Şimdi Ara

LG'nin 3D deneyimi sunan telefonu Optimus 3D, 7 Temmuz'da İngiltere'ye geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Güney Kore'nin en büyük ikinci cep telefonu üreticisi LG Mobile'ın kısa bir süre önce lansmanını gerçekleştirdiği ve teknoloji meraklılarına gerçek anlamda 3D deneyimi vaad eden akıllı telefonu Optimus 3D, 7 Temmuz tarihinden itibaren İngiltere sahillerine vuracak.

İngiltere'nin sayılı online satış mağazalarının şimdiden ön sipariş almaya başladığı Optimus 3D (örn: Expansys - 530 Pound) 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli TI OMAP4430 platformundan, 512 MB LP-DDR2 RAM'den ve PowerVR SGX 540 grafik biriminden güç alıyor; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.2 ''Froyo'' sürümünü kullanıyor. İleri vadede telefona Android 2.3 ''Gingerbread'' güncellemesinin yayınlanacağı belirtiliyor.

Dört band GSM ve HSPA alt yapısı desteği (HSDPA: 14.4 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısı desteği sunan Optimus 3D'de 4.3-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif 3D ekrana, 8 GB dahili flash belleğe yer verilmiş. Üç boyutlu içeriği herhangi bir gözlüğe gereksinim duymaksızın telefonun ekranından izleyebiliyorsunuz.Telefonun depolama kapasitesi microSD kartlar aracılığıyla 40 GB'a kadar yükseltilebiliyor.

5 megapiksel çözünürlüğünde otomatik odaklama özellikli ve led flaşlı stereoskopik kamera ile donatılan telefon 1920 x 1080 @ 24 FPS (2D), 1280 x 720 @ 30 FPS (3D) video kaydı yapabiliyor.

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, GPS üçlüsünü bünyesinde barındıran telefonda HDMI portu, jiroskop, RDS'li FM radyo unutulmamış. Son olarak telefona gereken enerjiyi 1500 mAh'lık bataryası sağlıyor.

• Türkiye'ye gelmesini de diliyorum.
  • Harika bir telefon
  • bu telefonu alanlar milletin '1'i anladıkda 2. kamera ne işe yarıyor?' sorusuyla bütün hayatalarını geçirmek zorunda kalabilirler,
    edit:telefonu kullandıgı her zaman anlamından yazdım hayatı yoksa 1 ömür degil anlamıyanlar için örnek : 3g li telefon alıpda önünde kamerası bulunmadıgı halde 3g görüntülü görüşme nasıl yapacam dıye soran 1ton insan var...yani adam bakacak bunda 2 kamera var bir beyın fırtınası yapacak ya anlam veremeyecek yada '2 kamera varsa daha iyi çeker yarısı alt tarafı yarısı üstü aldımı tamam' diyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skörtıl_Nimo -- 21 Haziran 2011; 1:10:34 >
  • acaba beklenmelı mı bu telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMO1

bu telefonu alanlar milletin 1i anladıkda 2. kamera ne işe yarıyor? sorusuyla bütün hayatalarını geçirmek zorunda kalabilirler,

ne açıdan arkadaşım ?
  • quote:

bu telefonu alanlar milletin 1i anladıkda 2. kamera ne işe yarıyor? sorusuyla bütün hayatalarını geçirmek zorunda kalabilirler,

olabilir ama oda haytı boyunca olm sendeki 2. göz ne işe yarıyorsa bundada o işe yarıyor diyebilir
  • quote:

sırf 2 kamera var diye alacak insanlar tanıyorum. :D 3d çekmesi
  • arkadaş burda neyi demek istedi tam anlayamadım ki. Telefonlardaki 3d olayının daha tam oturup yerleşmediğini şimdi alınan tellerin 3d deneyimi doğru düzgün yaşatamayacağını mı ? Yoksa tel hakkında hiç bir bilgisi olmadan alıpta kullanlar ile ilgili mi ? İşte tam bir muamma burası.d
  • dream theater da iyi olmuş yani :) en sevdiğim albüm kapağıdır ekrandaki
  • ama bu telefon baya buyuk sg2 den de buyuk bır vıdeosu vardı orda gormustum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Türkiye'ye gelmesini de diliyorum.

Optimus 2X'i getirmeyen bunu da getirmez.
  • Valla ingiltere sahillerine 530 poundan vuracaksa türkiye sahillerine Kafadan 2000 tl ve üstüne vurur. Zira pound 2.61 tl. Heee TI OMAP4430, 512 MB LP-DDR2 RAM, PowerVR SGX 540, 3D kayıt, 3D ekran beşlisi bu fiyata değer mi? Bence Değer. Ne güzel yakında ingileterede olucam :D
  • üç boyutlu ekrana sıcak bakmıyorum nedense hem gözü yoruyor gem de bu fıyata gercekten cok pahalı
  • telefon piyasadaki cihazların tamamından daha büyük

araştırdığım halde daha büyüğünü bulamadım
  • LG GW990 var daha buyuk
  • ne zaman cıkıcak bu urun arkadaslar ıngıltere ve turkıyede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.