- x
WEB SİTESİ AÇMAK
11 Cevap12505 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

98 Mesaj
23 Haziran 2011; 13:05:23 

WEB SİTESİ AÇMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER SIRASIYLA NELERDİR?

HOST ALMAK
DOMAİN ALMAK (ÖNCE HANGİSİNİ ALACAĞIZ)

BİDE SAĞLAM YERLERLERDEN ALMAK İSTİYORUM.

SİTE BİR DOĞA SPORLARI KULÜBÜNÜN SİTESİ OLACAKTIR. 25 SENELİK BİR KULÜP, www.udk1989.org

"SIRASIYLA NASIL YAPILIR" YAZARSANIZ SEVİNİRİM

0

Ekteki dosya (1)

Ülkesini yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır. - M.Kemal ATATÜRK, 1930

25 Mesaj
23 Haziran 2011; 20:48:34 

Host ve domaini aynı yerdende alabilirsin ya da ayrı ayrı alıp domaini hosta yönlendirirsin. sıraya gerek yok önemli olan ikisinide alman. yardım gerekiyorsa ekle(1 gb hostu 35 tl ye verebilirim.deneme açısından önce hostu veririm sonra ödeme yaparsın) : ismail.karakose@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_day3 -- 23 Haziran 2011; 20:49:47 >

29 Mesaj
26 Haziran 2011; 14:51:51 

Sağlam bir firmadan (natro, sadecehosting ve türkishost tavsiyemdir) host ve alan adı alın. İkisini aynı yerden almanız kolaylık sağlayacaktır. Farklı yerlerden almanız durumunda dns ayarları vs. yapmanız gerekiyor. ALırken bir sıralama yok. zaten aynı firmadan alırsan alan alırken isim, isim alırken alan istiyormusunuz diye sorar.

98 Mesaj
26 Haziran 2011; 16:18:45 

TŞKLER,

SADECE DOMAİN (İSİM) OLAYINI BİLİYORUM. SENELİK YADA 2,3,4,5,10 SENELİK ALABİLİYORSUN UYGUN FİYATLARA DA, BU HOST ÜCRETİ NASIL OLUYOR, AYLIK FALAN YAZIYOR. ÇOK MALİYETLİ DEĞİL Mİ?

Ülkesini yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır. - M.Kemal ATATÜRK, 1930

2355 Mesaj
27 Haziran 2011; 0:41:28 

quote:

Orijinalden alıntı: admtrn

TŞKLER,

SADECE DOMAİN (İSİM) OLAYINI BİLİYORUM. SENELİK YADA 2,3,4,5,10 SENELİK ALABİLİYORSUN UYGUN FİYATLARA DA, BU HOST ÜCRETİ NASIL OLUYOR, AYLIK FALAN YAZIYOR. ÇOK MALİYETLİ DEĞİL Mİ?

Host ücreti, kullanacağınız içeriğe ve düşündüğünüz site büyüklüğüne göre değişir. Çok maliyetli bir iş değildir normal bir site için. Ama büyük düşünenler için en başta geliri olmadan bu işi yapmak ve sağlam yapmak isteyen için maliyetli olabilir.

134 Mesaj
27 Haziran 2011; 13:12:35 

ben de bir kaç hafta önce araştırdım, www.ontek.com.tr den satın aldım. Şu anda çok memnunum.

98 Mesaj
29 Haziran 2011; 18:55:58 

host almak neye mal oluyor, aylık ödeme falan yazıyor. fazlaya mal oluyor gibi ??? yani domain gibi belli periyot için mi ücret ödeniyor yoksa bi kereliğine mi ücret veriliyor...

ayrıca bi sitenin hostunun nereden alındığını nsıl öğrenebiliriz?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Haziran 2011; 12:36:34 

istanbulhost.com adresine bakarsan sana ayrıntılı bilgi verebilirler. Orada canlı destek bölümü de var oradan da faydalanabilirsin.

98 Mesaj
30 Haziran 2011; 12:44:50 

SANIRSAM ALINAN HOSTUN JOOMLA DESTEKLİ OLMASI GEREKİYOR, ÇÜNKÜ JOOMLA KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM. HOST ALIRKEN BUNA DA DİKKAT ETMEM GEREKİYOR MU? DESTEKLEYİP DSTEKLEMEDİĞİNİ KONUSUNDA...

272 Mesaj
1 Temmuz 2011; 5:49:22 

Joomla vb scriptleri destekleyen hosting paketleri için inceleyin.

http://www.hostexper.com/linuxhosting.php

Hosting paketleriyle domainide bedava alırsınız. Yardıma veya bilgiye ihtiyacınız olursa ekleyin MSN destek@hostexper.com
sitede canlı destekde var oradan da yardım alabilirsiniz.
Kurulumada yardımcı oluruz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

98 Mesaj
2 Temmuz 2011; 16:03:59 

ÖNERİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
QUİETWEB DEN ALACAĞIM BÜYÜK İHTİMAL HOST'U... (BUNUN TÜRKÇESİ YOKMU YA)

2 Mesaj
16 Aralık 2013; 16:30:32 

şimdi size gönderecegim linkte web sitesi açmak çok kolay takıldıgınız sormak istediğiniz her yerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.http://www.xticaret.com/xticaret/?414_69911

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.168