Şimdi Ara

F.E.A.R. 3'ün İlk İnceleme Skorları Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Alma ve ailesinin geri kalanı bugün F.E.A.R. 3 ile birlikte Amerika'da çıkışını yaptı ve oyunun ilk inceleme skorları da gelmeye başladı.

Oyunun aşağıdan yayınlanan ilk inceleme skorlarını görebilirsiniz. Daha fazlası ilerleyen saatlerde yayınlanacaktır. Ancak inceleme skorlarında ilk parti şimdilik bunlar. Oyunun ortalama 8 civarı skorlar aldığını görmekteyiz. 

• oyunu oynamak için 1-2 yi bitirmiş olmak gerekiyormu senaryo bağlantısı çokmu önceki oyunlara ?
  • Betası bende var. Ben beğendim. Betasındaki optimizasyon sorunlarını güzelce çözerlerse (işlemci %40-50 kullanırken bir anda %100e fırlayıp oyunun donması bikaç saniye sonra düzelip sonra yine aynının olması) birde çok çabuk ölüyoruz bu da düzeltilirse güzel oyun olur.

Şahsen ben beğendim oyunu.
  • güzel bir seri oyundu yapımcı değişti inşlah oyunun kalitesi bozulmaz..
  • beklediğimizden iyi cıktı hadi bakalım
  • Bu arada önceki mesajıma ek olarak optimizesinide yazayım. 2011 oyunu olmasına rağmen tek çekirdekli bilgisayarda cpu %100lere fırlamadığı sürece 20 fpsden aşağı düşmedim. Finalde daha iyi optimize yapacaklarını düşünürsek bilgisayarım kaldırırmı gibi bir sorunuz olmasın derim.
  • Korkunçmu lan :D
  • Korkunç lan.
  • Bu kez olmuş.Daha önceki iki oyunun office shooter olması sebebiyle pek ilgilenmemiştim ama bu kez sonuçlara bakınca kesinlikle denemeyi düşünüyorum.
  • crysis 2 gibi dx11 olmassa kötü olur :(
  • F.E.A.R 2 oynamıştım.Çoğu aksiyon oyunu olacak diyordu ama bence özelliğini kaybetmemiş. Bir video :http://www.youtube.com/watch?v=Xk_3Ju4f7dE
  • oyun tek kelimeyle mükemmel. crysis 2 den çok daha zevk alarak oynadım.
  • bence okadar korkunc degil coop oynayınca tabi :D
  • arkadaşlar ben oyunun ilk bölümünü bir türlü geçemedim sürekli ölüyorum.ve arasıra options ayarları mesela mouse x-y ayarını kapatmama rağmen kendisi değişiyor.sizce neden kaynaklanabilir.sürüm mü hatalı acaba bendeki :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.