- x
Turkcell Her Yöne 5000 SMS paketinde günlük 167 SMS sınırı oldu (Paket Otomatik Olar
68 Cevap80060 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Haziran 2011; 13:11:02 

http://www.turkcell.com...jlisms/heryonesmspaketi

Nedir?

Bireysel Hazır Kart’lı aboneler kampanyadan yararlanabilir.

gençTarifeliler 10 TL karşılığında 30 gün boyunca yurt içi her yöne mesajlaşabilecekleri 5000 SMS paketi ; diğer tarife aboneleri ise 1000 SMS paketi alabilirler.

21 Haziran tarihi itibariyle her yöne 5000 SMS paketinde günlük maksimum SMS gönderimi 167 SMS olacak şekilde değişiklik yapılmıştır. Günlük 167 SMS üzerindeki kullanımlar abonenin kendi tarifesinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.

Her yöne SMS paketi için HERYONE SMS yazıp 2222’a mesaj göndererek katılabilirsiniz. Katılım için gönderilen mesaj ücretsizdir.

Kampanya 31 Temmuz 2011 tarihine kadar geçerlidir.

Ne Kadar Öderim?

Paket ücreti 10 TL’dir.

Paket otomatik olarak yenilenmez, paket satın almak için her seferinde başvuru yapmanız gerekmektedir.

Nasıl Kullanırım?

Kapsam
Paketteki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart, diğer operatörlere, sabit hatlara gönderilen yurt içi mesajlar için geçerlidir.

Uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değildir. Yurt dışında atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecektir.

Her yöne 5000 SMS paketi için günlük maksimum SMS gönderimi 167 SMS'dir. Bunun üzerindeki kullanımlar abonenin mevcut tarifesinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

Kalan SMS ve Paket Bitiş Tarihi sorgulama
21 Haziran öncesinde paket alan aboneler mevcut paketleri bitene kadar *123*2#'yi tuşlayarak ücretsiz sorgulayabilirler.
21 Haziran sonrasında paket alan aboneler 5000 SMS paketi için *456*24# tuşlayarak günlük kalan SMSlerini ; 1000 SMS paketi için *123*146# tuşlatarak aylık kalan SMSlerini ücretsiz öğrenebilirler.

Tarife değişikliği

Tarife değişikliklerinde kalan mesaj bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Numara değişikliği & Devir

Numara değişikliği ve devirde paket mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilebilir.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
“Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL'lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL'ler "Faturasız Hat Abonelerinin Bakiye İadesi" kapsamında iade edilemez”

Sıkça Sorulan Sorular

Aynı anda her yöne SMS paketiyle şebekeiçi haftalık 3000/aylık 10.000 SMS paketlerini alabilir miyim?

Evet alabilirsiniz. Diğer operatörlere atılan smsler her yöne paketten, şebekeiçi smsler haftalık 3000/aylık 10.000 şebekeiçi SMS paketten düşer.
Her yöne SMS paketimdeki mesajlarım nerelerde geçerli olacak?

Paketinizdeki mesajları yurtiçinde tüm Turkcell hatlarına, diğer operatörlere ve sabit hatlara göndereceğiniz kısa mesajlarda kullanabilirsiniz.
AYLIK NAR ve her yöne sms paketim var, sms attığımda hangi paketimden düşecek?

AYLIK 100 ; AYLIK 150 ya da GENÇ NAR paketiniz varsa her yöne atacağınız mesajlarda önce her yöne sms paketini daha sonra AYLIK NAR paketindeki bakiyenizi kullanırsınız
Günlük SMS atma sınırı var mıdır?

gençTarife 5000 SMS paketinde günlük 167 SMS sınırı bulunmaktadır ; her yöne 1000 SMS paketinde günlük sınır bulunmamaktadır.
Bu fırsattan ayda bir kereden fazla yararlanabilir miyim?

30 gün içinde sadece 1 kez satın alabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi bittikten sonra tekrar başvurup paket alabilirsiniz.
Her yöne SMS paketim var ama yeterli TL bakiyem yok, paketimdeki mesajları kullanabilecek miyim?

Evet. Aldığınız paketteki mesaj haklarınız bitene kadar, TL bakiyeniz kalmasa bile mesajlarınızı kullanabileceksiniz.
Kısa mesaj paketimi aldıktan sonra hattımı devredersem kısa mesaj haklarım da devrolur mu?

