- x
Kassadin build önerileri ve düsünceleriniz
34 Cevap2846 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Haziran 2011; 15:42:37 

Lux'dü gravediggerdi beklemeydi derken kassadinde karar kıldım iyi yapmıs mıyım

0 LOL Mesajı
7370 Mesaj
20 Haziran 2011; 16:25:01 

Pişman olursun ben şimdiden söleyim. Şimdi Kassadin'i övmesini bilirler. Oooo çok süper burst damage yapıyor gibi. Ama kullanmazlar. Çünkü gerçekten düşük seviyeli oyunlarda işe yarar. Ranked filan gireceksen hiç deneme. Anti-mage herosudur. Ultisi sayesinde büyük üstünlük sağlıyor duvarların arkasından geçebilirsin. Kassadin biraz bencil herodur son vuruşları yaparak kill alırsın. Takımdaki herkes ölür sen ultin sayesinde duvarlardan filan kaçarsın. Cleanse spelli şart. Anaca Fiddle, Nunu, Anivia gibi karakterlerin ultilerine silence basarak takıma yardımcı olursun. Birde e skili var alan damage vuruyor ve yavaşlatıyor. Ama onu basmak biraz zor mesafesi kısa zaten

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
20 Haziran 2011; 16:28:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Pişman olursun ben şimdiden söleyim. Şimdi Kassadin'i övmesini bilirler. Oooo çok süper burst damage yapıyor gibi. Ama kullanmazlar. Çünkü gerçekten düşük seviyeli oyunlarda işe yarar. Ranked filan gireceksen hiç deneme. Anti-mage herosudur. Ultisi sayesinde büyük üstünlük sağlıyor duvarların arkasından geçebilirsin. Kassadin biraz bencil herodur son vuruşları yaparak kill alırsın. Takımdaki herkes ölür sen ultin sayesinde duvarlardan filan kaçarsın. Cleanse spelli şart. Anaca Fiddle, Nunu, Anivia gibi karakterlerin ultilerine silence basarak takıma yardımcı olursun. Birde e skili var alan damage vuruyor ve yavaşlatıyor. Ama onu basmak biraz zor mesafesi kısa zaten

Kassadinden anlamayan elemanlar çoğaldı forumda.%70 %60 civarı win ratiom var kassadinle .600 elo maçıda değil 1500 elolarda

Rankedde neden kullanılmaz biliyormusun ? Çünkü banlanır

0 LOL Mesajı
825 Mesaj
20 Haziran 2011; 16:29:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Ranked oyuncuları normal game'dekilerden daha kötü Daha şimdi 4v4 maçtan çıktım.Bizim ashe 5. dk da leave çekince küfürlere başlamıştım ama sağolsun karşıdaki jungle irelia 20. dk da çıktı oyundan

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
20 Haziran 2011; 16:31:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

Ranked oyuncuları normal game'dekilerden daha kötü Daha şimdi 4v4 maçtan çıktım.Bizim ashe 5. dk da leave çekince küfürlere başlamıştım ama sağolsun karşıdaki jungle irelia 20. dk da çıktı oyundan

Elo artınca azalıyor böyle kötü durumlar ama yok değil 3 oyunda 1 olacağına 10 oyunda 1 oluyor.

Uzaklaştırılmış
20 Haziran 2011; 20:58:46 

konu ranked'a doğru kaymaya baslamıs =) neyse aldım bi el kullandım takım mal olunca verdik oyunu ama 5-5-5 gibi bi skor yaptım
sevdim keretayı darth vader'in yiğeni sanki

0 LOL Mesajı
6146 Mesaj
20 Haziran 2011; 21:39:54 

2200+ eloda bile oynanan bir hero kassadin , nasıl noob herosu yaptınız acaba.Diğer burst mageler gibi feedlenirse durdurulamaz o yüzden düşük seviye oyunlarda çok güçlü olabiliyor karşındaki senden kötü oynuyorsa ama yüksek seviye oyunda da gayet iş yapar , zira 3 saniyede bir ulti atarak oyundaki en iyi kaçış mekanızmasına sahipsiniz.

