Şimdi Ara

IE Ekibi, bu sefer Mozilla'ya Firefox 5 için cupcake gönderdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hızlı sürüm geliştirme sürecine geçiş yapan Mozilla, bu kapsamda Firefox 5'i birkaç gün önce yayınlamıştı. Ekibin Firefox 5'i yayınlamasıyla birlikte, Microsoft'un Internet Explorer Ekibi, Firefox 3'den beri yaptığı geleneksel davranışını yineleyerek Mozilla'ya cupcake gönderdi.

Geçtiğimiz Mart ayında Firefox 4'ün yayınlanmasından dolayı Mozilla ekibine oldukça büyük bir pasta yollayan Microsoft IE Ekibi, bu sefer ise cupcake göndermeyi tercih etmiş.

Microsoft IE Ekibi, Mozilla'ya pasta göndermeye 2008 yılında Firefox 3'ün yayınlanmasıyla başlamıştı.

• yemişler mi acaba? :D :D :D
  • Fair play yani
  • firefox ekibi ne yollucak acaba
  • e harfinin üstündeki sarı çizgi yerine çarpı şeklinde kırmızı çizgi yapıp yollasalarmış daha ciddi olurdu =D
  • o pastayı yiyen mavi ekran verir
  • Pastanın üstünde ne yazıyor? Biri çevirebilirmi?
  • Pastanın içinden dansöz mü çıkar dedeler mi ?
  • biraz yavşama söz konusu gibi geldi bana
  • Virus vardır o pastada ben olsam yemem:)
  • allahım ya :D yakında microsoft mozillayı satın aldı diye haber çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kerem

Pastanın üstünde ne yazıyor? Biri çevirebilirmi?

Congratulations on ... kalıbı : "...... için tebrik ederiz" anlamındadır. Shipping ise taşıma, nakliye için kullanılır. Aralarında nasıl bir espiri var bilmiyorum ama ben anlayamadım. UPS'e gönderseler tamam da, Firefox ile ne alaka?
  • zehirli olabilir :)
  • Bükemedigin Bilegi Öpüçeksin Mi Desem Yoksa Başka Bişeymi anlamadım bu olayı
  • Kek göndermeleri az bile zira birçok kullanım kolaylığını eklenti vs. firefox geliştirdi IE takımı İLHAM aldı. :)
  • FF 5 tam bir hayal kırıklığı oldu :( 4 te bekelediğimi bulamamış heveslenmiştim. 3.6 ya geri döndüm. ayrıca ie9 gayet başarılı eklentileri yeterli olsa çoğumuz kullanırız.
  • cupcake kapçık diyemi okunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

cupcake kapçık diyemi okunuyor

kapkeyk
  • FF 4 için kocaman pasta, FF5 için kapçık :D, FF6 için lolipop yollayacaklar en sonunda. :-D
    http://www.winrumors.com/microsoft-sends-an-ie9-cupcake-to-mozilla-for-shipping-firefox-5/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

cupcake kapçık diyemi okunuyor

ahahahahahahah sesli güldüm :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.