Şimdi Ara

Samsung Galaxy S 2 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
142.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un Android işletim sistemli Galaxy serisinin en yeni ve en güçlü üyesi olan Galaxy S 2'yi sizler için inceledik. Bu videomuzda Galaxy S 2 hakkında merak edilen herşeyi bulabilirsiniz.

• Galaxy s sahibi olarak merakla bekliyordum bu incelemeyi.
  • iPad üzerinde "HD İZLE" ye tıkladığımızda video yine standart çözünürlükte açılıyor! bu tüm videolarınızda böyle lütfen gerekli düzeltmeyi yapınız teşekkürler.
  • bu kadar bekleyişin ardından fiyatının bu denli yüksek olması hayal kırıklığı yarattı.
  • uzun zamandır merakla beklediğim videoydu hemen izliyorum.inşallah fiyatı biraz daha ucuzlarda benim gibilerde alır :)
  • Çift çekirdek de olur okadar ısınma sadece yoğun kullanımda olduğunu düşünürsek normal
  • web tarayıcı performansı sınıfının en iyisi gibi. telefon süper fakat fiyat öyle değil.
  • android telefonları.com da baya ucuzlamış sanırım ordan alcam...
  • bu videoyu neden indiremiyorum idm ile.hep tivibu reklamı iniyor.birde root yapınca o türkiyede çalışmayan müzik programı çalışır mı ve de garantisinden çıkar mı?
  • galaxy s teki gps problemleri bunda da varmıdır ki _?
  • Kaan abi şu baştaki ayrıntıları verirken niye sırayla gitmiyorsunuz nasıl söyleyecekseniz bari öyle ayarlayın oradaki yazıları
  • Keşke galaxy s ile karşılaştırmalı video olsaydı aralarındaki farkı daha iyi anlardık.
  • Böyle çok kapsamlı bir telefon için yetersiz bir inceleme olmuş
  • inceleme için teşekkürler. bir kullanıcının merak edeceği hersey kısa ve öz olarak anlatılmış
  • sonunda galaxxy s 2 için türkce kaynakly bir incelememiz oldu. çok tesekkürler. Kafamdaki birçok soru itareti silindi. tek dütündüdüm nokta ysynma konusu ve resmi satyt fiyaty. editör arkadasymyza tesekkrler pazar sabahynda güzel bir video yayynlaydydy için, laf salatasy olmadan, nokta özellikler ve detaylar..
  • İşte bunu bekliyordum
    Akıllı Telefonların Kralı
    Alıcam Bunu
  • cok pahalii
  • Ellerin neden bu kadar titriyor ?
  • Şiir gibi şiir.
  • Herkes fiyattan yakınmış.Fiyat ne kadar olsaydı bu telefona değerdi?Androidli telefonlar içinde belki fiyatı pahalı olabilir ama onun dışında kendi segmentinde fiyatı bence gayet makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knnkpln -- 20 Haziran 2011; 8:58:43 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.