0 LOL Mesajı
848 Mesaj
21 Haziran 2011; 0:10:05 

nerf falan yedi birazcık ama halen main heromdur.Bot ile başlayıp kesinlikle mide gidiyorum.q ile spamlıyorum adamı dikkatli olucaksın açık bulmaya calısacaksın adamda 6 olunca zaten canı %50 den aşa olunca her türlü combo ile alabilirsin.Ölümü zor olduğundan genelde stack yapıyorm..Full ap gidiyorm.

Teamfightlarda direk dalmıyosun tank giriyor arkasından dps giriyor fan ucuyosun aralarına E skili zaten güclü bi damage weriyo alana gayette alan geniş!

çok faydalı bi karakter bence.Karşından 100 hp li adam falan kacamıyor uca kaça gidip kesiyosun :)

LoL Eu West: Leonidas78

Dünya'da Türk olmak gibidir , Türkiye'de Fenerbahçe'li olmak..

0 LOL Mesajı
1550 Mesaj
21 Haziran 2011; 0:18:43 

kass a laf atanı keserim haaa kass kral herodur elo vs ayrımı yapmaksızın ama oynaması çok sabır isteyen ve zordur ben beceremiyorum mesela önden huraaaa gitmeyi seviyorum kass oynama şekliyse kenardı kıytıda bekliyeceksin %60 %50 hp liyi arkadan kesip kaçacaksın herkes beceremez kassla oynamayı bende bunlardan biriyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amops2 -- 21 Haziran 2011; 0:19:32 >

AMD 64 X2 4800+ 2.5GHZ -- BIOSTAR TF560-A2 NF560-A2 DDR2 -- adata 2x1 gb 800 mhz soğutuculu --
palit gts 450 sonic 1 gb -- 320 gb hdd 16 mb --
21.6 inch samsun 223bw

0 LOL Mesajı
669 Mesaj
21 Haziran 2011; 2:15:11 

Her türlu oyun seviyesinde is yapabilecek bir kahraman. Sorun alismasi zaman aliyor, bence alisma acisindan en az bir Eve'den farki yoktur, hatta daha bile cok zaman aldigini soyleyebiliriz.

Herkes Kass'i gozunde ya buyutuyor, ya da asagiliyor. Nedense Kass'i tam bir assassin olarak gorememe egilimi mevcut. Islevi tam olarak suikast ve amaci cani az kahramanlari oyundan dusurmek. Eger ranked oyunsa ve karsidakinin az canli her hangi bir assassin'i varsa takim dengelenir ve eger son secim degilse karsi tarafi tanky veya chogath almaya zorlayabilirsiniz.

Tabi ki tum handikapi melee olmasi. Bu yuzden oyun basinda kasmak cok zor, oyun ortasinda tartisilir bir performansi var eger beslenmezse, fakat olur da oyun 16-18 levele dayandi ve adamlar sizi ezemedi, eger ki iyi bir Kass varsa karsi takim 5 dakika icerisinde kendini domine edilmis sekilde bulur. Gercek bir son oyun karakteri. Bu yuzden koordine ve defansif oynayan takimlarin almasi gereken bir karakter oldugunu dusunuyorum.

Build olarak skill skalasi baslangicta iyi carpan verdigi icin once catalyst almaya yonelebilirsin. Isin aniden ortaya cikip skill spray, yani olabildigince Q-E-R kombosunu arka arkaya hizli bir sekilde kullanman. Bu yuzden ayakkabida sorcerer yerine lucidity dusunebilirsin cooldown reduction (yetenek yenilenme suresi) icin. Mejai'yi kacinilmaz olarak goruyorlar, ardindan. Sonrasinda Archangel veya Lichbane gibi mana veren nesneleri aliyorlar, ama Mejai'den sonra Tear of Goddess alip sonrasinda rabadona giderek daha agresif oynamalisin bence domine etmek istiyorsan. Eger ki mana sikintisi cekiyorsan sonrasinda donmelisin Arch veya Lich'e.

