Şimdi Ara

MeeGo'lu Nokia N9'a ait olduğu iddia edilen ilk görseller internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nokia'nın Singapur'da düzenlediği Nokia Connection etkinliğine artık sayılı saatler kala N9 ''Lankku''ya ait olduğu iddia edilen ilk görseller internete sızdırıldı.

Pembe, siyah, mavi renk seçenekleriyle ve sade tasarımıyla dikkat çeken telefonun bazı kesimler tarafından N950 veya N9-01 de olabileceği öne sürülmekte.

Nokia N9 ile ilgili iddialara göre akıllı telefon MeeGo platformu desteği, 480 x 854 piksel (FWVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran (çözünürlük 540 x 960 piksel de olabilir), 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, led flaş, 3.5 mm kulaklık girişi, 64 GB dahili flash bellek ve HDMI portu gibi bir teknik özellik listesi sunacak.

Şu an için verilen bilgilerden tam anlamıyla emin olamadığımızı söyleyebiliriz. Sürekli yeni bir spekülasyon ortaya atılmakta. Nokia'nın resmi tanıtımını merakla bekliyoruz.

• Nokia geliyor :)
  • google translate den çevirince saçma sapan şeyler çıkıyordu. Bu iyi oldu.d
  • güzelmiş
  • Beğenmedim dersem yalan olur.

İnşallah toparlayacak Nokia.
  • n900 stılını bırakıp n8 e7 klon yapan nokıa yı saygı ıle anar qwert klavyesını alsın cebıne sokmasını dılerım,

n900 gıbı olsaydı ah almazmıydım
    yemez ıcmez alırdım lakın bu ne ? bu stıl ne bu qwerty klavye ne ınsan sormaz mı 5 yıldır pıyasaya prototıp dıye dagıttınız telefonu yenılık yapmadan sundunuz dıye ?
    lan barı klavyeyı duzelrseydınız harfler arası otoban çekılır !
  • bence meego android kadar geleceği olabilecek bir OS bunu kullanamsı iyi oldu
  • Geçen ay N9 ile ilgili bir video yayınlanmıştı.Videoda kamera 12 MP görünüyordu
  • Nokia sonunda Symbian 'dan kurtuluyor . Win7 ve MeeGo en azından Symbian'dan iyi Android kadar olmasada .
  • zamana uyumlu,guzek ama pil,pil noolcak,pil sizmamismi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

zamana uyumlu,guzek ama pil,pil noolcak,pil sizmamismi ?

Umarım N8 'de yaptığı gibi 1200 mAh pil koymazlar
  • Nokia Meego ile yollarini ayirmamis miydi yanlis mi hatirliyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [T]hree[N]amed

Nokia sonunda Symbian 'dan kurtuluyor . Win7 ve MeeGo en azından Symbian'dan iyi Android kadar olmasada .

Nokia'nın Symbian'ı bırakması kurtulmak değil tam tersine Microsoft'un kapalı kaynağına ve onca kısıtlamasına hapsedilmek. Ayrıca MeeGo Android'den iyidir merak etme.

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Nokia Meego ile yollarini ayirmamis miydi yanlis mi hatirliyorum?

Hayır Microsoft ile anlşma yapmasından dolayı birinci plandan ikinci plana itildi. Yani Nokia'nın önceliği şu an WP'de.

• Orijinalden alıntı: ultiMance

Nokia Meego ile yollarini ayirmamis miydi yanlis mi hatirliyorum?

Hayır Microsoft ile anlşma yapmasından dolayı birinci plandan ikinci plana itildi. Yani Nokia'nın önceliği şu an WP'de.

Teşekkür ederim keşke ön planda meego olsaydı WP meego dan iyi olamaz android de dahil buna
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.