Şimdi Ara

Sony Ericsson'un Androidli yeni Walkman telefonu WT19i ufukta göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Akıllı telefonlarında Google'ın mobil işletim sistemi Android'e yer vererek yeniden yükselişe geçen Sony Ericsson firması, Xperia Blog cephesinden gelen bilgilere göre yeni bir Android işletim sistemli Walkman telefon üzerinde çalışıyor.

WT19i / WT19a kod adlı Walkman telefona ARM Cortex-A8 işlemcinin güç vereceği ve akıllı telefonun işletim sisteminin Android 2.3 ''Gingerbread'' olacağı iddia edilmekte. Telefonun ekranının ise 320 x 480 piksel çözünürlüğünde (HVGA) ve 3.0-inç veya 3.2-inç boyutunda olacağı iddialar arasında. 

Sony Ericsson cephesinden gelecek haberleri merakla bekliyoruz.

Temsili görsel

• Sabırsızlıkla bekliyorum. Walkman olunca işler değişiyor.
  • Ekran çözünürlüğü ki doğruysa kesinlikle düşük...onun dışında Özellkle Xperia ların ses kalitesi Walkmanlarla yarışcak kadar kaliteli...bu saatten sonra tercihim Xperia olur...
  • Hadi S.E. biraz daha donanımda cömert davran da şöyle gümbür gümbür adını hak eden WalkMan telefon çıkar yauw!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1CB9793EF -- 16 Haziran 2011; 21:55:53 >
  • eski walkman serilerindeki gibi sabirsizlikla bekliyoruz hey gidi hey nerede o w800 ve w900 un ciktigi zamanlar ilk walkman telefonlar...
  • Ben daha once verdim haberi gec kaldiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @..Knight..

eskisi kadar iyi degilsin.
  • haydi be se haydi be daha telefon alamamışken duyur adam gibi bi walkman onu alayım çok şeymi istiyorum bee androidli iadereten kamerası olan en az 512mb ram 1ghz cortex işlemci
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1
    Ekran çözünürlüğü ki doğruysa kesinlikle düşük...onun dışında Özellkle Xperia ların ses kalitesi Walkmanlarla yarışcak kadar kaliteli...bu saatten sonra tercihim Xperia olur...

Ekran boyutu icin (3,2 veya 3.0) 320*480 cozunurluk fazlasiyla yeter,galaxy ace bile 3.5" oldugu halde 320*480
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.