Benim alternatif yapilandirmam soyle: Catalyst-->Lucidity boots--->Fiendish codex--->morello's evil tome--->Rabadon's--->(Lichbane/Rod of Ages/Archangel/Void Staff)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISG -- 21 Haziran 2011; 2:38:23 >

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 13:39:22 

Kassadine top eloda iş yapan diyen arkadaşların elosu 15 falan. Kass feedlenmeden hiçbir işe yaramaz feedlensede pek yaramıyor gerçi. Pro gameler 10-5 gibi bir skor ile biterken kassadinin hiç şansı yok yararlı bir mage demişsin neresi yararlı ? Çok yararlı mage istiyorsan en iyi mage morganadır gidin onu oynayın. Yani gir eğlen eğlenceli herodur güzel ks atarsın güzel kaçarsın falan noobları ezersin o kadar işte dahası yok. Ha full ap gidiyorum diyenede söyleyim sen late gamede bol bol ap almaya devam et tek ye öl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrueLProjectoR -- 21 Haziran 2011; 13:40:39 >

Elysion EU WEST
TR : Elysion
https://www.facebook.com/pages/Sergen-Elysion-Dikel/149491195217558

0 LOL Mesajı
848 Mesaj
21 Haziran 2011; 13:43:35 

Oynamasını bileceksin ki. Leonidas78 Ranked kassa stadlarındaki fraglara bi bakın isterseniz

Noobları ezeriz,ks atarız zihniyetliyle oynarsan zaten onu o bakış açısından cıkamassın..Sabırlıca adam gibi kastıktan sonra zaten genelde top ve bota giderek kasıyorsun sonrada asheye 2 skill atıyorsun dahası yok.Bi q ile yarı canından fazlasının gittiğini hatırlıyorum.sonuçda mage değilmi dps değil?

LoL Eu West: Leonidas78

Dünya'da Türk olmak gibidir , Türkiye'de Fenerbahçe'li olmak..

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 13:45:36 

quote:

Orijinalden alıntı: emretangul

Oynamasını bileceksin ki. Leonidas78 Ranked kassa stadlarındaki fraglara bi bakın isterseniz

Noobları ezeriz,ks atarız zihniyetliyle oynarsan zaten onu o bakış açısından cıkamassın..Sabırlıca adam gibi kastıktan sonra zaten genelde top ve bota giderek kasıyorsun sonrada asheye 2 skill atıyorsun dahası yok.Bi q ile yarı canından fazlasının gittiğini hatırlıyorum.sonuçda mage değilmi dps değil?

Leonidas kim elosu kaç ? Hangi turnuvada oynadı ? Hangi turnuvada ödül aldı ? Oynamasını emin ol çok iyi bilirim ki zaten basit bir hero. Asheye sen 1 2 skill at tamam prosunuz evet herkese 2 atıyorsun zaten adamda bakıyor öyle jungler falanda yok öyle attırıyorlar tek.

Ha birde top'a git asheyi bulursan banada söyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrueLProjectoR -- 21 Haziran 2011; 13:47:41 >

Elysion EU WEST

Uzaklaştırılmış
21 Haziran 2011; 13:54:30 

quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

2200+ eloda bile oynanan bir hero kassadin , nasıl noob herosu yaptınız acaba.Diğer burst mageler gibi feedlenirse durdurulamaz o yüzden düşük seviye oyunlarda çok güçlü olabiliyor karşındaki senden kötü oynuyorsa ama yüksek seviye oyunda da gayet iş yapar , zira 3 saniyede bir ulti atarak oyundaki en iyi kaçış mekanızmasına sahipsiniz.

Bu yorumdan sonra tartışmaya gerek bile yok. Çünkü bu adamın kassadin ile yaptığı maç sayısı sizin toplam maç sayınıza eşittir.

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 13:57:04 

quote:

Orijinalden alıntı: RuneForce

Bu yorumdan sonra tartışmaya gerek bile yok. Çünkü bu adamın kassadin ile yaptığı maç sayısı sizin toplam maç sayınıza eşittir.