Evet, devrolur.
Her yöne SMS paketindeki kısa mesaj hakları kaç gün boyunca kullanabilecek?

Paketteki kısa mesajlar, paket tanımlaması yapıldıktan sonraki 30 gün içerisinde kullanılabilir. Paket bitişine 7 gün ; 3 gün kala ve paket bittiği an size bilgilendirme mesajı gönderilir. Paketin geçerlilik süresinde kullanılmayan mesajlar sonraki aya devretmez.
SMS paketindeki SMS'leri TurkcellMesajlarım ve AkıllıMesaj'dan kullanabilir miyim?

Hayır. SMS paketindeki kısa mesajlar TurkcellMesajlarım ve AkıllıMesaj'dan atılan SMS'ler için geçerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bora Kürkçü -- 21 Haziran 2011; 23:18:25 >

7100 Mesaj
19 Haziran 2011; 13:12:52 

küfretmemek için kendimi zor tutuyorum !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3747 Mesaj
19 Haziran 2011; 13:33:59 

turkcell coştu bir kere :)

Skoda Octavia 2014 - Elegance 1.6 TDI CR 105 PS DSG Green Tec - Metal Grisi

1846 Mesaj
19 Haziran 2011; 13:43:23 

bence iyi olmuş ne açıdan derseniz 167 fazla zaten gunluk yeter ve yetmeli

27 Mesaj
19 Haziran 2011; 13:54:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Subat
turkcell coştu bir kere :)

:) biri turkcell i durdursun !! :)

2162 Mesaj
19 Haziran 2011; 13:58:01 

Bende bu paketlerden alıp sıradan tüm numaralara saçma sapan reklam mesajı atanlara küfür etmemek için kendimi zor tutmayıp aklıma ne kadar küfür gelirse sıralıyordum.
İyi olmuş. 167 gayet yeterli bir miktar.

2202 Mesaj
19 Haziran 2011; 14:15:35 

200 yap bari.bi yerden kısıyorsun bi yerden daha cok ver

2982 Mesaj
19 Haziran 2011; 14:15:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Bende bu paketlerden alıp sıradan tüm numaralara saçma sapan reklam mesajı atanlara küfür etmemek için kendimi zor tutmayıp aklıma ne kadar küfür gelirse sıralıyordum.
İyi olmuş. 167 gayet yeterli bir miktar.

Evet o açıdan iyi de günlük daha fazla atan kullanıcılara ne olacak ben bu paketi kullanmıyorum ama mesela yukarıda bir arkadaş yazmış, reklamcılar açısından çok iyi olmuş ama.

2735 Mesaj
19 Haziran 2011; 14:28:15 

Yuh

Daha ne denebilir ki... Bana öyle geliyor ki turkcell kendi sonunu yavaş yavaş hazırlıyor.

& MB-D10 Battery Grip flickr <<>> LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW // Weifeng WF-6662A Tripod // Tamron SP 70-300 mm f/4-5.6 Di VC USD + Polarize Filtre// Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM + ND 16 Filtre // Samyang 8mm F/3.5 MC // HELIOS 58mm 1:2 F2.0 MC M-42 (m52x0,75)

2855 Mesaj
19 Haziran 2011; 15:02:12 

bu turkcell iyice sacmalamaya basladi. Bakalim daha ne surprizler cikaracak

3692 Mesaj
19 Haziran 2011; 15:18:50 

Paket bitim günü benim gibi kalan 4000 SMS'i birilerine kitap göndermek için kullanan biri için iyi bir haber değil bu. :D Ama yılbaşında bir bin SMS gönderirim ben, o zaman bari kaldırsalar şu sınırı. :D

Bulgaristan, 900 MHz 3G deneyimim.

