Şimdi Ara

Nvidia'nın en hızlı mobil grafik çözümü GeForce GTX 580M, 22 Haziran'da lanse edilebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nvidia tarafından dünyanın en hızlı mobil grafik kartı olarak lanse edilmesi beklenen GeForce GTX 580M için çıkış tarihi netleşiyor. Santa Clara merkezli firma tarafından henüz resmi herhangi bir açıklama yapılmış olmasa da yüksek performanslı bilgisayarlar hazırlayan Santec firmasının 22  Haziran'da satışa sunacağı N67 isimli yeni modelinde GeForce GTX580M seçeneğine de yer vermesi  yeni grafik çözümünün aynı gün içerisinde lanse edileceği ihtimalini de güçlendiriyor.

GeForce GTX 485M'in yerini alacak olan GeForce GTX 580M'e, masaüstü sistemler için hazırlanan GeForce GTX 560 Ti'deki GF104 GPU'sunun güç vereceği belirtiliyor. 384x paralel işlem birimine, 256-bit bellek veri yolu desteğine, 2GB GDDR5 bellek kapasitesine, 64x doku ünitesine ve 32x ROP birimine sahip olması beklenen GeForce GTX 580M'in ısıl tasarım gücü ise 100 Watt civarında olacak.

• Maşallah 100W benim 4670 o kadar güç çekmiyor. Bana göre laptoplarda o kadar güçlü ekran kartı gereksiz tabi profesyonel olarak kullanılanlar hariç. Laptop amacından çıkıyor.
  • mac book pro 17" bu kart sayesinde gerçek manasına ulaşabilir. ahh, apple, yap bi güzellik.
  • Önce 540M'deki problemleri çözsünler, en son sürücüsü ile bile oyunları hala DX11'de adam akıllı oynayamıyorum.
    World of Warcraft'da DX11 ile oyun açılmıyor. Optimus olmuş koftimus.
  • amore optimus olayını biraz açarmısın abime bi laptop almayı düşünüyoruz asuslarda n serisi bi iki modelde yoğunlaştık ama bu 540m gözümüzü korkutmuyo desek yalan olur bende hd5650 kullanıcısıyım ;) 5420m de ne gibi sorunlar oluyo rica etsem bi açabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amore

Önce 540M'deki problemleri çözsünler, en son sürücüsü ile bile oyunları hala DX11'de adam akıllı oynayamıyorum.
    World of Warcraft'da DX11 ile oyun açılmıyor. Optimus olmuş koftimus.

o WOW ilgili bir sorun olabilir aynı sorun bende de var, dx11 ile başlamıyor oyun ne yapsam...

edit: çözümde buldum şimdi araştırınca akşam deneyeceğim:

"Check your Nvidia Control Panel and ensure Ambient Occlusion is disabled under the 3D settings."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeytinbey -- 20 Haziran 2011; 11:41:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.