Şimdi Ara

Karşınızda üretkenliğin en son örneği; mızıka ve USB bellek bir arada: FlashHarp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gündelik yaşamımızın önemli bir parçası haline gelen USB bellekler, her gün farklı depolama kapasiteleriyle, okuma-yazma performanslarıyla ve tasarımlarla karşımıza çıkmakta. Etsy.com aracılığıyla 2 GB, 4 GB ve 8 GB olmak üzere üç farklı kapasitede satılan USB belleklerin üretkenliğin sınırlarını zorladığını söylemek mümkün.

FlashHarp serisi USB bellekleri, canınız sıkıldığında bir mızıka olarak kullanabiliyorsunuz. Tamamen el yapımı olan USB bellekler sunulan içerik ve kapasiteye göre 44,49$ ve 279,95$ arası değişen fiyatlarla satılıyor.

Mızıka ile USB belleği bütünleştiren FlashHarp ile ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

• çaldığımız şeyler mp3 olarak içine kayıt ediliyormuymuş
  • 2. fotoda göründüğü üzere deliklerden devre kartı görünüyor. Bu da demek oluyor ki devre kartı üzerine tükürmemiz kaçınılmaz. Mızıka için iyi ama bellek için kötü bir özellik. Bence pek satmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzmynnTR

çaldığımız şeyler mp3 olarak içine kayıt ediliyormuymuş

O fikir da güzel ve daha zor
  • mızıka çalmayı bilen var mı ?
  • Ahhh beee mızıkayı çok severim ama hiç mızıkam olmadı Cidden bu mızıkalar nerde satılıyo :??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.UniquE -- 20 Haziran 2011; 19:07:20 >
  • Bilgisayarın tozlu yuvasına sokacağım bir de ağzıma alacağım?
  • Vay be , mızıka ve gitar çalan biri olarak hoşuma gitti ama bi hohner kadar kalitesi var mıdır bilinmez . Bu arada mızıka ile ilgilenenler 2 temmuzda istanbulda toplanıyoruz , facebook'ta grup var . Bulursunuz mızıka yazınca .
  • FlashH.a.a.r.p

• 2gb 45$ bence cok gereksiz. Uretken olcaz diye isin b**'unu cikarmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

Vay be , mızıka ve gitar çalan biri olarak hoşuma gitti ama bi hohner kadar kalitesi var mıdır bilinmez . Bu arada mızıka ile ilgilenenler 2 temmuzda istanbulda toplanıyoruz , facebook'ta grup var . Bulursunuz mızıka yazınca .

Bana mızıka çalmayı öğretenin 40 yıl olmasada 1 kaç gün kölesi olurum
  • Kardeş gel istanbuldaysan . 36 yıldır mızıka çalan bi abi var , ondan da bir şeyler kaparsın
  • Boşa masraf gerek yok
  • Böyle saçma şeyleri niye üretirler anlamam..
  • Hayatımda gördüğüm en saçma şeylerden birisi.
  • Bunu tasarlayan adam neyi hedef alarak yapmış çok merak ettim.
  • bence de çok saçma. tükürükten geçilmez içi
  • insan usb in ucuna kucuk kapak mapak bisi yapar yandan cikmis ole sey gibi =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wheaston
    Kardeş gel istanbuldaysan . 36 yıldır mızıka çalan bi abi var , ondan da bir şeyler kaparsın

Kardeş bende biraz öttürürüm bu mereti :) hohner marka mızıkam var, ama şu bend olayını bir türlü kapamadım çok zor be :) bazen yapabiliyorum bazende denk getiremiyorum bir türlü :) yada bizde yetenek yok. İstanbulda olsaydım bende gelirdim etkinliğe ama malesef izmirdeyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.