7077 Mesaj
19 Haziran 2011; 15:42:29 

Turkcellin yaptığı son uygulama değişikliklerinden sonra Arge grubunun başına Avea veya Vodafone CEO sunun geçtiğinden şüpheliyim...Yoksa bir şirket neden kendi ayağına sıksın...Yapılan şu son uygulamalara bakınız " faturalı hatlara uygulanan 2,5tl internet kullanım ücreti haracı - Ön ödemeli hatlardan tahsil edilecek olan 1,10tl - faturalı hatlarda ayrıntı ücretinin 6 sayfadan sonra sayfa başına ücretlendirilmesi - eski genç tarifeye geçişteki zorunlu yaptırımlar - yine eski genç tarifeye geleceği söylenen 6tl sabit ücret - sms paketine konıla günük 167sms sınırı..."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 19 Haziran 2011; 15:44:05 >

1846 Mesaj
19 Haziran 2011; 15:47:19 

quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Paket bitim günü benim gibi kalan 4000 SMS'i birilerine kitap göndermek için kullanan biri için iyi bir haber değil bu. :D Ama yılbaşında bir bin SMS gönderirim ben, o zaman bari kaldırsalar şu sınırı. :D

bir günde 1000 SMS

9513 Mesaj
19 Haziran 2011; 16:24:20 

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1026

bir günde 1000 SMS

Rehberindeki herkese atıyor olabilir:)

2266 Mesaj
19 Haziran 2011; 17:54:41 

Turkcell iyice tozuttu. Yok faturasız hatta 1.1 tl aylık ücret kesimi, yok buna sınır, yok oraya zam, yok sabit ücret...
Turkcellciler artık nesini savunur bilemem. Çekim gücü şarkısını söyleyip dururlar artık.
Elimde 1 tane turkcell hattı vardı, onuda başka bir operatöre taşıyacağım.

12018 Mesaj
19 Haziran 2011; 18:58:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca
Turkcell iyice tozuttu. Yok faturasız hatta 1.1 tl aylık ücret kesimi, yok buna sınır, yok oraya zam, yok sabit ücret...
Turkcellciler artık nesini savunur bilemem. Çekim gücü şarkısını söyleyip dururlar artık.
Elimde 1 tane turkcell hattı vardı, onuda başka bir operatöre taşıyacağım.

kazı kazan yeter panpa :)

11362 Mesaj
19 Haziran 2011; 19:08:05 

Turkcell sonunu hazırlamaya başladı iyice.

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Para" ile "İman" Ters Orantılıdır...
Katılım zamanı: 7 Aralık 2005

2266 Mesaj
19 Haziran 2011; 19:10:05 

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

kazı kazan yeter panpa :)

Valla hiçbir şeyi dinlemem, her ay 1.1 tl de yedirmem, geçerim Avea Kral Tarifeye, dk.sı 10 kuruştan konuşurum konuşacağım zaman zaten az kullandığım hattım, internet lazım olursa da 9 tl ye 1 gb paket alırım.

12018 Mesaj
19 Haziran 2011; 20:03:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Valla hiçbir şeyi dinlemem, her ay 1.1 tl de yedirmem, geçerim Avea Kral Tarifeye, dk.sı 10 kuruştan konuşurum konuşacağım zaman zaten az kullandığım hattım, internet lazım olursa da 9 tl ye 1 gb paket alırım.

turkcelle cepten net işini unutun evet

603 Mesaj
19 Haziran 2011; 22:50:51 

Turkcell bilerek ve isteyerek kan kaybı yaşıyor diye defalarca söylendi. Adamlar ne zaman indirim yapmak istese "sen lidersin, rekabet kuralları bıdı bıdısı yüzünden yapamazsın" deniliyor. Son derece üst düzey bir yöneticinin "pazarda %50'nin altına inmek ister olduk artık" dediğini biliyorum. O yüzden bu yapılanlar gayet normal

13671 Mesaj
19 Haziran 2011; 23:02:51 

quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

Turkcell bilerek ve isteyerek kan kaybı yaşıyor diye defalarca söylendi. Adamlar ne zaman indirim yapmak istese "sen lidersin, rekabet kuralları bıdı bıdısı yüzünden yapamazsın" deniliyor. Son derece üst düzey bir yöneticinin "pazarda %50'nin altına inmek ister olduk artık" dediğini biliyorum. O yüzden bu yapılanlar gayet normal

Bunlar gerçek değil Hocam..

Vodafone'da kamu tarifesine ayar çekecekti ancak Onada rekabet kurumu izin vermedi.

Madem rekabet kurulu herşeye karşıyor 5000 dk tcell, 3000 dk diğer gsm 79 tl derken (taahhüt verene 59,25) derken neden bişey demiyor

Bu konuyada gelirsek,

Aldığı karar öyle çok abartı bir karar değil..