Ok o kadar maç yapmış senın tabirinle ''pro'' ve hala kassadin oynuyor ilginç.

Elysion EU WEST

Uzaklaştırılmış
21 Haziran 2011; 13:58:09 

kısacası piç hero gir al çık yakalayana aşk olsun

Uzaklaştırılmış
21 Haziran 2011; 13:59:02 

quote:

Orijinalden alıntı: CrueLProjectoR

Bu da kassadinin noob championu olmadığını gösterir. Kiminle aşık atıyorsun anlamıyorum.

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
21 Haziran 2011; 14:13:10 

quote:

Kassadini beceremiyorsun tamam anladık ama ben gayet güzel oynuyorum.Silence ve slow ile takımına gayet yararlı.Diyeceksin elon düşük trolollo.Elom 1668 senin hayatta ulaşamıyağın bir rakam.Aslında smurfde bile 1350 elo var o ayrı.Yok yemiyorum yok inanmıyorum diyorsan nickimi vereyim arattır ladderda.Buraya gelip kassadin noob herosu deme.Ladderdeki ilk 500 insan bile seninle aynı fikirde olmaz.

Edit:Kassadin oynaması zordur anlıyacağın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 21 Haziran 2011; 14:15:36 >

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 14:33:56 

quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

Kassadini beceremiyorsun tamam anladık ama ben gayet güzel oynuyorum.Silence ve slow ile takımına gayet yararlı.Diyeceksin elon düşük trolollo.Elom 1668 senin hayatta ulaşamıyağın bir rakam.Aslında smurfde bile 1350 elo var o ayrı.Yok yemiyorum yok inanmıyorum diyorsan nickimi vereyim arattır ladderda.Buraya gelip kassadin noob herosu deme.Ladderdeki ilk 500 insan bile seninle aynı fikirde olmaz.

Cevap vermiyorum aynı seviyeye geldiğimizde belki konuşabiliriz anlamak için zamana ihtiyaç var daha fazla oynamalısın. Oyna geliş.

Elysion EU WEST

0 LOL Mesajı
110 Mesaj
21 Haziran 2011; 14:36:00 

quote:

Ranked takılmıyorum, 1900 eloluk ranked tanıdığım var. En iyi Türk 4lüsünün içindendir kendisi, eski maini Kassadin'di. Noob herosu olduğu ve bir halta yaramadığı için bıraktı.
Normal takılıyorum 2000e yakın oyun attım oyunun betasından beri oyuncusuyum normal elom 2100+ (max 2400 olduğunu biliyorsundur o kadar takip ettiğine göre).

Az önce troll oyun yapayım dedim Kassadin aldım. Ne oldu? Dakika 30da 25-2 filandım sanıyorum. Farm yaptım, Gank gittim, Rakip'in farmını bozdum. Eee?

Frech karakter ne demek biliyor musun? Elolu oyunlarında konuşuyorlar mı? Verdik o oyunu. Niye verdik? Kassadin kensinin noob karakteri olduğu kadar işe yaramaz bir karakter aynı zamanda. O skoru Soraka ile yapmış olsaydım en azından oyun sonu teamfightlarda fazla hasar almadan ace alırdık.

Söyle bana, Regrown Pendant alıyorsun ve mid'e gidiyorsun Kass ile. Sınırsız Q atıyor rakip skill attıkça sınırsız e atıyorsun. Canın sıkılınca yanına ultilenip q e yapıp dönüyorsun. 2. veya 3. gidişinde yanına ignite koyup öldürüyorsun. Çok mu becerili ve zor iş?

Anlat öyleyse, yaşadığın zorlukları. Bilmiyorum belki ben yanlış görüyorumdur ne bileyim esl'de filan da bulunduk hani hiç bir Allah'ın kulu da Kassadin almadı..

Ayrıca, Kassadin'e noob herosu diyen çok haklı. Counterin'i biliyor musun? Kass'ın nasıl durdurulduğunu?

