Şimdi Ara

Bluetooth Alınan Dosyaları Bulamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
77.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Nokıa 5130 XpressMUsic telefondan bilgisayara bluetooth aracılığıyla resim gönderdim ancak kaydedilen yeri bulamadım.Bilgisayarın işletim sistemi Windows 7.Gönderdiğim buluetooth marka modeli (Bluetooth class billionton) aygıt tak çalıştırdır.

• Eğer dosya gönderimi başarılıysa ve dosyanın adı değişmeyeceğinden dolayı; bilgisayarınızda yolladığınız dosya adıyla arama yaptırırsanız hangi dizine yolladığını bulabilirsiniz.
  • büyük bir ihtimallle belgelerimde bluetooth un dosyasının içindedir
  • Sağ alt köşedeki simgelerde bluetooth a sağ tık yapın kaydedilen verilerin yerini açmak için seçenek olması gerekir
  • Slm arkadaşlar ben samsung grand2 tlf eşime bluetootla resmi aktaracakken başka bir tlf gitti nokia 101 diye yanliklik ona yollamisiz gönderirken iptal ettik ancak öncekiler gitmismidir veya 10 katli apartmanda en fazla nereye kadar bluetot çeker acaba lütfen yardım edin bakabiliriz kişiyi nasıl bulabiliriz veya samsung tlf drabox falan bluetooth gönderilmeleri kaydederek nasıl bir yol izleyelim müşteri hizmelerini aradık ancak gitti gorunuyir dedi ama başarı pldunu olmasını acaba ltfn cvp yazi kisi resimleri görebilirim veya iptal eetim yarisindayken acaba resim hepsini de basarisii yazar😔
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.