Şimdi Ara

Symbian Anna, Temmuz ayında yayınlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Singapur'da yapılan Nokia Connection 2011 etkinkiğinde Nokia, Symbian^3'ün ilk büyük yazılım güncellemesi olan Symbian Anna'nın son kullanıcıya sunulacağı tarihi resmileştirdi.

Firmanın tepe yöneticisi Stephen Elop'un açıklamalarına göre, Symbian Anna güncellemesi Temmuz ayında yayınlanacak. N8, C7, C6-01 ve E7 modellerinin uyumlu olduğu Symbian Anna, bu tarihten sonra üretilen telefonlarda ise fabrika çıkışlı olarak bulunacak.

Haberin başında da belirttiğimiz gibi Symbian^3'ün ilk büyük yazılım güncellemesi olan Anna, işletim sistemine aralarında daha gelişmiş ana ekran, kullanıcı arayüzünde yapılan iyileştirmeler, dikey konumlu QWERTY klavye, gelişmiş Ovi Maps ve internet tarayıcısının da bulunduğu yenilikler ve iyileştirmeler kazandıracak.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• halen symbian diyor adamlar ya.kamera şakası gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

halen symbian diyor adamlar ya.kamera şakası gibi.

Asıl şaka olan sizsiniz. Milyonlarca Symbian^3 kullanıcısı var. Bu da uzun zamandır beklenen sistem güncellemesi. Neyin derdindesiniz?
  • haber uçmuş bad request(Invalid URL) yazıyor..
    Anna güncellemesi gecikti gerçekten....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

quote:

Asıl şaka olan sizsiniz. Milyonlarca Symbian^3 kullanıcısı var. Bu da uzun zamandır beklenen sistem güncellemesi. Neyin derdindesiniz?

güncelleme yapması kullanıcılarını düşünmesi hoş birşey.(ne kadar düşünebilirse o sistemle)) fakat ondan sonraki telefonlarada symbian ile çıkacakmış.bi bırakamaıd gitttiler artık.ms anlaşmasını yaptılar wp7 li çıkarmaktansa symbian dıyorlar halen bu şaka gibi.
  • Anna gerçekten çok gecikti, daha erken verilse satışlar artardı

Ayrıca Anna'nın resmi videosu yokmu bi görseydik değişiklikleri
  • symbian dan çok, symbiancı bunlar.
  • cehennemın dıbıne gelsın allah rızası icin biri su nokianın ana sitesine index atsın üstünede kocaman ''anna yoksa babayı alırsınız'' yazsın siteyi vermesin. bu ne mk ya bekle bekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslan66_ -- 21 Haziran 2011; 20:14:19 >
  • Sakin arkadaşlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopfnickerz

Sakin arkadaşlar :D

baba nasıl sakın olak ya adamların derdı bı tane dgılkı yok guncelleme gec gelır yok meego dusunulmez ulan neymıs bu wp7 boyle mazısınıde bılıyoz wp lerın
  • umarım tüm kullanıcıların beklentisini karşılar yoksa yoksa nokia tatamen çöker bir daha da akıllı telefon almak isteyen başka bişey alır nokia sadece alt segmente telefon yapar biliyorsunuz nokia sadece üst düzey telefon yapmıyor alt düzey tüketicisinide düşünüyor...
  • quote:

quote:

quote:

güncelleme yapması kullanıcılarını düşünmesi hoş birşey.(ne kadar düşünebilirse o sistemle)) fakat ondan sonraki telefonlarada symbian ile çıkacakmış.bi bırakamaıd gitttiler artık.ms anlaşmasını yaptılar wp7 li çıkarmaktansa symbian dıyorlar halen bu şaka gibi.

Bir kere siz daha konuyu düzgün okumamışaınız ki yorum yapıyorsunuz. Bundan sonraki telefonlar Symbian 3 Anna ile çıkacak diye birşey yazmıyor sadece bundan sonra çıkacak Symbian'lı telefonların Anna ile çıkacağı yazıyor. Tabi ki Windows Mobile'lı Nokia'lar da çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

quote:

quote:

Bir kere siz daha konuyu düzgün okumamışaınız ki yorum yapıyorsunuz. Bundan sonraki telefonlar Symbian 3 Anna ile çıkacak diye birşey yazmıyor sadece bundan sonra çıkacak Symbian'lı telefonların Anna ile çıkacağı yazıyor. Tabi ki Windows Mobile'lı Nokia'lar da çıkacak.

Hocam siz daha adamın ne bahsettiğini anlıyamamışsınız ki

• tartışmaya gerek yok yazılar o kadar iç içe girmişki kimin ne dediği belli değil bir gelsin bakalım şu anna bakalım dedikleri gibi varmı görücezz
  • sevgili arkadaşlar

symbian olduğu sürece nokia belini doğrutamaz . Eşeğe altın semer takmışlar eşek yine eşek. Ben c7-00 kullanıyorum. Bu telefon iphone ile neredeyse aynı işlemci ve rame sahip ancak hız konusunda biri kaplumbağa diğeri tavşan. Eğer anna çözüm olmazsa ki olacağini sanmıyorum. Ertesi gün telefonu satacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtzdmr

sevgili arkadaşlar

symbian olduğu sürece nokia belini doğrutamaz . Eşeğe altın semer takmışlar eşek yine eşek. Ben c7-00 kullanıyorum. Bu telefon iphone ile neredeyse aynı işlemci ve rame sahip ancak hız konusunda biri kaplumbağa diğeri tavşan. Eğer anna çözüm olmazsa ki olacağini sanmıyorum. Ertesi gün telefonu satacağım

Enteresan, bende de n8 var ben neden ip4 ile arasında bu kadar bariz fark göremiyorum...
    Haa evet fark var ; fiyat, kamera, operatör destekli görüntülü görüşme, bildiğimiz gerçek radyo, fm transmitter, vs vs...
  • Gene yalan oldu symbian anna mıdır babba mıdır pr2.0 mıdır ne zıkkımsa temmuz bitti artık uçan arabalar çıkınca bizim n8 de güncellenir diye ümit ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alecomy

Gene yalan oldu symbian anna mıdır babba mıdır pr2.0 mıdır ne zıkkımsa temmuz bitti artık uçan arabalar çıkınca bizim n8 de güncellenir diye ümit ediyorum

E6 Modeliyle gelmedi mi hocam anna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alecomy

Gene yalan oldu symbian anna mıdır babba mıdır pr2.0 mıdır ne zıkkımsa temmuz bitti artık uçan arabalar çıkınca bizim n8 de güncellenir diye ümit ediyorum

Aynen katılıyorum Mesajda Temmuzda Çıkıcak Deniyor Ağustosun ortasına geldik hala çıkmadı....
  • yok temmuz yok austos yok e. a.. ulan malmıyız biz dalgamı geçiyonuz resmiymiş bekle bekle bi hal olduk sok. sybyanına nokiasına 1000 lira verdik yok bide güncellemesin o. ç. ları
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.