Şimdi Ara

Sony Ericsson'un Androidli Walkman telefonu W8, Avrupa pazarına gelmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony Ericsson'un Android işletim sistemli Walkman telefonu W8'in, firma sözcüsünün yaptığı açıklamalara göre yalnızca Asya-Pasifik bölgesinde satışa sunulacağı ortaya çıktı. Çin, Hong Kong, Endonezya, Hindistan, Filipinler, Malezya, Singapur, Tayvan, Tayland ve Vietnam gibi ülkelerin hedef alındığı belirtiliyor.

Bilindiği üzere Sony Ericsson Xperia X8 ile aynı platformu paylaşan W8'e, 600 MHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM7227 işlemci, 168 MB RAM ve Adreno 200 grafik birimi eşlik ediyor; telefon Android 2.1 ''Eclair'' işletim sistemiyle geliyor.

Dört band GSM ve HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps, HSUPA: 2.0 Mbps) desteği sunan telefonda 3.0-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana, 128 MB dahili flash belleğe, microSD kart girişine, 3.2 megapiksel kameraya, Wi-Fi / GPS / Bluetooth bağlantılarına, RDS'li FM radyoya ve 1200 mAh bataryaya yer verilmiş. 

Sony Ericsson'un üzerinde çalıştığı iddia edilen WT19i / WT19a kod adlı Walkman telefonun tüm dünyada satışa sunulup sunulmayacağı şimdiden merak konusu.

• İyi olmuş bence.
    Daha güçlü bir model daha mantıklı olur Avrupa için.
  • 800mhz işlemci 256mb ram, android 2.2 olsaydı alınabilirliği olurdu ama bu donanım bu yazılım versiyonu ile hiç şansı yok.
  • o gelmesin çokta önemli değil zaten http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_wt18i-3948.php
    bu daha iyi .
  • Donanımına neden laf söyleniyor anlamıyorum,şöyle ki herkes üst düzey kullanıcı değil ve herkes çok yüksek fiyatlar veremeyebilir. O yüzden her gelir düzeyine uygun farklı tarzda telefonlar olmalı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waspsich
    Donanımına neden laf söyleniyor anlamıyorum,şöyle ki herkes üst düzey kullanıcı değil ve herkes çok yüksek fiyatlar veremeyebilir. O yüzden her gelir düzeyine uygun farklı tarzda telefonlar olmalı bence.

+1 ben mesela bu telefonun gelmesini bekliyordum. benim için önemli olan walkman olması. mega bassı yeter. bunun yanında android kullanmak istiyorum, internet'e girmek haricinde telefona fazla yuklenmem zaten.

Ayrıca iyi donanım düşük pil ömrü demek. bu benim için çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 17 Haziran 2011; 9:49:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prorocker
    o gelmesin çokta önemli değil zaten http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_wt18i-3948.php
    bu daha iyi .

Bu gerçekten daha iyi fakat w8'in tasarımı daha çok hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çokta tın
    sanki w8 romunu x8 e entegre etmeyeceğiz

şaka bi yana walkman ruhunu canlı tutacak bir telefon lazım. her fiyat grubunda bir walkman vardır ama hiçbiri kaliteden ödün vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Orijinalden alıntı: waspsich
    Donanımına neden laf söyleniyor anlamıyorum,şöyle ki herkes üst düzey kullanıcı değil ve herkes çok yüksek fiyatlar veremeyebilir. O yüzden her gelir düzeyine uygun farklı tarzda telefonlar olmalı bence.

+1 ben mesela bu telefonun gelmesini bekliyordum. benim için önemli olan walkman olması. mega bassı yeter. bunun yanında android kullanmak istiyorum, internet'e girmek haricinde telefona fazla yuklenmem zaten.

Ayrıca iyi donanım düşük pil ömrü demek. bu benim için çok önemli.
    Yeni geliştirilen uygulamaların çoğu Android 2.2 altını desteklemiyor.
    Bir program çıkar kullanmak istersin versiyon engeline takılırsın.
    Sonra tam stabil rom ara dur.
    Android telefon alırken versiyonun güncel olması tercih nedeni bence.
    Eski versiyonlar virüslere daha açık ayrıca.
    Rehberindeki herkese "F*ck me" diye mesaj gider sonra uğraş dur

• stereo hoparloru olmasa w8 neye yararkı
  • Tasarım olarak çok şık duruyor, ayrıca x8 in bu renk ateş kırmızısı olsa harika görünürmüş demek
  • Ben bekliyordum bu cihazı kötü oldu
  • waspsich Android sistem en az 120mb ram kullanıyor, 168mb ram'e sahip bir donanımdan bahsedince iki kere düşünmeniz lazım muhalefet yorum yapmadan önce.
  • Saçmalamışlar iyise dandik spiro ve yendo'yu ne halt yemeye getirdiniz o zaman. Salak salak işler yapıyor bu sony hep pazarlamadan kaybediyor. İyi yaptığın bişeyi kötü pazarlarsan hiç bir b.k elde edemezsin. W8'in gelmemesi hakikaten saçmalık.
  • Damn2u dikkatli okursan muhalefet falan yapmadığımı anlarsın ;) Androidi baz alarak da konuşmadım burda demek istediğim herhangi bi cihazın tasarımı için bile alınabileceği yani senin için donanım önemliyken başka biri bu telefonun android olduğunu bile bilmeden sadece beğendiği veya bütçesine uyduğu için alabilir ;) Ayrıca dediğin doğru telden performans beklemek akıl işi değil ama SE bunu yapmışsa belli bi düzeyde çalışıyodur demekki
  • Çin'de mi satışa sunulacak adamlar müzik yapamıyor sen oraya walkman telefon götürüyosun çok ayıp se
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Çin'de mi satışa sunulacak adamlar müzik yapamıyor sen oraya walkman telefon götürüyosun çok ayıp se

• quote:

Orijinalden alıntı: maviturk

quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Çin'de mi satışa sunulacak adamlar müzik yapamıyor sen oraya walkman telefon götürüyosun çok ayıp se

• x8 in kopyası resmen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.