Şimdi Ara

Turkcell T10 APN ayarlarını paylaşabilecek...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Turkcell T10 kullanıyorum ve orjinal ROM kullanmıyorum yani formatladım.

Ancak, 3G ye geçtiğimden beri her ne olursa olsun MMS mesajları (Örneğin GollerCepte golleri vs.) veya NTVSpor haber özetleri telefonuma bir türlü gelmiyor.

Üyeliklerim aktif olarak çalışmakta ancak video görüntülerini bir türlü alamıyorum.

Bu konuda ne gibi ayarlar yapmam lazım?

Telefon orjinal olarak ilk açtığımda 4-5 tane APN ayarı vardı diye görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam ama şimdi farklı ROM olduğundan sadece INTERNET için APN ayarlı. ve MMS için APN ayarladım ancak MMS mesajları göndermeme rağmen otomatik olarak alamıyorumda.

Mobil Ağ Ayarları kısmında

- Veri Dolaşımı
    - Veri Servisi
    - Daima açık mobil verileri etkinleştir

seçenekleri ne anlama geliyor?

NOT: İnternete girebiliyorum sorun yok.

Yani bana genel anlamda şu Video görüntülerini alabileceğim bir şekilde ayarları tam olarak söyleyebilirseniz sevinirim.

Turkcell saolsun ayarları göndermiyor, bahaneside kendi içerisinde ayarlar mevcut, telefonu fabrika ayarlarına geri getirin kendisi yüklenir diyorlar.

Elinde Orjinal ROM olan ve kullanan birisi ayarlarından lütfen hepsini tek tek yazacak şekilde bilgileri paylaşabilirse sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Herkes farklı ROM lardanmı kullanıyor yaw :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.