Şimdi Ara

Gamespot: GTA 5 2012 Yılında Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      E3 fuarında görmeyi en çok istediğimiz oyunlardan birisi GTA V olmuştu. Rockstar Games ise fuara katılmayarak malesef bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Peki ama geliştirildiğini bildiğimiz GTA V'e ne oldu?

Gamespot'a yakın kaynaklara göre oyunun geliştirilmesine sorunsuz bir biçimde devam ediliyor ve şu an mini oyunlar gibi son ayrıntılar üzerinde çalışılıyor. İşin en güzel tarafı ise aynı kaynağın oyunun çok büyük olasılıkla 2012'de çıkacağını söylemesi.

Bugün yine Rockstar New England'da çalışan bir kişinin PS3 ve Xbox 360 için henüz duyurulmamış bir oyuna "mini oyun sistemi" yerleştirme konusunda çalıştığını açıklaması da Gamespot'un kaynağının güvenilirliğini arttırıyor.  

Red Dead Redemption  ile bizi büyüleyen Rockstar Games'in yine harika bir oyunla karşımıza çıkacağına eminiz. Bakalım oyun hakkındaki ilk resmi bilgiler ne zaman açıklanacak.

• Grafikler zaten Gta 4 den 3 yıl sonra çıkmış çoğu oyundan güzel. bence minioyun lar iyi olmuş birde ayrıntıları ekleseler gta 4 grafiklerinde san andreas havası alsak süper olur hani. :)
  • pc olsaydı keske
  • 2012'de de çıkmazsa şaşırmam.
  • Bekleriz sorun değil.
  • allahta size lanet etsin
  • benim en çok merak ettiğim bunun sistem gereksinimleri ne olacak :D
  • L.A Noire' deki yüz ifade teknolojisini kullansalar güzel olur GTA 5 de.
  • PC ye niye yok?
  • Yok arkadaş artık pc ye oyun çıkmıyor yeni nesil çıksın bir tane konsol edinmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Yok arkadaş artık pc ye oyun çıkmıyor yeni nesil çıksın bir tane konsol edinmek gerek.

konsolum var da pc de daha güzel oluyor gta, arabaları falan değiştirebiliyoruz mesela, trainer falan kullanılabiliyor, neyse belki 1 yıl gecikmeli çıkar pcyede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

PC ye niye yok?

2013de de biz oynarız rahat ol.
  • pc yi yine geciktirecekler veya çıkarmicaklar
  • Öncelikle Pc niye yok diyen arkadaşlara sesleniyorum; artık RockStar'ın bu Pc politikasına alışmalısınız. Çünkü hep böyle olacğa benziyor. Konsol alana kadar rahat etmeyecekler.
    Ayrıca bir oyun için böyle spekilasyonların arttığı zaman oyun yakın zamanda çıkacak demek. Bunu en yakın zamanda Uncharted 3'te gördük ki süreci yakından takip ettim. Yani Gta 5'in çıkması kaçınılmaz bir gerçek.
  • 2012 çok iyi bir zmn 2013 bize çok büyük bir hayal kırıklığı getirir
  • gta 4de Niko Bellic adına San Andreas'a gitmek için bir uçak bileti var resimlerine baktım çekmşler yani oyun çıktığı andan itibaren gta 5in san andreas da olacağı belliymiş!
  • GTA 4 den fazla farklı olacağını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.