Okey, beyler, çok feedli bir kass görürseniz ( ki noob birinin karşısında kastıysa feedlenir) hiç tereddüt etmeyin, farm filan deneyin, banshee yanına 1 tanecik hp itemi alın. Bitti.

L2p k?

(Adama dediğin lafı da sana iade, hayatında ulamayacağın bir bilgiye sahip o adam.)

0 LOL Mesajı
7370 Mesaj
21 Haziran 2011; 14:38:41 

Kassadin bencil zaten. Teamfighta girersen ilk sana yüklenirler. Arkadaşın dediği gibi az canlıları kesip çok rahat çıkarsın. Flash kullanmayı iyi biliyorsan duvarın arkasından geçersin. Çok büyük avantaj kaçmada. Ama kaçmayı başaramazsan feedlersin.

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 14:43:24 

quote:

Orijinalden alıntı: blizzart

Ranked takılmıyorum, 1900 eloluk ranked tanıdığım var. En iyi Türk 4lüsünün içindendir kendisi, eski maini Kassadin'di. Noob herosu olduğu ve bir halta yaramadığı için bıraktı.
Normal takılıyorum 2000e yakın oyun attım oyunun betasından beri oyuncusuyum normal elom 2100+ (max 2400 olduğunu biliyorsundur o kadar takip ettiğine göre).

Az önce troll oyun yapayım dedim Kassadin aldım. Ne oldu? Dakika 30da 25-2 filandım sanıyorum. Farm yaptım, Gank gittim, Rakip'in farmını bozdum. Eee?

Frech karakter ne demek biliyor musun? Elolu oyunlarında konuşuyorlar mı? Verdik o oyunu. Niye verdik? Kassadin kensinin noob karakteri olduğu kadar işe yaramaz bir karakter aynı zamanda. O skoru Soraka ile yapmış olsaydım en azından oyun sonu teamfightlarda fazla hasar almadan ace alırdık.

Söyle bana, Regrown Pendant alıyorsun ve mid'e gidiyorsun Kass ile. Sınırsız Q atıyor rakip skill attıkça sınırsız e atıyorsun. Canın sıkılınca yanına ultilenip q e yapıp dönüyorsun. 2. veya 3. gidişinde yanına ignite koyup öldürüyorsun. Çok mu becerili ve zor iş?

Anlat öyleyse, yaşadığın zorlukları. Bilmiyorum belki ben yanlış görüyorumdur ne bileyim esl'de filan da bulunduk hani hiç bir Allah'ın kulu da Kassadin almadı..

Ayrıca, Kassadin'e noob herosu diyen çok haklı. Counterin'i biliyor musun? Kass'ın nasıl durdurulduğunu?

Okey, beyler, çok feedli bir kass görürseniz ( ki noob birinin karşısında kastıysa feedlenir) hiç tereddüt etmeyin, farm filan deneyin, banshee yanına 1 tanecik hp itemi alın. Bitti.

L2p k?

(Adama dediğin lafı da sana iade, hayatında ulamayacağın bir bilgiye sahip o adam.)

1 Yıldır feedlenmiş kassayı bırak kass görmüyorum. Ha ama arada işte böyle prolar çıkıyor nede olsa 1666 adamın elosu nede olsa o pro geçende görmüştüm sanırım böyle zor bir karakter nasıl bu kadar ustalıkla oynanır diye hayran kalmıştımki birde ne göreyim hayatımda böyle bir hareket görmemiştim nasıl yaptı anlamadım ultiyle duvardan geçip büyük bir ustalık ve bunun getirdiği zorluk ile bana q atabildi ve inanırmısın bu proluga karşı yapabileceğim hiçbirşey yoktu herzaman böyle pro kassadinleri görmek istemişimdir ama malesef 1 yıldır göremiyorum taki bu forumdaki pro kassacıyım diyen şahısları görene kadar Ty guys sitenin adını değişmek lazım pronumhaber.com olmalı yada 1666 elolu arkadaşın adnı vermeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrueLProjectoR -- 21 Haziran 2011; 14:45:09 >

Elysion EU WEST

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
21 Haziran 2011; 15:05:50 

quote:

