Şimdi Ara

Yeni nesil Commodore C64s önümüzdeki hafta satışa sunuluyor; İşte üretim videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
9.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni nesil Commodore C64s önümüzdeki hafta satışa sunuluyor; İşte üretim videosu

Commodore tutkunları için sevindirici bir haberimiz var. Orjinal tasarıma sadık kalınarak hazırlanan yeni nesil C64s önümüzdeki hafta içerisinde satışa sunuluyor. Bir döneme damgasını vuran C64'ün modern teknolojiyle donatılmış versiyonu olan C64s, Nvidia Ion platformu kapsamında Intel Atom işlemci ve Nvidia GT218 GPU'su ile birlikte geliyor.

Performans anlamında üst seviye netbook'lara yakın bir konumda olan sistem, oyun performansı açısından iddialı bir pozisyonda olmasa da Nvidia tabanlı grafik işlem birimi sayesinde pek çok oyunu belli ayar ve kalite seviyesinde oynatabilecek yapıda bir donanıma sahip. Yeni bir oyun bilgisayarı almak isteyenlerden ziyade daha çok Commodore tutkunlarını hedeflemesi beklenen Atom işlemcili sistemde 4GB DDR3 bellek bulunuyor.

Klavye bilgisayar olarak nitelendirebileceğimiz Commodore C64s, üzerinde yer alan HDMI portu sayesinde uyumlu herhangi bir monitör veya HDTV'ye bağlanabiliyor ve Nvidia'nın PureVideo HD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videoları akıcı bir şekilde oynatabiliyor. 1TB kapasiteli diske sahip olan ve optik sürücü olarak CD/DVD veya Blu-ray sürücü ile alınabilen sistem, uzun süren bekleyişin ardından önümüzdeki hafta içerisinde yurt dışında satışa çıkacak. Farklı donanım seçeneklerine sahip olan Commdoore C64s'in üst versiyonu 895$'dan satılacak. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64
    2011 Model Commodore C64

• ne işe yararlar
  • Sistem düşük fiyat uçuk!

atom işlemciye 1TB disk 4gb ddr3 bellek boş olmuş he bu kadar para verip ben bunu download pc olarak kullanırım diyen varsa bilemem ama FİYATINA BAN

İstedği kadr sevenlerini düşünsün bir çok kişinin almayacağını düşünüyorum
  • blu-ray , 1 TB hdd ve atom işlemci mükemmel üçlü
  • Anılarım canlandı beah...(Çok yaşlı değilim ama elimden geçti)
    Bunun ne işe yaradığını bilmeyenleri geçtik de buna bi de windows falan kurar, güzelim makineyi rezil ederler ona içim yanıyor.
    Bir de fiyatı yüksek geldi.
    Atom işlemci yetersiz bence, Düşük donanımlı alanlara yetebilir fakat 4gb DDR3 ile alan birisine sizce Atom ne kadar yeterli?
    :Ayrıca PureHD video ne kadar destekler bilmem ama 1-2 uygulama çalıştırıp bi de Blu-Ray film açsak işlemci ânında cortayı çeker.
    İşlemcisi değiştirilebilirse bir yerlere varabilir, yoksa eski popülerliğnin 10/'ini bile yakalayamaz.
  • Arkadaş kim ne derse desin üst modelin fiyatı 800 küsürat dolar alt seviyesi ise büyük ihtimal hdd 500 olur dvd rom korlar buda 600 dolar olur yani almak isteyene seçenek çok ne işe yarar demeyin zamanında milletin ağzı sulana sulana bakıyordu bu aletlere alırsın evinde durur download pc yaparsın nostaji için oyun oynarsın hala silahla öredek vurduğum ikide bir kollarının bozulduğu zıp zıp mario oynağıdım 2d saçma sapan araba yarışları yaptığım ateriyi arıyorum öyle zamanlar geliyorki nerde o eski oyunlar diyorum şimdi bunun içinde öyle diye birçok insan vardır ne işe yararı size kalmış ama ben alsam sarılır yatardım bunla :)
  • içindeki donanımı toplamaya kalksam 3 te 1 fiyatına alırım
  • sadece dış kasa satılırsa alınabilir.Ben genç olduğum için commodoru hatırlamıyorum ve almak istemem.
  • ne işe yarar bu
  • Bu nedir yaa.. .S O paraya dünyalar alınır. Bu klavyeden bozma cihazı ne yaparım .S
  • Commodore,amiga 7 -8 yasinda oynardim 90 larin basinda ne cabuk gecti seneler.bu sistem ise cok gereksiz alan cikmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alırız artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKIDROW

içindeki donanımı toplamaya kalksam 3 te 1 fiyatına alırım

ama klavyeye sığdıramazsın dimi:)
  • Ben çok heyecanla bekledim ama beklediğim fiyatın üzerinde çıktı ondan dolayı satın alamıyacağım galiba artık eskisi ile idare ederiz...
  • Klavyeye sigsa ne, sigmasa ne. Önemli olan iyi çalışması, nostalji ikinci planda bana göre. O parayla mini-ITX bilgisayar alınır, hem de daha iyi bir CPU"yla.
  • Eski günleri geri getirecek bir ürün olmaktan uzakta kalacak , bence tam anlamıyla kandırmaca . Kendi özel yazılımları , oyunları olmadıktan sonra klasik pc arkasından tanıdığımız port dizilişleri eski karizmasını baltalıyacak . Ben olmamış diyorum ...
  • beş kuruş vermem
  • hic yakismamis,nostaljiyi somurerek caktirmadan kar amaci gudulmus.. :(
  • Fiyat olarak değil yarısı 1/3'ü bile etmez.
  • Valla ben eskisini aradım buldum. Hatıra diye saklıyorum. Kolları da duruyor teybi de herşeyi. Hatta kaset bile var. Amiga da evde bir yerde ama onu bulamadım.
    Fotomu da çektim. Koyayım da hatıralarınız canlansın...
    Yeni nesil Commodore C64s önümüzdeki hafta satışa sunuluyor; İşte üretim videosu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.