Şimdi Ara

En popüler oyunlardan Angry Birds günde yaklaşık 1 milyon defa indiriliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Pek çok kişiyi cep telefonuna bağladığını söyleyebileceğimiz Angry Birds oyununun yapımcısı Rovio'nun CEO'su Peter Vesterbecka, oyunun her gün yaklaşık 1 milyon defa indirildiğini ve şu ana kadar pek çok platforma çıkan oyunun 250 milyon indirilme barajını aştığını duyurdu.

Doğru açıyı hesaplayıp farklı özelliklerdeki kuşlarla dostlarımızı kurtarmaya veya domuzları yenmeye çalıştığımız oyuna belli periyodlarla yeni bölümler eklenmeye devam ediyor. Oyunun Angry Birds, Angry Birds Rio ve Angry Birds Seasons olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. 

• telefon desteklese hiç durmayacagim. Bir cihaz ne kadar ucuz ise destegide o kadar az.

ucuz etin yahnisi ancak bu kadar oluyor anladigima gore, yaziklar olsun sana nokya

Yasasin android...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun çok indirilmesi herkeze hitap edişi. Basit ve oynaması kolay. Defalarca aynı bölüm oynanabiliyor buda oyunun zevk unsurunu artırıyor.
  • O kadaar süre sonra hala haber yapılabiliyor, oynanışı anlatılabiliyorsa hakkaten büyük oyunmuş. (:
  • 3 versiyonu yokmuyudu ben mi yanlış biliyorum yoksa ? rio-seasons-bide normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spiritbreakerr
    3 versiyonu yokmuyudu ben mi yanlış biliyorum yoksa ? rio-seasons-bide normal

Aynen. O kadar çok versiyonu var ki hangisinden başlayacağını şaşırıyor insan

• Yakışır :)
  • Benim Monteye uygun versiyonunu bulmuştum.1 saate bitirdim zannedersem.Çok zevkli bir oyun.

Ayrıca sadece yetişkinlere veya çocuklara göre değil.Her kesime hitap ettiği içinde çok tutuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Oyunun çok indirilmesi herkeze hitap edişi. Basit ve oynaması kolay. Defalarca aynı bölüm oynanabiliyor buda oyunun zevk unsurunu artırıyor.

oyun oynanma sekli olarak basit ama cok saglam ve gelismis bir fizik motoruna sahip. buda her atista tamamen farkli sonuclar ve suprizle cikmasina neden oluyor. ayni gercek hayattaki gibi. tekrar tekrar oynanabilmesi bu yuzden.
  • Telefonumda var ama nerdeyse hiç oynamıyorum neden seviliyor bu oyun bu kadar anlamış değilim :/

• sesleri güzel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.