1 Yıldır feedlenmiş kassayı bırak kass görmüyorum. Ha ama arada işte böyle prolar çıkıyor nede olsa 1666 adamın elosu nede olsa o pro geçende görmüştüm sanırım böyle zor bir karakter nasıl bu kadar ustalıkla oynanır diye hayran kalmıştımki birde ne göreyim hayatımda böyle bir hareket görmemiştim nasıl yaptı anlamadım ultiyle duvardan geçip büyük bir ustalık ve bunun getirdiği zorluk ile bana q atabildi ve inanırmısın bu proluga karşı yapabileceğim hiçbirşey yoktu herzaman böyle pro kassadinleri görmek istemişimdir ama malesef 1 yıldır göremiyorum taki bu forumdaki pro kassacıyım diyen şahısları görene kadar Ty guys sitenin adını değişmek lazım pronumhaber.com olmalı yada 1666 elolu arkadaşın adnı vermeliyiz.

Şimdi sen regrowth pendant ile başlıyorsan zaten hayatında kassadini düzgün oynamamış bir insansın.Yok useless falan filan.Ben kassadin güzel oynuyorum dedim proyum diye bir iddiada bulunmadım.Siz hiç Ninjachurch'un videolarını seyrettiniz mi ? O adam 2000 elolarda.Maini kassadin.Adamın yaklaşık %80 win ratiosu var kassadinle.Dedin eslde kimse almadı.Senin dediklerine göre ashede noob herosu ama her oyundan birinde ashe vardı.Asheyle ne yaparsın volley bas slowla öldür.Kassadin neden almazlar biliyormusun çünkü karşılarındaki takımda bir okadar başarılı bu yüzden support-mage olan başka herolar tercih ederler.Daha güvenli oynayışı olan herolar alırlar.Demişsin counterini biliyormusun ? Her heronun counteri vardır ve bu onları useless yapmaz.Kassadin ne yapar biliyormusun ? Gider karşı takımın carrysine silence atar.Kaçanlara slow atar ve takımına kill kazandırır.Kassadin kill almaktan çok support yaparsa ancak takıma yararlı olabilir.Hani senin 1900 elo olan tanıdığın gibi hurra gang giderse ve takımda iletişim 0'sa elbette birşey yapamazlar.

Hadi bir canlandırma yapalım.Üst lanede karşı takımın brandı ve corkisi var.Diğer takımda ise herhangi bir low hp dps var xin zhao olsun. Sen yukarı çıkıyorsun bildiğin gibi corkinin %35 miss chance veren skili olduğu için karşı takım xin zhaoya karşı çok rahat.Sen bir silence attın branda ve corkiyi oyalamaya başladın o arada xin zhao brand keser ardından bir silence da corkiye ve lane domine olmuş olur.Sen ve 1900 elo tanıdığın beceremiyorsa burda kimsenin suçu yok.Demekki takımları koordineli oynamıyor.Dediğim gibi kass göremezsin çünkü senin gibi çoğu kişi kill almak için oynar.1-2 maç feedlenmezse kassadinden sıkılır.Oysa kassadinin gerçek potansiyeli takımına kill aldırmaktır.

Edit:Ayrıca son zamanlarda bu bölümde 10-20 mesajı olan kişiler çok tartışma çıkarıyorlar birşey bilmedikleri halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 21 Haziran 2011; 15:16:09 >

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 15:30:20 

quote:

