Şimdi Ara

VW TRANSPORTER Mİ MERCEDES VİTO MU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
233.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • GENÇLER ŞİMDİ BEN MERCEDES VİTO 113 CDI ALMAYI DUSUNUYORUM BU ARAÇ HAKKINDA BILGILISI OLAN ARKADASLAR YARDIMCI OLABILIRMI BANA YAKITI,KONFORU BIRDE EN ÖNEMLISI BANA ARAÇ İÇİNE NE KADAR SES ALIYOR YANI ICENE LDIGI SES ORANI NASIL BANA BUNLAR LAZIM HAFTAYA BIR ARABAYA BAKMAYA GIDECEGM 2011 MODEL ARABA NASIL SIZCE YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM
  • Arkadaşlar 2002 vito otomatik düşünüyorum nasipse ama şantiye ve koy yolları icin daha çok.
    önden cekermidir arazide nasildir artilari varmidir nedir ne değildir bilmiyorum yardimlarinizi rica ediyorum şimdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003 model vitoların kasaları çok hoşuma gidiyor. kullanan var mı onlardan biraz tavsiye alsak?

• konu aşırı hort ama 2001 model caravella var sıfır almıştık zamanına görede içini baştan sona yaptırmıştık babam için hala kullanır 5 yıl kadar önce değiştirelim artık şunu yenisini alalım dedim gittik baktık sevmedi adam bi arkadaşımın vardı test sürüşü yaptık Mercedes vitoya bindik bi kaç gün hakkaten sevmediği kadar var t4 deki konfor kesinlikle ne mercedeste nede yeni caravella da yok ama bide şu yön var aracımız 230000 km de iki sefer üst kapak yapıldı yoksa kışın çalışmıyor namussuz bide babam biraz titiz adam 15000 lik yağ koyar 8 binde değiştirir buna rağmen sorunları hiç bitmez Mercedes kesinlikle daha dayanıklıdır ama gel görki kışın iki parmak karda kıçını başını oynatması ayrı bir bela carevella girmediği yer yok
  • Su an T5 kullanıyoruz 2006 model 2008 yılından beri bizde 75-80 bin km yol yaptık araba 150.000 de eskisinden daha iyi gidiyor bu konuda yol tutuşu performans filan Mercedes-Benz denilen şeyin 40 fırın ekmek yemesi gerek ama Mercedes-Benz bi açıdan iyi konfor bakin dışarı suradaki insanların %89 u Mercedes-Benz diyormuş dışarıda hangisi daha çok var arabada sadece aldığımızda 78-79 binde bir debriyaj değişik Allaha Şükür başka sıkıntısı olmadı yok ses geliyor filan diyorlar Mercedes-Benz lerin içine sanki hortlak kaçmış 3000 devirden sonra araba da yasama şimdi diyeceksin 3000 devirde vites degistiriyorum zaten su an bile aralarında dağ gibi fark var
    Volkswagen Transporter 2.0 city van 67.000 tl
    Mercedes-Benz vito mixto 90.000 tl hic bir Mercedes-Benz aynası 300 lira biri demiş 75 TL bana bul o fiyata ben sana 100 tane sipariş vericem en aşağı 300 bi de ısıtma filan geç o işleri kardeş konfor istiyorsan vito
    Diğer herşeyde TRANSPORTER

DAHA ONCEDEN transporter 4 kullandik böyle bi araba yok kısa ve oz

" AZ YAKAN COK BASAN ARABA : TRANSPORTER

• Bu kadar trabzon da arabaya 1300 kilo alçı yukledik taşıdı düz yolda köye çıkarırken acidik arabaya 800 kiloya %15 eğim filan çıktı bu yıl köyde transit e 500 kg odun yukledik araba geri geri gitmiyor hem de kasalı olmasına rağmen bizim araba city van 1300 kg götürdü yaklaşık
    1000 kg ile de trabzon dan istanbula geldik 350 TL filan yaktı
    vitonun normal yakıtı o kadar içi bos haliyle

• ARKADAŞLAR YALNİS YAZMİSİM
    VOLKSWAGEN TRANSPORTER STANDART SASE 102 PSİ =67.000 TL
    MERCEDES-BENZ VİTO MİXTO ORTA ŞASE 113 CDİ (136PSİ) 95.000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkswagen&Audi bilgini -- 7 Ekim 2014; 19:36:29 >

• Tabikide tranporter guvenlik suspansiyon fiyat bakim ucreti uygun servisine ulasmak mumkun vito lux ama tranporter hem lux hemde supper yolda gecen ay bi yuksek model vito gordum sadece o gordugum oldu bide yakit aldim 150 km ilerde ondan sonra benzin istasyonunda arabami da yıkadım bide baktim daha yeni geliyor can transporter can
     VW TRANSPORTER Mİ MERCEDES VİTO MU

• quote:

Orijinalden alıntı: iskesurluhafız5396021

Tabikide tranporter guvenlik suspansiyon fiyat bakim ucreti uygun servisine ulasmak mumkun vito lux ama tranporter hem lux hemde supper yolda gecen ay bi yuksek model vito gordum sadece o gordugum oldu bide yakit aldim 150 km ilerde ondan sonra benzin istasyonunda arabami da yıkadım bide baktim daha yeni geliyor can transporter can
     VW TRANSPORTER Mİ MERCEDES VİTO MU

adam basmıyorsa adamı geçmiş mi oluyorsun yada vitodan hızlımı gidiyorum diyorsun? yaşı merak ettim

• Transporter ve Caravelle arasındaki fark yazısına göre bence Caravelle daha mantıklı gibi geldi :D

• Bence kısa şasi camlı van alın vw daha uygun ve daha havalı yine de siz bilirsiniz. VW TRANSPORTER Mİ MERCEDES VİTO MU 

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.