Şimdi Ara

1GHz işlemcili ilk telefon Toshiba TG-01 de Windows Phone 7 ile tanıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Toshiba'nın akıllı telefon pazarındaki söz sahibi isimlerden birini olduğu söylemek zor hatta firmanın çok sık yeni model çıkardığını söylemek te pek mümkün değil. Ancak tüm bunlara rağmen firma bir ilke imza atmayı başarmış ve Tsunagi kod adını taşıyan TG-01 modeliyle endüstride ilk defa 1GHz hızında işlemciye sahip akıllı telefonu pazara sürmüştü.

Microsoft'un Windows Phone 6.2  işletim sistemiyle gelen ve hem donanım hem de yazılım özellikleri açısından HTC HD2 ile benzerlikler gösteren TG-01, aynı HD2 gibi resmi olmayan Windows Phone 7 buluşmasını gerçekleştirdi. Windows Phone platformu için Microsoft'un zorunlu kıldığı minimum sistem gereksinimlerini karşılamayı başaran TG-01 (Aynı Windows Phone 7'li en düşük bellek kapasitesine sahip telefon Dell Venue Pro gibi 256MB RAM'e sahip) programcıların ellerinde eskimeye yüz tutmayacak gibi görünüyor zira üzerinde çalışan çeşitli modlar sayesinde aynı telefona daha Android işletim sistemi de uyarlanmıştı.

• Toshiba'nın yıllar önce çıkardığı G500'ü hala kullanıyorum ama Toshiba bu telefona zerre yazılım desteği vermedi şimdi bu telefonun sonu da öyle olacak muhtemelen.
  • telefon sürümünde başlk 1ghz olarak kalmş .d.d.d güzel ürün
  • Tasarım,kullanım çok iyi duruyor.
  • toshiba için büyük insanlık için küçükbir adım =)
  • ilk 1 ghz lik işlemcili telefonu htc hd2 modelinde çıktı.
  • İşte wp7nin bu olayı ayrı bi güzel 256 mb de çok akıcı bi şekilde çalışıyor. Android olsa allahını kaybederdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.