Şimdi Ara

Ocarina of Time 3D'nin İnceleme Skorları Müthiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D, 3DS nihai çıkışını en sonunda yaptı. Orjinali Metacritic'te en yüksek skora sahip oyun ünvanıyla yerini kimseye bırakmıyordu. Oyunun remake'inin de orjinaline yakışır inceleme skorları aldığını görmekteyiz.

Aşağıdan yapımın 3DS remake'nin inceleme skorlarına göz atabilirsiniz. 3DS sürümünün Metacritic skoru 94 civarı, orjinal Nintendo 64 sürümünün ise 99 olduğunu belirtelim.

• Oyun kaliteli olunca skor yüksek oluyor.
  • Oha diyorum.
  • nintendo oyunları bebe oyunları millet bunlardan ne anlıyor git mario oyna diyen şahısları buraya alalım bi zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metodiew3

nintendo oyunları bebe oyunları millet bunlardan ne anlıyor git mario oyna diyen şahısları buraya alalım bi zahmet.

O kadar basit değil işte. Wii çok zevki bir konsol. Tabi bizim paramız zar zor yettiği için anca ps veya xbox alıyoruz :)
  • PC de oynamıştım uzun zaman önce.
    Hakikaten puanı sonuna kadar hak ediyor.
  • nintendo oyun konsolu piyasasının en eski ve güçlü markalarındandır.link (zelda), mario ,samus(metroid) gibi karakterler kazandırmış bir marka.Nintendo'nun oyunları bence yüksek puanları hak ediyor.
  • Evet eksiler gelir ama ben bu oyunu PSP'imde 3D Plugini+N64 Emu'su ile oynuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.