Günde 167 sms ÇOK SMS ATAN birisi için bile yeter..

Sadece SMS ile nefes alıp veren canlı türleri varsa onların sorunudur..

Turkcelşlde artık onları çok fazla düşünmeyecek sanırım

8168 Mesaj
19 Haziran 2011; 23:29:57 

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bunlar gerçek değil Hocam..

Vodafone'da kamu tarifesine ayar çekecekti ancak Onada rekabet kurumu izin vermedi.

Madem rekabet kurulu herşeye karşıyor 5000 dk tcell, 3000 dk diğer gsm 79 tl derken (taahhüt verene 59,25) derken neden bişey demiyor

Bu konuyada gelirsek,

Aldığı karar öyle çok abartı bir karar değil..

Günde 167 sms ÇOK SMS ATAN birisi için bile yeter..

Sadece SMS ile nefes alıp veren canlı türleri varsa onların sorunudur..

Turkcelşlde artık onları çok fazla düşünmeyecek sanırım

Aynen onlardan kesip faturalılara düzgün sms paketleri koysunlar :)

2260 Mesaj
19 Haziran 2011; 23:44:48 

Tırtcell

Arkadaşlar bence turkcell sizi deniyor

Bu kadarı peş peşe olmaz çünkü

Obscure Disorder | This World Eating Me Inside Life has betrayed me once again, I accept that some things will never change... Do you wonder why I prefer to be alone? Have I really lost control?.... | Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ

2076 Mesaj
20 Haziran 2011; 0:26:28 

Turkcell bakıyor acaba ne kadar ileri gittiğimiz zaman millet uçup gidecek diye...

2058 Mesaj
20 Haziran 2011; 7:40:00 

ŞİKAYET BENDE ETTİM SMS ŞU AN ÜCRETSİZ Mİ ?GÖZÜKMEYİNCE İNSAN BİRAZ KUŞKULANIYOR :)

[Gigabyte 965P Ds3][INTEL 6420@3200]+[Big Typhoon]+[Ocz Plantium ddr800]
[250GB SATA Seagate 16C]+[Skystar 2.6d]
[Sapphire 1950XT]+[Nec DVDRW]+[Nec DVD-RW 3540A]
[Silverstone 500 watt siyah]+[AOPEN H600 B13]+[Zoom X5V]
[Philips Dobly Surround]+[Logitech Wireless Mouse]+[SONY LCD]

109 Mesaj
20 Haziran 2011; 10:36:14 

Avea'ya mı geçsek ne

"Dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE!"

244 Mesaj
20 Haziran 2011; 11:11:42 

Turkcell in yaptigi ne kadar anormalse gunde 167 mesaj atmak ta bir anormalliktir

8262 Mesaj
20 Haziran 2011; 11:55:48 

2260 Mesaj
20 Haziran 2011; 12:02:56 

quote:

Orijinalden alıntı: ayfoncu4

Turkcell in yaptigi ne kadar anormalse gunde 167 mesaj atmak ta bir anormalliktir

Konu kaç mesaj attıldığı değil konu sınır getirilmesi sen heryöne paketini aldıysan abonen isterse bir günde bitirir isterse günde 200 sms atar

Günde 100 smsi geçen çok insan var..

Obscure Disorder | This World Eating Me Inside Life has betrayed me once again, I accept that some things will never change... Do you wonder why I prefer to be alone? Have I really lost control?.... | Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ

483 Mesaj
20 Haziran 2011; 12:55:25 

Banada az önce geldi bilgilendirme sms'i şaşırdım kaldım.
Sanırım vodafone'a taşıyacağım bende. 167 sms yeterli tabi ama kısıt getirilmesi Çok saçma. Ayrıca bu vergi 1.1 TL hiç iyi olmadı. İndirimlerim devam etsin diye 30 TL yüklüyorum her ay iliğimi sömürdüler...

╔══════════════════════════════╗
|Facebook|Twitter|Formspring|Blog|
╚══════════════════════════════╝

DH Twitter Topluluğu Ana Konu Twitter'a dair ipuçları
Karton maketlerle kendi figürünüzü yapın

3840 Mesaj
20 Haziran 2011; 14:35:56 

bu sınırlama koymanın mantığı nedir. sms ile anlaşan birisiyim. günde 167 den fazla sms atabiliyorum. nedir bu anlamadım.

