Şimdi Ara

Microsoft'dan kıvrımlı tasarımıyla öne çıkan klavye: Comfort Curve 3000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünyanın yazılım devlerinden Microsoft, sade ve kıvrımlı tasarımıyla ön plana çıkan klavyesi Comfort Curve 3000'i duyurdu.

Firmanın 24,95$'dan ön sipariş almaya başladığı klavye, 470 mm uzunluğunda ve 175 mm genişliğinde tasarlanmış. Kıvrımlı tasarımıyla günün büyük bir bölümünü bilgisayar karşısında gerçirenlerin bileklerinin sağlığını düşünen Microsoft, Comfort Curve 3000'de medya tuşlarını da unutmamış. Bu tuşlar sayesinde müziklerinizi, videolarınızı yönetebiliyorsunuz ve hesap makinesine doğrudan erişim sağlayabiliyorsunuz.

• 2000 modeli var bende süper klavye tr gelince almayı düşünüyorum
  • Güzel klavye.Şu medya tuşu şeylerini logitechin modellerinden esinlenmişler gibi.
  • Güzel bişeye benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Güzel klavye.Şu medya tuşu şeylerini logitechin modellerinden esinlenmişler gibi.

logitechten esinlenmeden ürün üretmişler mi acaba?,:D
  • Daha ince bir klavye olabilirdi.Mesela 2000'in tasarımı ve rahatlığı çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recharged -- 23 Temmuz 2011; 11:05:45 >
  • microsoft ataga kalktı klavye güzel diger ürünleride buradan bana göre su sonuc cıkıyor microsoft un geliri azalmaya baslamıs
  • Comfort curve 2000 vardı su döküldü ve 5-6 tuşu çalışmıyor.
    Tuşları cc 2000 gibi yumuşaksa bunu alacağım.
    Acaba msoft klavylerde grülen 3 tuşa basınca sapıtma sorunu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

Comfort curve 2000 vardı su döküldü ve 5-6 tuşu çalışmıyor.
    Tuşları cc 2000 gibi yumuşaksa bunu alacağım.
    Acaba msoft klavylerde grülen 3 tuşa basınca sapıtma sorunu var mı?

tabiki siz bilirsiniz ama içine su dökünlünce bozulmayan logitech klavyeler var bence onları denemelisiniz
  • Curve 2000'in broşüründen: "Sıvıya Dayanıklı Tasarım: Çalışırken bir taraftan içkinizi yudumlayabilirsiniz, bu klavye, kazayla dökülecek her türlü sıvıya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır." Gel de inan.
    Elbette Logitech daha kaliteli. Fakat Logitech'in klavyeleri sert ve yazı yazarken yoruyor. Microsoft'un klavyeleri (5000, 6000, 7000 serileri gibi) daha yumuşak ve akıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinci -- 28 Temmuz 2011; 12:19:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

Curve 2000'in broşüründen: "Sıvıya Dayanıklı Tasarım: Çalışırken bir taraftan içkinizi yudumlayabilirsiniz, bu klavye, kazayla dökülecek her türlü sıvıya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır." Gel de inan.
    Elbette Logitech daha kaliteli. Fakat Logitech'in klavyeleri sert ve yazı yazarken yoruyor. Microsoft'un klavyeleri (5000, 6000, 7000 serileri gibi) daha yumuşak ve akıcı.

bnde mk710 var oda pek sert sayılmaz gayet iyi ama su dökmeyi düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birolmth -- 28 Temmuz 2011; 13:03:41 >
  • Güzel klavye
    Bu modele çok benzeyen A4 Tech var bende.
  • nasıl memnunmusunuz?
  • Kıvrımlı klavyeler zaten çok rahat oluyor, özellikle oyun oynarken
  • quote:

Orijinalden alıntı: pislick67

Kıvrımlı klavyeler zaten çok rahat oluyor, özellikle oyun oynarken

haklısınız bende logitech wave klavye kullanmıstım gayet memnundum
  • A4 Techlerde genelde bir süre sonra çekmemeye başlıyor, pilleri değiştirsem dahi yine sonuç aynı bunu A4 Tech sahibi olan birkaç arkadaşımda söylüyor
  • quote:

A4 Techlerde genelde bir süre sonra çekmemeye başlıyor, pilleri değiştirsem dahi yine sonuç aynı bunu A4 Tech sahibi olan birkaç arkadaşımda söylüyor

olabilir ben kullanmadım hiç ama tabiki büyk br kesim kullanıyr ama dediğim gibi biraz fazla verr logitech alırım daha uzun süre daha memnun kalarak kullanırım
  • Logitech almıştım pc geldi klavye ortada yok, bi süre bekledim hala daha stoklarda yok bekleyin deyince aldım bitane A4 tech :D
  • quote:

Logitech almıştım pc geldi klavye ortada yok, bi süre bekledim hala daha stoklarda yok bekleyin deyince aldım bitane A4 tech :D

anladım birdahakine kesinlkle logitech denemelisin bence tavsiyem budur tabi sen bilirsin hocam
  • Microsoft almayı düşünüyordum ama kararsızım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.