Şimdi sen regrowth pendant ile başlıyorsan zaten hayatında kassadini düzgün oynamamış bir insansın.Yok useless falan filan.Ben kassadin güzel oynuyorum dedim proyum diye bir iddiada bulunmadım.Siz hiç Ninjachurch'un videolarını seyrettiniz mi ? O adam 2000 elolarda.Maini kassadin.Adamın yaklaşık %80 win ratiosu var kassadinle.Dedin eslde kimse almadı.Senin dediklerine göre ashede noob herosu ama her oyundan birinde ashe vardı.Asheyle ne yaparsın volley bas slowla öldür.Kassadin neden almazlar biliyormusun çünkü karşılarındaki takımda bir okadar başarılı bu yüzden support-mage olan başka herolar tercih ederler.Daha güvenli oynayışı olan herolar alırlar.Demişsin counterini biliyormusun ? Her heronun counteri vardır ve bu onları useless yapmaz.Kassadin ne yapar biliyormusun ? Gider karşı takımın carrysine silence atar.Kaçanlara slow atar ve takımına kill kazandırır.Kassadin kill almaktan çok support yaparsa ancak takıma yararlı olabilir.Hani senin 1900 elo olan tanıdığın gibi hurra gang giderse ve takımda iletişim 0'sa elbette birşey yapamazlar.

Hadi bir canlandırma yapalım.Üst lanede karşı takımın brandı ve corkisi var.Diğer takımda ise herhangi bir low hp dps var xin zhao olsun. Sen yukarı çıkıyorsun bildiğin gibi corkinin %35 miss chance veren skili olduğu için karşı takım xin zhaoya karşı çok rahat.Sen bir silence attın branda ve corkiyi oyalamaya başladın o arada xin zhao brand keser ardından bir silence da corkiye ve lane domine olmuş olur.Sen ve 1900 elo tanıdığın beceremiyorsa burda kimsenin suçu yok.Demekki takımları koordineli oynamıyor.Dediğim gibi kass göremezsin çünkü senin gibi çoğu kişi kill almak için oynar.1-2 maç feedlenmezse kassadinden sıkılır.Oysa kassadinin gerçek potansiyeli takımına kill aldırmaktır.

Edit:Ayrıca son zamanlarda bu bölümde 10-20 mesajı olan kişiler çok tartışma çıkarıyorlar birşey bilmedikleri halde.

Daha top lanenin solo lane olduğunu bilmeyen bir insan nasıl bu kadar konuşabilir bilmiyorum. Daha fazla rezil olmadan susmalısın ve biraz dreamhack yada esl izlemelisin çünkü bu oyunlar senın hayatında ulaşamayacağın oyunlar en azından bilgin olur.

Elysion EU WEST

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
21 Haziran 2011; 15:32:43 

quote:

Daha top lanenin solo lane olduğunu bilmeyen bir insan nasıl bu kadar konuşabilir bilmiyorum. Daha fazla rezil olmadan susmalısın ve biraz dreamhack yada esl izlemelisin çünkü bu oyunlar senın hayatında ulaşamayacağın oyunlar en azından bilgin olur.

Ben zaten solo lane olarak konuştum.Kassadin mid gidiyor.Herhangi bir jungler var o jungle yapıyor.Ben midden top'a gang gitmeyi anlattım dikkatli oku.

Edit:Aslında brandda midde oynuyor ama yukarıya push yapmaya gitmiş diye söyleme gereği duymadım sen anlayamıyorsan sorun sende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 21 Haziran 2011; 15:35:11 >

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 15:39:55 

quote:

Ben zaten solo lane olarak konuştum.Kassadin mid gidiyor.Herhangi bir jungler var o jungle yapıyor.Ben midden top'a gang gitmeyi anlattım dikkatli oku.

Edit:Aslında brandda midde oynuyor ama yukarıya push yapmaya gitmiş diye söyleme gereği duymadım sen anlayamıyorsan sorun sende.

rofl midden ganka giden bir insan varmı ? Onu bıraktım pusha gidiyor :D Güzel elon varmış :D Zaten pro gameler soloda olmuyor arrangedde oluyor onun için devam böyle pusha giden brandleri görmek beni sevindirdi :D

Elysion EU WEST

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
21 Haziran 2011; 15:45:29 

quote:

rofl midden ganka giden bir insan varmı ? Onu bıraktım pusha gidiyor :D Güzel elon varmış :D Zaten pro gameler soloda olmuyor arrangedde oluyor onun için devam böyle pusha giden brandleri görmek beni sevindirdi :D

Dreamhack maçlarının bazılarında midden topa gang gittiler seyretmedin galiba.Ordaki brandı misal olarak söyledim bu katarinada olabilir.Hem mid gidip hem push yapabilen bir champta olabilir.