92

123 Mesaj
20 Haziran 2011; 14:42:13 

saçmalık!! ben bir gün istersem 1000 sms atarım, diğer gün hiç atmam... ama bunu ben belirlerim turkcell değil!! neyse taşınıyorum avea ya

3407 Mesaj
20 Haziran 2011; 19:18:42 

banada bugün geldi mesaj..
saçmalık resmen..
gün geliyor 15-20 sms yeterli olurken,bazı günlerde 250 nin üstünde mesaj attığım oluyor.

kampanya 31 temmuza kadar geçerlidir diyor,demek ki uzatmayacaklar ve yeni bir kampanya çıkaracaklar..

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

6609 Mesaj
20 Haziran 2011; 20:30:23 

tURKCELLİN SAÇMA FİKİRLERİ

16 Mesaj
20 Haziran 2011; 20:55:06 

turkcellin musteri cekme operasyonlarina devam ediyor hani deve diken insan 3 lemesi varya bu 3leme turkcell icin esastir 33milyon abone tak yarin 35 milyon adamlar oturur masaya oh oh boyle daha tatli olur daha tatli olur der

11800 Mesaj
21 Haziran 2011; 12:34:07 

sevgilim sehir dısında iken günde 500 sms attıgımı bilirim. eminim benim gibi olanlar vardır 167 olayı cok kötü olmus.

1007 Mesaj
22 Haziran 2011; 9:47:19 

Bencede günlük sınır koymaları çok kötü oldu :/ aylık 10 000 mi alayım heryöne 5 000 mi? bitime 2gün kala 1000sms falan kalmıştı yada daha az.
Bide 14 haziranda bitmesi gereken smsim niye 10temmuza uzadı? yetmiyecek :D

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 15 sa. 44 dk. kadarı kaldı.
22 Haziran 2011; 11:33:46 

167 limiti her sevgilisi olan bickin delikanlilar icin kotu bi haber. Ben her gun 100 un uzerine cikiyorum gayette gundelik yasamimi surduruyorum dolasiyorum ders goruyorum. Yani bazilarinin salladigi gibi degil cok mesajlasanlarin durumu. 167 limitine takilirsak sevgilimi de alip avea ya gececegim. Vodafone de cok sarj yemese vdf a gecerdim

1007 Mesaj
22 Haziran 2011; 11:58:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~
167 limiti her sevgilisi olan bickin delikanlilar icin kotu bi haber. Ben her gun 100 un uzerine cikiyorum gayette gundelik yasamimi surduruyorum dolasiyorum ders goruyorum. Yani bazilarinin salladigi gibi degil cok mesajlasanlarin durumu. 167 limitine takilirsak sevgilimi de alip avea ya gececegim. Vodafone de cok sarj yemese vdf a gecerdim

Dostum sana tavsiyem vdf a geçme. geçen yıl yazın kullandım çekim kalitesi çok kötü ve int. hızı falan çok yavaş. Avea ya geçmen daha iyi olur sanıyorum(ancak pek bi bilgim yok, abim kullanıyor ve gayet memnun). Turkcell böyle şeyler yapmasa gayet iyi bir operatör...

1846 Mesaj
22 Haziran 2011; 12:04:07 

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

Dostum sana tavsiyem vdf a geçme. geçen yıl yazın kullandım çekim kalitesi çok kötü ve int. hızı falan çok yavaş. Avea ya geçmen daha iyi olur sanıyorum(ancak pek bi bilgim yok, abim kullanıyor ve gayet memnun). Turkcell böyle şeyler yapmasa gayet iyi bir operatör...

4 ay kadar Vodafone kullandım gereksiz TL düşüşleri ve iadelerin 20 günü bulması çok sinir bozucu!,
Avea'ya geçmenizi bende öneririm.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 15 sa. 44 dk. kadarı kaldı.
22 Haziran 2011; 12:33:15 

Degerli cevaplariniz icin tesekkur ederim arkadaslar

Dediginiz gibi tcell aslinda gayet iyi ama 167 limiti ile haddini asti. 1.1tl lik vergiye bile bir sey demeyecektim artik ama mesaj limiti icinde kendimi kasmak istemiyorum:)

