Şimdi Ara

İngiltere'de oyun odaklı Sony Ericsson Xperia Play'in fiyatında indirime gidildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony Ericsson'un PlayStation sertifikalı ve Android işletim sistemli ilk telefonu Xperia Play'in (nam-ı diğer PlayStation Phone) İngiltere'de fiyatında indirime gidildi. 460 Pound'dan (~735$) ön siparişi alınan telefonun fiyatı Play.com'da 399,99 Pound'a (~638$), Clove'da ise 390 Pound'a (~624$) indirilmiş durumda. Akıllara satışlarda bir sıkıntı yaşandığı ve bu durumun üzerine daha rekabetçi tutum için fiyatlarda indirime gidildiği ihtimali gelmiyor değil.

Sony Ericsson Xperia Play, 1 GHz frekansında çalışan Qualcomm MSM8255 Snapdragon işlemciden, Adreno 205 grafik biriminden, 512 MB RAM'den güç alan telefon; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 ''Gingerbread'' sürümünü kullanıyor. İşletim sistemine Timescape arayüzü eşlik ediyor. Dört band GSM ve HSPA alt yapısı desteği sunan telefon, 4.0-inç boyutunda ve 480 x 854 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran, ivme sensörü, 3.5 mm jak girişi, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, 5 megapiksel otomatik odaklamalı ve led flaşlı kamera, 720p video kaydı, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 2.1, GPS, 1500 mAh batarya ve oyun için konumlandırılan özel tuşlarla donatılmış.

• Hala daha cok pahali ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu mu alsak acaba...
    Güzel güzel oyun oynanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DİRENOM -- 23 Haziran 2011; 13:43:23 >
  • Oyun için telefon almam ama PSP tarzı cihaz düşünenler için biçilmiş kaftan bu telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krst_

Oyun için telefon almam ama PSP tarzı cihaz düşünenler için biçilmiş kaftan bu telefon.

aynen. oyun bir telefonda kullandıgım en son özelliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Oyun için telefon almam ama PSP tarzı cihaz düşünenler için biçilmiş kaftan bu telefon.

aynen. oyun bir telefonda kullandıgım en son özelliktir.

Sen bi Androide geç de sonra düşünürüz bunları Eray
    Yeni modeller kafanı karıştırmıştır kesin

• Aslında gectim android e evde 2.1 yüklü bir telefon var ama kullanmıyorum. modelini ne sor ne sen söyle
  • Ürün satmamış demek ki :)
  • quote:

Aslında gectim android e evde 2.1 yüklü bir telefon var ama kullanmıyorum. modelini ne sor ne sen söyle

Harbi merak ettim.
  • quote:

quote:

Aslında gectim android e evde 2.1 yüklü bir telefon var ama kullanmıyorum. modelini ne sor ne sen söyle

Harbi merak ettim.

turkcell T10 baska bi deyişle huawei u8110.

bu arada sen mezun oldunmu?

• quote:

quote:

quote:

Harbi merak ettim.

turkcell T10 baska bi deyişle huawei u8110.

bu arada sen mezun oldunmu?

Çöp telefon

Yok la nerde Ben bırakıcam okulu sanırım, bana takmış bi hoca var, geçirmiyor
    Geçiş de yapamıyorum notlar iyi değil

• bu seferki cidden çöp telefon bir dokunmatigi var algılaması için çekiçle falan vurmak lazım

baska bi hocadan almaya calıs bişeyler yap bitir yav
  • ingiltere en çok satan telefon arasında orange bitmişti ben gityimde ben bu fiyata almıştım zaten
  • İngilterede fiyat indirimine gidilince Türkiye'de de fiyatı indirilmiş sayıldı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.