendim kendimce.
  • bunE YAaa
  • brando nun özellikli klavyeleri türküyede nerede satılıyor bilen varmı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.