Tcell hattini 1.1 tl vergi almasinlar diye standart tarifeye geciririm. Vdf ve avea hattimda ayri ayri var elimde:) neyse hayirlisi diyelim arkadaslar umariz vdf ile avea her ay vergi koymaz. Koyarsa da hepimiZ soka ugrarirZ

Allah sonumzu hayir etsin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 22 Haziran 2011; 12:34:43 >

22 Mesaj
22 Haziran 2011; 12:34:17 

bence cok kötü yani arkadaş yani çok sms atanları yolmak için yapıyolar dahada para kazansınlar diye sanki kazandıkları yetmiyo okadar parayı napıcaklar ? icene sacmalamaya başladılar ama yinede türkiyede kullanılabilecek en iyi operator turkcell.

1997 Mesaj
22 Haziran 2011; 14:16:33 

kötü şeyler olacak hemde çok kötü Trukcell Down ... Çok yakında sinemalarda ...

1007 Mesaj
22 Haziran 2011; 17:12:02 

Arkadaşlar bugün yeni paketi aldım sorum var:
1. 167x30=5010 sms yapıyor 10sms fazladan mı alacaz?
2. bugün 167 sms bitmezse öteki güne devrolacak mı?

9128 Mesaj
22 Haziran 2011; 17:26:27 

Bi gun 167 tane atarim obur gun hic atmam oteki gun 300 atarim sonucta bence bakmasi gereken 5000 i geciyormu gecmiyormu hangi gun kac tane attigi onu ilgilendirmezki,hakikaten biri turkcelli durdursun

9128 Mesaj
22 Haziran 2011; 17:28:38 

quote:

1-) turkcellden bir ilk 10sms bedava.:) sonradan 0,41*10 yapıp 4 lira 10 kuruş kesmez inşallah:)
2-) devretmiyor o gün attın attın yoksa diğer güne devir yok

12018 Mesaj
22 Haziran 2011; 17:35:15 

aveanın sms al kazan kampanyasının sonucu gibi gördüm bunu değilse sallamazlardı...

veya sms trafiği yoğunlaştı

güya 4 çeker olayında sms le ilgili kanıtlaması gereken şeyler var

1007 Mesaj
22 Haziran 2011; 18:21:22 

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

1-) turkcellden bir ilk 10sms bedava.:) sonradan 0,41*10 yapıp 4 lira 10 kuruş kesmez inşallah:)
2-) devretmiyor o gün attın attın yoksa diğer güne devir yok

O zaman almanın manası yok aylık 5bin sms olmaz ama! Bidaha almam o zaman bune ya!!

13671 Mesaj
22 Haziran 2011; 18:26:41 

quote:

Maksimum 167 dior..

5000 smsi geçersen ücretii ödersin

636 Mesaj
22 Haziran 2011; 22:00:54 

Turkcell boyle devam ederse cok musteri kaybedicek gibi.

110 Mesaj
23 Haziran 2011; 0:32:25 

Bide turkcell gönderdiği bilgi sms inde sanki iyibirşey yapmış gibi artık 167 sms gönderebileceksiniz demez mi

o çıldırtıyo insanı

421 Mesaj
11 Temmuz 2011; 19:13:30 

quote:

Ters işlem yapmışsın arkadaşım

5000/30=166.6666666666667 yuvarlarsan 167 işte alacağın yok senin

1539 Mesaj
11 Temmuz 2011; 20:27:54 

Bu ne yaaa, adam akıllı sınırsız paket yapamıyorlar mı, bu paketın en kötü yanı , paket süresının bittiğinde herhangi bir uyarı sms i gelmemesidir. Paket bitiminden sonra ne zaman bakiye bitene kadar mesajlaşırsan, hattında bakıye kalmadığında ertesi gün mesaj yolluyorlar " Sayın abonemiz sms paketiniz dün bitmiştir... " şeklinde bunun için müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm ve sorunu gidermediler, ama her seferınde giden tüm bakiyemi Turkcell den çingenelik yaparak geri aldım, bunun bir teknik sorun olduğunu bildirip, müşterinin bilgilendirilmesini bahane surerek (güya turkcell anayasası ) sizde ücretlendirilen smslerın tutarını gerı alabilirsinz.

1007 Mesaj
12 Temmuz 2011; 10:34:58 

quote:

Orijinalden alıntı: cenga26

Ters işlem yapmışsın arkadaşım