Şimdi Ara

Motorola Atrix 4G, Android 2.3.3 güncellemesine kavuşmak üzere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Çift çekirdekli Tegra 2 işlemcisi ve 1GB bellek kapasitesi gibi güçlü donanım özelliklerine ek olarak dizüstü bilgisayar standıyla da büyük ilgi uyandıran Motorola Atrix 4G, Android 2.3 güncellemesine kavuşuyor. Motorola tarafından şu ana kadar yapılmış resmi herhangi bir açıklama olmasa da gelen bilgilere göre Android 2.3.3 güncellemesi AT&T kullanıcılarına OTA yani hava yoluyla otomatik olarak sunulacak.

Revize edilmiş Blur kullanıcı arayüzüne ek olarak geliştirilmiş kamera, arttırılan güç yönetimi, revize edilmiş klavye, yeniden derlenen ana uygulamalar, dosya indirme yöneticisi ve uygulama gruplandırma gibi çok sayıda yenilik getirecek olan Android 2.3.3 güncellemesinin Temmuz ayı içerisinde sunulması beklenirken, Android 2.3.4 güncellemesinin ise Eylül ayı gibi çıkacağı konuşulmakta. 

• motorola da bu işi öğrendi diyebiliriz.
  • Buralar değerlenecek {:

Amerikadan getirtip tonla para döktüğümüz atrixler sonunda güncellemeye kavuşacak.Bu arada 1080p update ne zaman çıkacak bilgi varmı ?
  • motorolayı gerçekten taktir ettim yazılım desteği konusunda...
    Ayrıca telefonun arka kapağındaki desende çok şık duruyor.
  • ulen htc desire hd ye bile ne zamandır gelmiş. htc nin satış sonrası hizmet politikasını seveyim :)
  • bu telefon resmi olarak ülkemizde satışa sunulacak mı acaba ? Bilgisi olan yada net bilgiyi alabileceğimiz bir kurum var mı ? Ayrıca son güncelleme ile Türkçe dil desteğide gelecek mi ? Teşekkürler.
  • oo güzel benim atrix yazılımsal gelişsin :D
  • slm. yeni atrix sahibi oldum. bazi sikintilar var.
    birincisi telefon wireless'a baglandiginda data yollayip alamiyor. yani internete giremiyor.
    Benzer sikinti yasayanlariniz ne yapti bu konu hakkinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: riprap

bu telefon resmi olarak ülkemizde satışa sunulacak mı acaba ? Bilgisi olan yada net bilgiyi alabileceğimiz bir kurum var mı ? Ayrıca son güncelleme ile Türkçe dil desteğide gelecek mi ? Teşekkürler.

Motorola mobility Türkiye ile görüştüm yaklaşık 2 hafta önce Motorola Defy ve Motorola ATRIX'in 1 ay içerisinde ülkemizde satışına başlanılacağını söyledilier.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

quote:

Orijinalden alıntı: riprap

bu telefon resmi olarak ülkemizde satışa sunulacak mı acaba ? Bilgisi olan yada net bilgiyi alabileceğimiz bir kurum var mı ? Ayrıca son güncelleme ile Türkçe dil desteğide gelecek mi ? Teşekkürler.

Motorola mobility Türkiye ile görüştüm yaklaşık 2 hafta önce Motorola Defy ve Motorola ATRIX'in 1 ay içerisinde ülkemizde satışına başlanılacağını söyledilier.

bende mail atmıştım ama cevap vermediler.umarım doğrudur arkadaşların dedikleri.Birde Atrix kullanan arkadaşlara bir sorum olacak ; dün bir arkadaşımla otururken iphone 4 ile autocad dosyasını açtı.Android işletim sisteminde de autocad dosyası açmak için bir program var mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riprap -- 24 Haziran 2011; 8:11:43 >

• androidde autocad dosyalarını açmak için bu uygulamayı kullanman gerek

https://market.android.com/details?id=com.autodesk.autocadws
  • quote:

Orijinalden alıntı: carmicheal

androidde autocad dosyalarını açmak için bu uygulamayı kullanman gerek

https://market.android.com/details?id=com.autodesk.autocadws

çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için
  • Motorola da bir ilerleme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydnsnr

slm. yeni atrix sahibi oldum. bazi sikintilar var.
    birincisi telefon wireless'a baglandiginda data yollayip alamiyor. yani internete giremiyor.
    Benzer sikinti yasayanlariniz ne yapti bu konu hakkinda

Wireless şifreleme tipini Wpa2 den Wpa' ya alınız. Sorun düzelecektir.
  • motorola atrix türkçe menüye sahip mi? video incelemey felan baktım hep ingilzice menü ile kullanılıyor. bu konuda bilgisi olan var mı
  • evet türkçe menüye sahip. Motoblur ROM'u tamamı türkçe.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.