Şimdi Ara

Mugen Power'dan Sony Ericsson Xperia Arc'a özel 1700 mAh ve 4500 mAh'lık batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Küresel cep telefonu pazarının önemli oyuncuları için farklı kapasitelerde bataryalar geliştiren Mugen Power firması, Sony Ericsson'un Android 2.3 işletim sistemi ile şık tasarımı bir araya getiren modeli Xperia Arc için 1700 mAh ve 4500 mAh olmak üzere iki farklı batarya seçeneği sundu.

1700 mAh'lık lityum iyon batarya 49,95$, 4500 mAh'lık batarya ise 129,95$ fiyat etiketiyle firmanın resmi internet sitesi üzerinden satılmakta. 4500 mAh'lık bataryayla beraber Xperia Arc'a özel arka kapak hediye ediliyor. Bataryanın telefonun tasarımına, kalınlığına müdahale ettiğini söyleyebiliriz.

Hatırlatmak gerekirse Sony Ericsson Xperia Arc'ın orjinal bataryası 1500 mAh. Orjinal batarya 3G alt yapısı göz önünde bulundurulduğunda 400 saate varan bekleme ve 7 saate varan konuşma süresi vaad ediyor.

• Muhtemelen yandan kötü durdugu için takılı halde resmini koymamışlar:) O incelen sırt yapısını bozması telefonun estetiğini sıfıra indirir bence.
    Tüm gün wifi açık,1-2 saat nette gezinme ,30-40 dakika konuşma,15-10 dakika oyun oynuyorum ortalama. Hala gece yüzde 20-30 arası batarya duruyor. Task manager kullanmıyorum.
  • 4500'lüğü ve o kapağı ARC'a takmak, ARC'ın en büyük özelliğini öldürür.. Fakat getirdiği pratik faydaya değer gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darke
    Sabah 3 te nası haber yayınlayabiliyosunzu ya ? :|

Erken mesai

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shu 4,5luktan SGS2 icin de uretse amma satardi......
  • benim vaioumun bataryasi 4400mAh 0_o
  • senin vaionun bataryası 4400mah ama kaç volt ona bir bak istersen, kaç watt ediyor, birde buna bak farkı görürsün
  • 4500mah adaptörler her telefona üretilmesi lazım artık.batarya büyük önem taşıyor.o kapağı hiç dert etmem açıkcası.alır takarım 4500 ü =))) yenilikçi performans ürünü olmuş :)
  • madem kalınlaşması onemsiz sizin için ozaman alın x10 ... xperia arc in estetik goruntusu hangi telefonda var? bunu bozmak haksızlık olur o telefona... 9awp
  • Çok pahali.

4500'lüğü ciddi olarak dusunuyorum. Estetik umurumda degil.

50$ kadar olsaydı keşke. Mesele zerafetse, normalde orijinal batarya kullanilir, sehirler arasi yolculuklar gibi durumlarda da bunu takardim. Dilerim ucuzlar
  • İşin ilginç yanı, arkadaş 4500mA 'lik batarya yapacağına yap 2500mA veya 3000mA hem cihazı bu kadar kalınlaştırma hemde işi abartma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

İşin ilginç yanı, arkadaş 4500mA 'lik batarya yapacağına yap 2500mA veya 3000mA hem cihazı bu kadar kalınlaştırma hemde işi abartma.

Aynen katılıyorum sana. Cihazın şekline müdahale edilecekse hiç bir anlamı kalmıyor bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.