Şimdi Ara

Archos 99$'a 7-inç tablet sunmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Fransız elektronik üreticisi Archos, tablet bilgisayar rekabetinde bu defa fiyatlandırmaya oynuyor ve düşük maliyetli yeni modelini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Arnova 7 adını verdiği 7-inç boyutundaki tabletiyle fiyat odaklı bir strateji izleyecek olan firma, tabletinde  Android 2.2 işletim sistemine yer veriyor. 

193.3 x 120 x 12.6 mm boyutlarında ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekranla gelen Arnova 7, 4GB depolama kapasitesine sahip. Kablosuz internet erişimi için 802.11g WiFi desteğine sahip olan tablet, aynı zamanda microSD kart okuyucusu, dahili hoparlör ve USB 2.0 portuyla geliyor.

99$ seviyesinden geleceği açıklanan tablet çıkış tarihi hakkındaysa bilgi verilmedi. 

• artık telefon işletim sistemiyle tablet üretmeyin...
  • Windows7 mi yüklensn istiyosun? hemde 99 dolar ne bekliyodn? bence android mükemmel fiyat mkmml daha ne isterm bence harika...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi_meraklısı

Windows7 mi yüklensn istiyosun? hemde 99 dolar ne bekliyodn? bence android mükemmel fiyat mkmml daha ne isterm bence harika...

Batuist in bahsettiği android 2.2. Android 3.0 olsun diyor..
  • Tasarımını beğenmedim.Ayrıca tek çekirdek 1 Ghz işlemcili tabletlerde bile flash sitelerde ve videolarda kasılırken bu 600 mhz lik bir işlemci ile gelir ve illallah ettirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_66

Tasarımını beğenmedim.Ayrıca tek çekirdek 1 Ghz işlemcili tabletlerde bile flash sitelerde ve videolarda kasılırken bu 600 mhz lik bir işlemci ile gelir ve illallah ettirir.

orası öyle de 99 dolarlık cihazdan ne beklenebilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Orijinalden alıntı: can_66 Tasarımını beğenmedim.Ayrıca tek çekirdek 1 Ghz işlemcili tabletlerde bile flash sitelerde ve videolarda kasılırken bu 600 mhz lik bir işlemci ile gelir ve illallah ettirir.

bizim insanın oluyı bu.neyle neyi satın almak istiyo :D adam uçuyo olsa bu fiyata tablet verirmi
  • Herhangi bir çin alışveriş sitesinde satılan 50 ile 100 dolar arasında olan dandik neidüğü belirsiz kalitesiz tablet olarak tercih edileceğine bunu tercih etmek çok çok daha iyi fiyatıda oldukça güzel bana kalırsa alt segmentte en cok satan tablet bile olabilir.
  • Android 3.0'ın program desteğinin azlığı ve bence arayüzünün kötülüğü yüzünden, Android 2.33'u tek geçerim.

Tabletim olsa özel ROM bulmaya çalışır, Android 2.33 bulur kurarım.
  • kaliteli bir üretici ve güvenilir bir işletim sistemi +mükemmel bi fiyat.alınabilir bi ürün olmuş.archos türkiye de de satılıyor bakalım bize ne zaman uğrar bu ürün. ucuz ama düşük diyenlere.aşırı zorlamaıdgn sürece çoğu işini rhaatlıkla görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Orijinalden alıntı: can_66 Tasarımını beğenmedim.Ayrıca tek çekirdek 1 Ghz işlemcili tabletlerde bile flash sitelerde ve videolarda kasılırken bu 600 mhz lik bir işlemci ile gelir ve illallah ettirir.

bizim insanın oluyı bu.neyle neyi satın almak istiyo :D adam uçuyo olsa bu fiyata tablet verirmi

Ben bu tablet ile uçmak istemiyorum.Bir tabletin tek doğru dürüst yapması gereken şey olan düzgün bir internet deneyimi sunmaktan acizse ben ona tablet mi derim

• quote:

Tasarımını beğenmedim.Ayrıca tek çekirdek 1 Ghz işlemcili tabletlerde bile flash sitelerde ve videolarda kasılırken bu 600 mhz lik bir işlemci ile gelir ve illallah ettirir.

bu fiyata snapdragon mu bekliyordun acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

quote:

bu fiyata snapdragon mu bekliyordun acaba ?

İşte onu diyorum böyle tablet kılıklı yaratıklar sırf "99 $ 'a tablet " diyebilmek için çıkmasınlar bile.Çıkarmayın kardeşim kasıla kasıla kullanmak istemiyoruz ama illaki maddi durumu bunu almaya yeten,yetinmek ve beğenmek zorunda olan kişiler olacaktır.
  • maksat herkes tablet kullansın
    yada herkesin bir tableti olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.