Edit:Tek katıldığım konu o soloda 1500 e kadar tamamen şansla alakalı elon artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 21 Haziran 2011; 15:48:49 >

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 15:55:37 

quote:

Dreamhack maçlarının bazılarında midden topa gang gittiler seyretmedin galiba.Ordaki brandı misal olarak söyledim bu katarinada olabilir.Herhangi bir pusherde olabilir.

Edit:Tek katıldığım konu o soloda 1500 e kadar tamamen şansla alakalı elon artıyor.

Katarinada olabilir diyorsun :D Vay be

Elysion EU WEST

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
21 Haziran 2011; 16:06:17 

quote:

Katarinada olabilir diyorsun :D Vay be

Senin nasıl oynadığını bilmiyorum ama katarina bol bol gang gider.Midde bekleyip kendini dış dünyanın korkunçluğundan izole etmez.Herneyse çok gereksiz cevaplar verdiğin ve gereksiz bir insan olduğun için sen ve kafadarlarınla daha fazla muhattap olmuyorum.Bu oyunu twitchin 450 ip olduğu zamanlardan beri oynuyorum.O yüzden 1-2 aylık oyuncularla tartışmayacağım.

0 LOL Mesajı
5750 Mesaj
21 Haziran 2011; 16:20:11 

http://www.mobafire.com...badass-rift-ninja-11469

Şu buildi kullanıyorum ve çok memnunum

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 16:20:59 

quote:

Senin nasıl oynadığını bilmiyorum ama katarina bol bol gang gider.Midde bekleyip kendini dış dünyanın korkunçluğundan izole etmez.Herneyse çok gereksiz cevaplar verdiğin ve gereksiz bir insan olduğun için sen ve kafadarlarınla daha fazla muhattap olmuyorum.Bu oyunu twitchin 450 ip olduğu zamanlardan beri oynuyorum.O yüzden 1-2 aylık oyuncularla tartışmayacağım.

:D Katarinalarla oynuyorsun gelmiş 1 2 aylık oyuncudan bahsediyorsun :D Katarina almaya cesaret edebilen varmı ya ? Muhattap olma zaten seviyen düşük.

Elysion EU WEST

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
21 Haziran 2011; 16:28:48 

quote:

:D Katarinalarla oynuyorsun gelmiş 1 2 aylık oyuncudan bahsediyorsun :D Katarina almaya cesaret edebilen varmı ya ? Muhattap olma zaten seviyen düşük.

Ben orda katarina aldım demedim.Ama senin küçük beynin ordan öyle bir sonuç çıkarıyorsa orasını bilemem.Muhattap olmayacam dedim gene oldum.Forumda ignore butonu olsa ya

0 LOL Mesajı
5750 Mesaj
21 Haziran 2011; 16:31:00 

Arkadaşım forumda "ignore" var zaten istediğni blokluyorsun. Şöyle yüz mesajı alıntı yapmasanız da normal yazsanız, daha okunaklı daha anlaşılır olur

0 LOL Mesajı
1729 Mesaj
21 Haziran 2011; 16:35:27 

quote:

Orijinalden alıntı: W

Arkadaşım forumda "ignore" var zaten istediğni blokluyorsun. Şöyle yüz mesajı alıntı yapmasanız da normal yazsanız, daha okunaklı daha anlaşılır olur

Forumda hiç gerek duymadığım için yerinide bilmiyorum tabi söylediğin için teşekkürler

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
21 Haziran 2011; 17:44:15 

quote:

Ben orda katarina aldım demedim.Ama senin küçük beynin ordan öyle bir sonuç çıkarıyorsa orasını bilemem.Muhattap olmayacam dedim gene oldum.Forumda ignore butonu olsa ya

Safase l2 read pls. Katarinalarla oynuyorsun dedim katarinayı oynuyorsun demedim ;)

Elysion EU WEST
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » League Of Legends » LOL Genel » Kassadin build önerileri ve düsünceleriniz
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.844