Şimdi Ara

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar.Aradığınız Her Şey Burda Sizin için (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.357
Cevap
2
Favori
348.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: iugunduz

PHILIPS LCD 190X6FB MONİTOR HAKKINDA FİKRİ OLAN VARMI? ALMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA

ONCA SAYFA YORUM BILGI TEST VAR
    ZAHMET OLUP OKURSAN HERSEY YAZILI FIYATINA KADAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arkansis

PHILIPS 190X6FB ve HYUNDAI - L90D+

arasında kaldım
    seçim yapamadım birtürlü

ben çok oyun oynayan bir insanım
    ama bilgisayarda film de izlemekten hoşlanırım ve eve arkadaşlarımda gelir beraber izleriz. Hyundai de dibime girmiş birisi bile ekranın yanından göremiyor mu?

Ayrıca bu HZ olayının etkisi tam olarak Celebdae arkadaşımızın söylediği gibimidir ? Yani yineleme olmadığından HZ neyi ifade eder LCD monitorlerde ve 60 HZ olması bir dezavantajmıdır , görsel açıdan veya aksiyon oyun oynarken.

teşekkürler

IKINCI SAYFADA KENDI YAPMIS OLDUGUM TESTLER VAR BU IKI LCD YIDE INCELEMISTIM
    YORUMLARIMA GOZ AT ISTERSEN

• quote:

Orjinalden alıntı: Des@latoR

ben de aynı modeli sipariş ettim ama şu 16ms kafama takılıyodu acaba hangi oyunları bu ekranda denedin

iyi karar vermişsin bu monitörün tek eksiği analog olması test ettiğim oyunlara gelirsek
    1.most wanted
    2.fifa06
    3.coline mcrally 2005
    4.undergraund 2
    5.call of duty
    ya bu lcd alırkende ordaki yetkili cok durdu bu ms olayı üstünde ama kullanıyorum göze carpıcı bir eksiklik yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_WeB

quote:

arasında kaldım
    seçim yapamadım birtürlü

ama bilgisayarda film de izlemekten hoşlanırım ve eve arkadaşlarımda gelir beraber izleriz. Hyundai de dibime girmiş birisi bile ekranın yanından göremiyor mu?

Ayrıca bu HZ olayının etkisi tam olarak Celebdae arkadaşımızın söylediği gibimidir ? Yani yineleme olmadığından HZ neyi ifade eder LCD monitorlerde ve 60 HZ olması bir dezavantajmıdır , görsel açıdan veya aksiyon oyun oynarken.

teşekkürler

+1

• Beyler Pazar Gnüne Kadar Almayı Düşünüyorum Ark. larım hep 19'' Samsung Al dio sizce ne almalıyım??
  • panel farklarindan olu$an
    16.2 milyon renk ile 16.7 milyon renk
    arasinda ne gibi bir fark var?
    dezavantajlari nedir?
  • hemen hemen hiçbir fark yok sayılır ben philips 17" 170S6FB kullanıyorum. bir fark göremedim
  • panelleri fark ediyor
    bu panellerin hic mi farki yok?
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_WeB

quote:

arasında kaldım
    seçim yapamadım birtürlü

teşekkürler

2. sayfaya baktım fakat bir mesajını editlemişsin.

İncelemeyi göremedim DVI ile ilgili yazını görebildim.
    Eğer kaçırdıysam bilgilendirirsen sevinirim.

• panelleri farklı ama ne kadar farklı bilemem
  • The_Web yazını bulup okudum. Oyunlarda hyundai ile ne gibi farkları var ? Ghosting açısından mı hyundai daha iyi dedin yoksa renk açısından mı ?

Birde araştırırken böyle birşey buldum.
    interlaced oluyor görüntü diyor buradaki 2 arkadaş.

url

Birde şey sormak istiyorum OP yi nasıl buluyorsunuz ? Beyaz ekran açınca kendisini belli ediyormu ?
  • Sadece beyaz da değil diye biliyorum arkadaşlar burda programlarından bahsetmişlrdi.
  • Arkadaşlar >>>>>>>>>>>>>>>>LÜTFEN DİKKAT<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

MESAJLARINIZI YAZARKEN
    mesaj başlığına dikkat ediniz ...yazmış olduğunuz mesajların başlıklarını sanırım farkında olmadan değiştiriyorsunuz...
    böyle oluncada sayfa başlığı değişiyor lütfen mesaj başlığınız değişikse aşağıdaki gibi değiştirp yazdıktan sonra mesajınızı gönderiniz.

böyle olması gerekiyor

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar..HerŞey Burda Sizin için
  • arkadaslar ben Viewsonci VX724 öneriyorum
    kristal gibi görüntü ve burada önerilen
    philips ve sony de olmayan 16.7m renk MVA panele
    sahip üstelik 4MS!
  • 19'' sony lcd modeli ?

önerilerinizi bekliyorum.
  • paran çoksa HS95P
    Paran ortaysa HS95D
    paran azsa HS95
  • 190x6fb de film izlerken sanırım hoparlörden bip bip biribip diye sesler geliyor.Müzik dinlerken ya da başka bir zaman duymuyorum bu sesleri.Bunları duyan başka arkadaşlar var mı? acaba bir bozukluk mu yoksa ayarsızlık mı söz konusu?
  • Küçücük toz parçaları yüreğimi hoplatıyor yeter yav ne zormuş bu lcd işi neyse. monitörü bazen bilgisayar açıkken power tuşundan kapatıyorum acaba bir sorun oluştururmu . ekranda uzun süre beklemesi halinde görüntünün lcd panelde izi çıkması gibi birşey duydum nekadar doğrudur doğruysa
    bunun süresi nedir ?
  • Da abi çıksa ne olcak ki üç yıl yerinde garantin var
  • garanti kapsamı diye bir olay var ve o iz olayını desteklemiyor galiba - pixel hatalarıda aynı olay değiştirmiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi othfan -- 14 Ocak 2006 21:49:08 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.