Şimdi Ara

iPhone 4 , 'Fotoğraf Arşivi' adlı dosyayı silmek , lütfen yardım edin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
1
Favori
63.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtunes'i açın cihazı bağlayın sol menüden cihaz ismine tıklayın açılan sayfadan photo sekmesine gelin açılan menüden pc nizde olan boş bir klasör gösterin ve sync yapın.
  • Arkadaşlar iTunes a girdim nasıl yaptım bilmiyorum ama bilgisayarımdaki Resimler dosyasının içindeki tüm fotoğraflar iPhone a aktarıldı Film Rulosunun yanında bir dosya daha açıldı ve (" Fotoğraf Arşivi " ) bunu silmek istiyorum nasıl yapıcam lütfen yardım ediniz Teşekkürler şimdiden .

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimhd

İtunes'i açın cihazı bağlayın sol menüden cihaz ismine tıklayın açılan sayfadan photo sekmesine gelin açılan menüden pc nizde olan boş bir klasör gösterin ve sync yapın.

saol dostum çok teşekkürler
  • Ne demek rica ederim.
  • iTunes olmadan foto silemiyoruz. Bu nasil bir mantik cozebilmis degilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.
    iTunes olmadan foto silemiyoruz. Bu nasil bir mantik cozebilmis degilim.

İos5 te silebileceksiniz.
  • quote:

quote:

Nihayet ! Bu tür seylerin sonradan eklenmesi olabilir, yeni isletim sistemidir gelistiriliyordur falat filan ... Beni sinir eden sey apple'in bu tur seyleri buyuk marifetmis gibi anlatmasi
  • Cinli iOS Hacker takımı iTools adında bir program gelistirdi. Bu programla cihaz jailbreaksiz olsa dahi sistem dosyalarini görebiliriz, onlarla oynama yapabiliriz, cihazimizdaki muzikleri bilgisayarimiza atabiliriz (bu durumda elveda CopyTrans), bilgisayarimizdan telefona istedigimiz müzigi, filmi, fotografi vs. özgürce sürükle-bırak yöntemiyle atabiliriz ve daha pek cok seyi yapabiliriz. En iyisi direk linkleri veriyim ve iTunestan kurtuldugunuzu anlamış olun.

windows:http://itools.hk/tscms/index.php?a=d...Tools1119E.zip

Mac:http://itools.hk/tscms/index.php?a=d...iTools1028.dmg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SH5csK-y-bc

alıntıdır arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colombus54 -- 18 Şubat 2012; 21:22:54 >
  • quote:

quote:

Merhabalar bu söylemiş olduğunuz işlemi yaptığımda ekstra'dan açılan wallpapers ( ben oluşturmuştum bunu sanırım tam hatırlamıyorum :P ) birde şu bahsi geçen meşhur fotoğraf arşivi klasörleri silinecek değil mi ?. Film rulosu silinmeyecek ?
  • quote:

İtunes'i açın cihazı bağlayın sol menüden cihaz ismine tıklayın açılan sayfadan photo sekmesine gelin açılan menüden pc nizde olan boş bir klasör gösterin ve sync yapın.

konu hort olcak biraz ama olsun, emeğine sağlık forumdaş
  • konuyu hortlatalım bi ya :D arkadaşlar bende yeni bi kullanıcıyım da pc den seçtiğim klasörden iki albüm şeklin de attım resimleri fakat tel de bu iki albümü toplamış fotoğraf arşivi diye yeni bi albüm açılıveemiş :D bu yeni ve kendi kendine kurulan ''Fotoğraf Arşivi'' adında ki albüm yer kaplıyor mu? yoksa sadece resimlerin toplu olduğunu mu gösteriyor. her neyse ki ben bunu istemiyorum kurtulmanın bi yolu varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loustin -- 6 Ocak 2013; 0:52:18 >
  • Sadece olan resimleri toplu gosteriyor malesef kurtulmanin hicbir yolu yok bildigim kadariyla
  • Bende öyle düşünmüştüm pih pih pih
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loustin

Bende öyle düşünmüştüm pih pih pih

Nasıl yani deneme için attığım uyuz resimleri ki yaklaşık 200 tane ve büyük boyutlu resimler silemeyecek miyim
    Bu resimlerden kurtulmak için telefonu formatlayacak mıyız yani?

Saçmalık ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: derodol

quote:

Nasıl yani deneme için attığım uyuz resimleri ki yaklaşık 200 tane ve büyük boyutlu resimler silemeyecek miyim

Saçmalık ....

Formatmalayacaksin. Itunes ile attigin resimleri gene itunes baglayip sync i kaldirip uygulama diyeceksin. Silinecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: derodol

quote:

Saçmalık ....

Formatmalayacaksin. Itunes ile attigin resimleri gene itunes baglayip sync i kaldirip uygulama diyeceksin. Silinecekler.

Evet ituneste yerini buldum ve gereksiz ne varsa sildim telefondan tertemiz yine bu arada ilgine teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derodol -- 27 Şubat 2013; 23:22:53 >
  • quote:

Arkadaşım yıllar sonra da olsa çok işime yaradı ben gene teşekkür edeyim :)
  • en sağlam site olduğunu yine ispatladı.. herşeyi bir bilen elbet bulunuyor bu sitede
  • quote:

Hay allah razı olsun kardeşim valla kafayı yemek üzereydim çok teşekkür ederim.
  • quote:

3 yıl sonra hort... Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.