Şimdi Ara

MICROLAB A6623 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
5.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanan varmı arkadaşlar! Nasıldır? özellikle creative5200 ve X530 a kıyasla?

Ürün Özellikleri

Karakteristik MICROLAB A-6623 HOME CINEMA 5.1 6800W UZ.KUM.
    Baðlantý 5.1 Analog
    Frekans Aralýðý 30Hz to 20 kHz
    Güç Çýkýþý(Watt RMS) 6800W (PMPO) 99W RMS (14Wx5+29W)
    Ek Özellikler Kanal : Gerçek 5.1 Kanal
    Kontrol Panel: Power, Master, Woofer, Input Select......
    Uz. Kumanda: Var
    Boyutlarý(ExDxY): ( Amplifier)201x72x212mm
    (Woofer Speaker) 244x224x245mm
    (Satellite Speaker anterior) 160x160x306mm
    (Satellite Speaker middle) 215x75x94mm
    (Satellite Speaker back)66x75x215mm
    Renk Seçeneði: Gümüþ
    PC, vcd, dvd...kullanýlabilir. AC-3, DTS ve THX e hazýr, 2.1 ve 5.1 seçeneði, Magnetik koruma, Ahþap Woofer, Kolay Kurulum, þýk tasarým
    109$+kdv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 12 Aralık 2005, 12:40:26 >

• kardeş bence git x530 al eğer parasal olarak denk ieler pişman olman
  • ya bende A6664 almayı düsünüyorum ama sesini hiç dinleyemediğim için kararsızım. Forumda herkes logitech X530 diyor bende kararsızım. A6664 modelide senin almak istediğin model ile neredeyse aynı sadece S/N oranı biraz daha iyi eğer alırsan yorumlarını yazarsın artık. Kolay gelsin
  • bu microlabı kullanmadım ama diğer ikisinide kullandım ve x-530 dan memnun kaldım.
  • Bu sistemin decoder ı olup olmadığını bilen var mı?
    Birde optik ve koaksiyel çıkışları var mı?
  • dekoderi yok. analog diyor zaten
  • bencede en iyisi Logitech al .. ama tabiki karar senin
  • yeter artık sıkıldık x530 inspire5200 hep aynı ses sistemlerini sormayın ya ayrıca microlap alınmaz dandik bişey
  • sus be kardeşim defol git ya
  • varya premier ci başımı yaktın herkes beni sen sanıyo GRAPHİC CARD yazmışım imzada nolmuş yani herkes creative audigy yazıyo ozaman herkes fake
  • quote:

Orjinalden alıntı: Premier_ci

yeter artık sıkıldık x530 inspire5200 hep aynı ses sistemlerini sormayın ya ayrıca microlap alınmaz dandik bişey

fakesin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: perspective

quote:

Orjinalden alıntı: Premier_ci

yeter artık sıkıldık x530 inspire5200 hep aynı ses sistemlerini sormayın ya ayrıca microlap alınmaz dandik bişey

fakesin...

abicim fake make niye muhattap oluyonuz adamla bırakın kendi çapında eylensin premier falan
  • slm bende A6664 almayı düşünüyordum, kararsızdım ama aldım. Özellikleri neredeyse aynı, toplam 99 W RMS . (Bence A6664 ün görünüşü daha güzel). Daha once hiç microlab kullanmadığım için karasızdım. X530 almayı düsünüyodum ama tasarımı hoşuma gittiği için A6664 aldım. doğruyu soylemek gerekirse ses kalitesi beklediğimden iyi çıktı, seslerede bozulma yok tizler ve basslar başarılı sanada tavsiye ederim.
  • demek microlap aldın hayırlı olsun ancak biraz geç kaldım söylemekle belkide sadece benim başıma gelmiştir sadece bendede microlap vardı 1,5 sene önce yaklaşık bass belirli bi zamandan sonra çatladı resmen seside halbuki hiç zorlamadım ilk defa yarıya geldim sub da kafam kadar delik açıldı neyse ben senin içini karartmayım yani sende fazla zorlama yavaş yavaş alıştır
  • @Keep kardeş deli_kafa'nın söylediklerine kulak asma kendisi bir yalancıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

@Keep kardeş deli_kafa'nın söylediklerine kulak asma kendisi bir yalancıdır.

abim sanane ister yalan konuşurum ister konuşmam millettten bişeyler topluyosun gelmiş burda benle polemiğe giriyosun!..keep kardeş sen takma buna ben açıklamamı yaptım belkide sadece benim başıma gelmiştir dedim zaten
  • admin arkadaşlardan ricam deli kafanın ip numarasını alıp yada mac numarasını alıp. ip ban yapmalarıdır. yani başka nicklede giremesin.
  • sen ha..lt ye hemi tibi bakın günahımı alıyonuz gerçekten ayıp oluyo doğru olmayan şeyle rsöylicem şimdi
  • arkadaş asıl sana ayıp oluyo burada öyle şeyler sölenmez ne yediriyon öyle adama
  • microlap güzel degil bende var sadece subfover i kullanıyorum yedek olarak kolon takmak zorunda kaldım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.