Şimdi Ara

Gilmore Girls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cnbc e deki dier disi topiclerini kıskandım ben de gilmore girls için topic açmaya karar verdim
    ....................................................................................................................................................

bence gayet güsel bi dizi bilmeyenler için 4. sezon bölümleriyle Pazartesi'den Perşembe'ye 18:45'te yayınlanıyor

Gilmore Girls

isleyen var mı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• izlenmez mi bu dizi?
    bende haftaiçleri elimden geldiğince izlemeye çalışıyorum.Bayaa güzel dizi.Aslında adına bakıldığında sadece kız dizisi gibi gözükebilir ama kesinlikle değil...
    benim favorim LUKE...
  • bu kraliçelersiz geçen günlere yazık...ahhhh lorelai aaahhhh...ömrümü yedin lan.....

şaka bir yana....her genç kızın sahip olmak sitediği bir anne ve her annenin sahip olmak istediği bir kız evlat...
    tabii dizi bu kadar mı elbette değil....

lorelai-anne gibi durmuyor zaten bence değil.... süpper bi şey... Lorelai olsun 2 milyon dolar borcun olsun yani...

rory: ne diyeyim çalışkan,akıllı,hızlı konuşuyor..bazen anlamakta güçlük çekiyorum...

vel hasıl-ı kelam güzel dizi...oldukça güzel....

++++++++

luke babaaaaa...sen çook yaşaaa.....
    luke karizmatiktir,cool'dur...tamirden anlar...çekingen ağır abidir...bayağı bir şeydir işte...
    lorelai'a aşık her mantıklı akıllı erkek gibi.............

ööle bi kafem olsun isterdim andre... depreştirdin duygularımı....

• kim istemez be sexai kardeş.valla benim duygularda depreşti.eee napçaz?yapçak bi şey yok.hem kasabanın ortasında hem seni herkez tanıyo.daha ne isteyebilirsinki...
    yukarıdaki yorumlarının hepsine katılıyorum...
  • quote:

izlenmez mi bu dizi?

Ben izlemiyom mesela
  • bi gün arkana bakıp...tüüh demezsin umarım...
    şaka bi yana güzell oldukça güzel...bizim salak dizilere on hatta 100 bastığı kesin...

quote:

Orjinalden alıntı: Arkadaş

quote:

izlenmez mi bu dizi?

Ben izlemiyom mesela

• bencede.bi gün pisman olursun seyretmediine.ayrica sexai kardese katiliyorum,bizim dizilerden çok daha kaliteli...
    quote:

Orjinalden alıntı: sexai

bi gün arkana bakıp...tüüh demezsin umarım...
    şaka bi yana güzell oldukça güzel...bizim salak dizilere on hatta 100 bastığı kesin...

quote:

Orjinalden alıntı: Arkadaş

quote:

izlenmez mi bu dizi?

Ben izlemiyom mesela

• ya benim de çok hoşuma gidior ama sürekli izleyemiyorum maalesef . ancak dizi muhteşem ben mesela anneanneye bayılıyorum kadın dehşet yaw (tabii güzellik olarak değil) bi de rory nin o bir anda aklından gecen herseyi otomatik bi tüfek gibi söylemesinden cok keyif alıyorum. çok az bölümünü izledim (5-6 kadar) ama favori sahnem rory nin annesinin mezuniyet törenini kaçırdıktan sonra kendisine ceza vermek için çırpınması hatırlayan oldu mu?
  • Alttaki kızın oynadığı dizi değil mi.
    Türkiye'de çıkmadan önce de seyrediyordum ben onu
     Gilmore Girls
  • asıl adamı unuttum yanlız...

Kirk
  • Harika bi dizi yaa .Anne-kız ilişkilerine bayılyom zaten.Gerçektende
  • çok güzel dizi ama Emily,Lorelai,Rory,Paris,Sookie,...hepside çok fazla konuşuyo.
  • benimde çok sevdiğim bir dizidir ama işten güçten uzun süredir izleyemiyorum
    heleki rory e bitiyorum hem akıllı hem güzel daha ne olsun bu arada sincityde de oynuyor kendisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: g_vanilya

Harika bi dizi yaa .Anne-kız ilişkilerine bayılyom zaten.Gerçektende

efet o yönüyle süper bi disi
  • dünkü bölüm süpper ötesiydi...
    Lıke baba ile Lorelai(-ki kendisi Aşkım olur ) çıkmaya başladılar galiba...+
    Rory 'de evlilik yıkan KADIN oldu...dün ilk kez yaşadığı olayda Evli Dean ile birlikteydi...
    acaip güzeldi...hele otelin önündyken ...Lorelai ile Luke 'un konuşmaları ardından Kirk'in çıplak gelmesi...
  • dizi çok gusel aşığım bu bayana ya duygularımı bilse karşı belki bana gelir

Gilmore Girls

Alexis Bledel= yengeniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 18 Ocak 2006 16:56:28 >

• 4 EVER LORELAI.....BAYILIORUM HATUNA
  • nihoho topicim hortlamış..
  • Rol icabı da olsa o kadar güzel bir ananın o denli çirkin bir kızı nasıl olur anlamıyorum

Nasıl rol aldı onu da bilmiyorum, kız konuşamıyor bile, dediklerinden hiçbirşey anlaşılmıyor her kelimeyi peltek peltek söylüyor çirkin birşey zati beğenenler de varmış ilginç

Diziye bir aralar bakıyordum da sarmadı yav, konusuz dandik birşey

Bir Scrubs bir Malcolm in the Middle tadı veremedi bana
  • ne zamandır izleyemiyooomm
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.