Şimdi Ara

Battlefield 3 PC vs PS3 Karşılaştırma Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
6.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Geçtiğimiz günlerde ilk kez Battlefield 3'ün PS3 sürümü Jimmy Fallon'un şovunda görülmüştü. Oyunu bekleyen hayranlar yapımın PC sürümüne göre geri kaldığını söyleyerek bu sürümü eleştirmişlerid.

Şimdi oyunun PC ve bu şovdan alınan PS3 sürümü görüntüleri bir videoda karşılaştırıldı. Daha net kararı bu videoya bakarak söyleyebileceğinizi düşünüyorum. EA ve DICE, Battlefield 3 çıktığında 3 platformda da aynı gözükeceğini belirtmişti, sizce de öyle mi olacak? Karar sizin...

• pek fark göremedim gözlükmü taksam :D ilk paragrafın son kelimesi hatalı eleştirmişlerid.
  • bende fark göremedim fazla bence pc nin en büyük + sı 64 kişilik mp olması :)

Ben hem pc'de hemde ps3 de oynayacağım.
  • BSC de bılıyor bu gereksız konuların sadece sayfa sayfa atısmalara donusecegını curcuna olacagını yınede boyle haberler yayınlıyorsunuz.
  • Çok zor fark ettim oda tekrar tekrar izleyek çok az ışıklandırma farkı var
  • Bu oyun pcde oynanır arkadaş :)
  • PC'de ışıklandırma daha iyi.
  • quote:

EA ve DICE, Battlefield 3 çıktığında 3 platformda da aynı gözükeceğini belirtmişti

Kardeşim 6 aydır "adamlar açıklama yaptı, en iyi pcde gözükecek ama konsollardada biraz kısmalar yapılıp pek fark oylamayacak" diye açıklamalar yapıyordunuz şimdide böyle diyorsunuz.

Çevirdiğiniz sitelerden doğru düzgün çeviremiyormusunuz acaba.
  • ps 3 de ışıklandırma kötü pc ye göre
  • sağdaki bina niye farklı?
  • eyer Battlefield 3'ün xbox 360 versiyonu yayınlansaydı süper harikada derlerdi ilk ps3 gösterildigi için ps3 çamur atıyolar Jimmy Fallon'un show da ps3 versiyon gösterilen video çok net deyil tv çekilme görüntü var tam net deyil ps3 grafik olarak iyi ve başarılı pc arasında fark yok bunu zaten yapımcı da sölüyo bu yeterli xbox gösterilmiyo çünkü sony anlaşma yapıldı ve bu oyun çıktıgında ps3 sürümü xbox iyi olucak
  • FArk olarak pc biraz daha ışıklandırma seçiliyor. Yani ps3 karakter üzerindeki ışıklandıma karanlık ve kafasına gelen dumanda siyah ama pc de biraz daha durulmuş. Duvardaki kaplamalar ise nereyse aynı yani fark yine ışılandırma. Uzakta ki elerde bile bu farkedile bilir. Ama animasyonlarda bir kayma yok yani FIFA fiizkleri yine başarılı bir şşekide aktarılmış. Belki silahlar da ve RPG paladığında aman yere düşmüştü ve kolunda fark edlile bilir bunlar. Ama oyun daha çıkmadı ve tabikide pc konsaldan biraz üstünlüğü var. Konsolda da çok güzl onanoşı olacak gibi bence bir Kıllzone 3 ve birde Gers of War ile yarışacak şekilde konsollarda da.
    KARAPOSU
  • Bu oyun her türlü oynanır... Platform önemli değil...
  • Videolardan anlaşılabilecek kadar büyük bir fark yok sadece PC'de oynadıktan sonra PS3 veya XBOX 360'da oynandığı zaman varsa bi fark anlaşılabilir.
  • sadece ışıklandırma farkı var ben bu adamları anlamadım hergun oyuna cok güvendiklerini belirtiyolar boyle sacma şeylere kalkışıyolar soyleseler olmazmı :)
  • Ciddi bir fark yok gibi gözüküyor.Oynayınca daha net bir karara varırız nasıl olsa.
  • Oyunu güzel yapan ışıklandırmaları zaten ve ps3 kullanıcıları bunu pek göremeyecekler. Bakalım xboxta ışıklandırmalar nasıl olacak.
  • ekranı küçük izleyin pc farkı ortada bu oyun pc de oynanır tek kelime
  • Pc açık ara önde...Konsoldan beklentilerim yok değil ama bilgisayar desdekçileri sayesinde ( ekran kartı fln ) consollardan daha iyi performans ı oluyor..Pek şaşırtıcı değil..
  • bu videodan neyi anlayacaksınız ki ,başka bi haberde reslimler yayınlanmıştı ,ışıklandırma gölgeleme bi yana duvardaki izler yerdeki kabarıklıklar canlılık hep pc tarafındaydı ,silah işlemesi bile farklıydı ...

ama bi gerçeği atlamayalım gamerasi arkadaşın da dediği gibi bu oyun her türlü oynanır ps3 görüntüsü de muhteşem bunu inkar etmek fanboyluktur kimse k bakmasın...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.