Şimdi Ara

2007-2008 SCENİC 1.5 DCİ PRİVELEGE HAKKINDA YORUMLARINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2007 veya 2008 düşünüyorum.Bu modeldeki opsiyon paketleri nelerdir?ESP+ASR standart mı mesela?Donanım ve kullanım hakkında bilgisi olan yazarsa memnun olurum.

• Araç tutulmadıgı için yorum yapan yada bilgi verende pek olmamış.
  • scenic mpv sınıfında pek iyi gözükmüyor.
  • Beğenen olmadı bu tercihimi:) hiç mi kullanan kimse yok bu aracı?
  • scenic .. tam bir aile arabası. çok ferah çok rahat konforlu bir araba, gözün kapalı alabilirsin. hakikatten tavsiye ederim.
  • Benim de tercih sebebim aile arabası olduğu için zaten.Bekar olsam yüzüne bakmazdım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sociolog

2007 veya 2008 düşünüyorum.Bu modeldeki opsiyon paketleri nelerdir?ESP+ASR standart mı mesela?Donanım ve kullanım hakkında bilgisi olan yazarsa memnun olurum.

Executive paket mi ne vardı sanırım, ESP + CSV opsiyonel, ASR tüm modellerde standarttı sanırım, çok yakın arkadaşım 2007 modelini kullanıyor bu arada sorularınıza cevap verebilirim.

-1.5 motor 80hp 185nm olması lazım, 5-ileri vites, performans benim gibi biri için kesinlikle yetersiz ama kullanan arkadaşım memnun.
    - Arkadaşımınki full paket, kendiliğinden kararan dikiz aynası, 6 airbag, yarı-deri döşeme koltuklar, otomatik klima, cruise control, elektrikli açılır tavan, far yıkamalı bi-xenon farlar, sis farı, 16' alaşım jant, 6lı cd changer, koltuk arkası masalar, kapı içi aydınlatmalar, deri direksiyon-vites, elektrikli park freni, raylı orta konsol vb. donanım eksiksiz oluyor privilege larda genelde.
    -tüketimi şehir içi çok bastığı zaman bile 6.5 un üstüne çıkmıyor, ekonomisi iyi.
    -araç şu ana kadar ciddi bir arıza vermedi ama tuşlarda soyulmalar, farların arada patlaması gibi ufak tefek şeyler mümkün.
    -kullanımı rahat, debriaj yumuşak, içi yayla gibi.

Renault'dan bana yaşattıklarından dolayı kişisel olarak tiksinmeme rağmen, bu modeli tavsiye ederim. Olumlu yanları, olumsuzları rahatlıkla bastırıyor. Birde bulabilirseniz 100hp lik dci'lerden bakın

• privelege düşünüyorum onlar da zaten 100 hp.bunun altı zaten kasayı kaldırmaz.aradığım performans değil öyle olsa dizel focus ghia mı satmazdım.millet satıyor ama özelliklerini bilen çok az o yüzden donanım paketlerini öğrenmem lazım.
  • priviliege veya executive renaultta en üst donanımlara verilen ad :)
  • MArkalar kısmında Renault Bölümüne sorarsanız kullananlardan daha iyi bilgi alabilirsiniz
    benim bildiğim scenic'lerin hepsinde ESP standart motor da son parti dışındakiler 100 bg diğerleri 105 bg
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.