Şimdi Ara

3.66 YENİ GÜNCELLEME GELMİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi PS3 açtım ve 3.66 sistem güncellemesi yapıyorum. Araştırabildiğim kadarıyla henüz tam olarak içeriği hakkında bir bilgi yok. Sadece daha stabil olmasını sağlayan, internet erişimini daha sorunsuz hale getiren birkaç düzeltme içeriyor. Büyük bir ihtimalle de içeriğinde korsan yazılıma yönelik bir takım güvenlik güncellemeleri de olabilir. 5dk oldu ve yarısı indi güncellemenin. Ancak boyutu hakkında bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 23 Haziran 2011; 9:22:30 >

• haber verdiğiniz için teşekkür ederim peki güncelleme zorunlumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

haber verdiğiniz için teşekkür ederim peki güncelleme zorunlumu ?

online oyun oynayabilmeniz için evet zorunlu
  • Arka arkaya update ler geliyor Sony den..
  • iyi güzelde bi yenilik yok yaptım updati orjinal 3 e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carl97 -- 23 Haziran 2011; 10:15:46 >
  • Yenilik için yapmıyorki sony bunu.Amaç korsanın önüne geçmek sadece.
  • aslında yenilik yapsa daha çok kişi update yapmak ister kopya da kendiliğinden gider.çünkü update yaptımı biliyorsunuz korsan yapılamıyor şuanda ama QA FLAG sayesinde bu bir hafta içinde değişicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carl97 -- 23 Haziran 2011; 10:15:15 >
  • 3.61 i kırma ihtimalleri olabilir bu gelen update ile
  • siz hala ordamısınız
  • 3.66 Psn geldiğinde çıkmamış mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*
    3.66 Psn geldiğinde çıkmamış mıydı?

3.61 di o :) Üstüne zorunlu olmayan 3.65 çıktı. Şimdi 3.66 zorunlu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

3.66 Psn geldiğinde çıkmamış mıydı?

3.60, 3.61 yada 3.59 gibi bir şeydi o sanırım
  • O kadar güncelleme oluyor adam gibi değişen birşey yok.
  • Bu korsancıları ben ps4 de görcem ps3 ü kırmak 5 yıllarını aldı ps4 de bi 15 alır heralde.

Ozaman gidecekler (seve seve) alacaklar orjinal oyunları :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 23 Haziran 2011; 11:17:17 >
  • twitterdan takip ettigim kadariyla, network gelistirmeleri ve ps3 icin daha stabil calisma ortami diye ozetlemisler bu guncellemeyi ve zorunlu tabiki.

Black ops u aldigimdan beri arkadasimla parti yapmakta zorlaniyorum, bazen sorunsuz birbirimize giriyoruz bazen sabaha kadar denesekte olmuyor , illa gidip baskalarina giriyoruz vs. sizdede boyle bi problem varmi ? belki network gelistirmesi derken bunu kast ediyorlardir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

twitterdan takip ettigim kadariyla, network gelistirmeleri ve ps3 icin daha stabil calisma ortami diye ozetlemisler bu guncellemeyi ve zorunlu tabiki.

Black ops u aldigimdan beri arkadasimla parti yapmakta zorlaniyorum, bazen sorunsuz birbirimize giriyoruz bazen sabaha kadar denesekte olmuyor , illa gidip baskalarina giriyoruz vs. sizdede boyle bi problem varmi ? belki network gelistirmesi derken bunu kast ediyorlardir..

Aynen hocam normal olarak team death maç yapabiliyorken malesef sabaha kadar denesekte zombie'ye giremiyoruz..

Ayrıca şu açıklamayı buldum update ile ilgili ama ingilizce :)

"A new PS3 system software update, v3.66, will be released soon," says SCEA's Eric Lempel, director of PlayStation Network operations, in a post over at the official PlayStation Blog. "With this minor update, system stability during use of PS3 format software and network services has been improved."

Earlier this month, Sony also updated the PS3 firmware, although it was only an "optional." It also includes stability improvements on some PS3 softwares and changes the XMB item SaveData Utility (minis) to [SaveData Utility(minis/PSP)].

• Bendede yapıyor updateyi %22 oldu.
  • Ps3'ü her açtığımda birkaç istisna hariç sürekli update yaptım şimdiye kadar.
  • ya bu update bu psn kopmalarıma iyi gelicek mi habire kopuyorum arkadaşlar neden bağlantım fiberoptik superonline....
  • Boyutu nedir bunun ya ? Diger updateler abartisiz 5 dakikada hallolurdu,5 dakika oldu 30da daha..ulan sony..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.