Şimdi Ara

Video: Samsung Galaxy S II'nin arka kapağı dayanıklılık testine tabii tutuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
10.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Ülkemizde 1699 liralık fiyat etiketiyle satışına başlanan Samsung'un donanımlı amiral gemisi i9100 Galaxy S II'nin arka kapağı yayınlanan videoda kısa bir dayanıklık testine tabii tutuldu. Videoyu izlerken oldukça esnek bir malzemeden imal edilen arka kapağın her ne kadar uygulanan kuvvetle deforme olacağını düşünsek de kapak hangi yöne katlanırsa katlansın şeklini korumaya devam ediyor.

Editörün notu: Her türlü olasılığa karşı şansınızı pek de fazla zorlamamanızı tavsiye ediyoruz.

• Mukemmel ya
  • iyimiş
  • Arka kapak için laf edenler konuya bakıp yorum yapmadan geçip gider sanırım :D alüminyum olsa büküldümü izi kalır fln bence plastik daha akıllıca
  • Lazım olduda ihtiyaç halinde kıramayacak mıyız!
  • plastiği kötüleyenlere iyi cevap olmuş
  • İyiymiş...
    Yakında katlanabilen ekranlar da gelince "üstüne oturdum kırıldı' ;)" tarihe karışacak sanırım...
  • çok başarılı
  • çok iyi hakkaten
  • telefon süper arkadaslar ay basindan beri kullaniyorum 535 euro ya aldim avusturyadan arka kapak evet kirilacakmis gibi duruyo cok ince hersey süper telefonda ama batarya yetmiyo 1650 az kaliyo 2000 lazimdi aslinda bu telefona
  • birilerine kapak olsun.
  • Böylece S2'nin kalite sorunu kafamızdan gitmiş oldu. Sanırım "Daha malzemesi bile kötü S2'nin. Plastikten yapmışlar." diyip diğer telefonlarla kıyaslayanlara iyi bir cevap olur umarım. :)
  • testi geçmiş anlaşılan evet herhalde daha boq atılmaz samsung arka kapaklara hı?
  • heh bildiğin ayfon çakması
  • bu testi biz deneyemeyiz yüseymix yetmez 1600 -1700 tl veripte demi oparayı bunu kapmak yürek ister :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Lazım olduda ihtiyaç halinde kıramayacak mıyız!

İlginç bir bakış açısı
  • HELAL OLSUN SAMSUNGA VALLA BU KADAR BEKLEMİYODUM :D
  • eeee 1700 lira para veriliyo sağlma olması gayet normal,sağlam olmasa haber olması gerekirdi bence :)
  • beğenmeyene kapak olsun
  • adam kıvırırken içim gidiyo ya sanki kırılacak gibi oluyo.aksiyon filmi gibi geldi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.