Şimdi Ara

★ ★ ★ HTC SENSATİON ANA KONU ★ ★ ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
6.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ★  ★  ★   HTC SENSATİON ANA KONU ★  ★  ★

Yeni multimedia süpertelefonu avucunuzun içinde

Daha önce hiç olmadığı kadar eğlendirilmek ister misiniz? Gözalıcı qHD ekran sayesinde filmler mükemmel görünür ve Hi-Fİ ses teknolojisi ile ses kaliteleri kristal berraklığındadır. HTC Sensation kolay kullanımı ve eğlendirici özellikleri ile sürükleyici bir HTC Sense deneyimi de sunuyor. Zarif cam kenarlara sahip seçkin tasarımı sayesinde kullanım sırasında da elinize mükemmel oturuyor. HTC Sensation bir multimedia supertelefonu.

HTC SENSE’Lİ BİR TELEFON
    ★Anında görüntüleyen Kamera

★Denklanşöre bastığınızda telefon kameranızın görüntüleme yapmak için beklediği süreyi hatırlıyor musunuz? Anında görünteleyen kamera sayesinde denklanşöre basma hızınızla fotoğrafın yakalandığı an artık aynı. Harika bir fotoğrafın kayıp gitmesine asla izin vermeyin.
    Daha Zengin İnternet Deneyimi

★Çoklu pencere özelliği sayesinde internette dilediğinizce gezebilir, hızlı gözatma sayesinde anında Wikipedia veya YouTube’a en hızlı şekilde ulaşabilir, son Flash desteği sayesinde videolarınızı kolayca izleyebilirsiniz.
    Aktif kilit ekranı

★Kilit ekranını önemli olan herşeyinizin bulunduğu bir ekrana dönüştürdük - portfolyonuzu kontrol edebilir, arkadaşlarınızın durumlarını kontrol edebilir ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.
    Sürükleyici Deneyim

★Daha önce bir fırtınayı elinizde tuttuğunuz oldu mu? Hava durumunu kontrol ederken- güneş ışınlarını hissedebilir ya da yağmur damlalarını silebilirsiniz.

Bir Bakışta

★ Ebat: 126.1mm x 65.4mm x 11.3mm
    ★ 4.96" x 2.57" x 0.44"
    ★Ağırlık: Bateri dahil 148 gram (5.22 ons)
    ★ Ekran:4.3-inch touch screen
    ★ Ekran boyutu:109 mm (4.3")
    ★ qHD (540 X 960) çözünürlük ile

★  ★  ★   HTC SENSATİON ANA KONU ★  ★  ★

Herşey detaylarda saklı

★ Süper hızlı tarama ve harika bir video oynatımı için geliştirilmiş en son Flash desteği.
    ★Sanal surround ses sistemi ile müzik dinlemenin keyfine varın ve daha zengin bir video izleme deneyiminde kaybolun.
    ★ Sesli kayıt özellikli HD kaydedici ile hayatı canlı detayları ile yakalayın.
    ★ DLNA sayesinde televizyon ekranında kablosuz olarak film ve fotoğraflarınızı paylaşın.
    ★ Wi-Fi yazıcınıza bağlanarak fotoğraflarınızın, dokümanlarınızın ve web sayfalarının çıktılarını kolayca alın.

CPU İşlemci Hızı

1.2 GHz, çift çekirdekli
    Depolama1

Telefon dahili hafızası: 1 GB
    RAM: 768 MB
    Genişletme yuvası:

microSD™ hafıza kartı (SD 2.0 uyumlu)

Bağlantı parçaları2

3.5 mm stereo kulaklık girişi
    mikro-USB 2.0 (5-pin) mobil yüksek çözünürlüklü video linkli giriş (MHL) USB veya HDMI bağlantısı için

Sensörler

★ Gyro sensör
    ★ G-Sensör
    ★ Digital pusula
    ★ Yakınlık Sensörü
    ★ Ortam Işığı Sensörü

Multimedya

Galeri, Müzik ve FM Radyo
    Kablolu kulaklıklar için SRS sanal ses sitemi
    Telefonunuzdan televizyonunuza / bilgisayarınıza kablosuz medya aktarımı için DLNA

Desteklenen ses formatları:

Oynatım: .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)

Desteklenen video formatları:

Oynatım: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Video 9), .avi (MP4 ASP and MP3), .xvid (MP4 ASP and MP3)

Güç & Pil3

Pil Tipi: Şarj edilebilir Lityum-ion batarya

Kapasite: 1520 mAh
    Konuşma süresi:

WCDMA: 400 dakikaya kadar
    GSM: 495 dakikaya kadar

Bekleme süresi:4

WCDMA: 400 saate kadar
    GSM: 350 saate kadar

Ağ5
    HSPA/WCDMA:

Avruoa/Asya/T-Mobile Amerika: 900/AWS/2100 MHz

Quad-band GSM/GPRS/EDGE:

850/900/1800/1900 MHz

Platform

Android™ HTC Sense™ ile
    Kamera
    8 megapiksel renkli camera:

Otomatik fokus ve dual LED flaş

Ön ekran kamerası:

VGA sabit odaklı renkli kamera

HD video kaydı:

1080p HD video kaydı

Internet6
    3G:

14.4 Mbps kadar indirme hızı
    5.76 Mbps kadar yükleme hızı

GPRS:

114 kbps kadar indirme

EDGE:

560 kbps kadar indirme

Wi-Fi®:

IEEE 802.11 b/g/n

Bluetooth®

Bluetooth® 3.0
    A2DP kablosuz stereo kulaklıklar için
    Dosya transferi için FTP ve OPP (nesne itimi)
    Araba kitinden telefon rehberine ulaşabilmek için PBAP
    Diğer destekli profiller: AVRCP, GAP, GOEP, HFP, HID, HSP, MAP, SPP, SDAP

Sosyal Ağlar

HTC Sense için Facebook® ve Twitter™
    Friend Stream
    Fotoğraf ve videolarını Facebook®, Flickr®, Twitter™, yada YouTube™ da paylaş

Dahili GPS Anteni
    Konum için, sıfır bekleme, sıfır ölü nokta ve sıfır veri aktarım ücreti

Bağlantılar

USB ve Wi-Fi® Bağlantılar

Önerilen Windows Sistem Donanımları

Windows® 7, Windows Vista®, veya Windows® XP
    HTC Sync

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xXxByCharismaxXx -- 15 Haziran 2011; 10:27:27 >

• arkadaşım ilk mesaj benden olsun =) Telefonu aldın mı menun musun ? nerden temin ettin ?
  • Almadım memnun olamadım dolayısıla :D
  • sende vodafone u bekleyenlerdesin galiba benim gibi.
  • Malesef krdsm :)
  • Bu 3ncü konu mu oldu 4ncü mü oldu artık nedir ...
  • bu forumda da ikimiz sap gibi kaldık.Aslında kullananları buraya davet edip artık burdan devam etmek gerekiyor bence.
  • Aynen bu bolum hiç aktif deil... Kimse Yokmu Sensation Gibİ Suanın En İyi Telefonunu Bekleyen ???
  • ben linki yazıcam forumlara hareketledirmeye çalışcam sende öle yaparsan iyi olur.
  • Gereksiz olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KBD

Gereksiz olmuş

ne açıdan ?
  • quote:

Gereksiz olmuş

Ne Açıdan gereksiz ?
  • Geçen günde söylemiştim arkadaşlar birçok kişi samsung galaxy s2 almak için bekliyor.

Bende bu gidişle samsung tercih etmeye doğru ilerliyorum. HTC sensation cazibe olacak pek fazla tarafı yok.

Eğer fiyat konusunda bomba gibi bir fiyatla çıkmazsa kolay kolay sensation tercih eden olmayacaktır.

Özellikle şu sıralarda HTC kendi kendine saçma hatalar yapıyor. Çekimser olan insanlar biraz daha uzak duruyor.

Umarım adam akıllı bir reklam ve fiyatla türkiye ye gelir. Yoksa işi zor en basittinden samsung galaxy s2 konusu 1000 sayfaya giderken sensation konusu 15 sayfalarda sürünüyor.

İlgi yok heyecanda yok. Desire S bile daha heyecanla ilerliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxByCharismaxXx

quote:

Gereksiz olmuş

Ne Açıdan gereksiz ?

yok arkadaşım gereksiz falan değil, son derece haklısın, bundan sonra inşallah aldıktan sonra da herşeyimizi burdan devam ettirelim ve forum da kirlilik yaratmayalım...
  • Evet Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Geçen günde söylemiştim arkadaşlar birçok kişi samsung galaxy s2 almak için bekliyor.

Bende bu gidişle samsung tercih etmeye doğru ilerliyorum. HTC sensation cazibe olacak pek fazla tarafı yok.

Eğer fiyat konusunda bomba gibi bir fiyatla çıkmazsa kolay kolay sensation tercih eden olmayacaktır.

Özellikle şu sıralarda HTC kendi kendine saçma hatalar yapıyor. Çekimser olan insanlar biraz daha uzak duruyor.

Umarım adam akıllı bir reklam ve fiyatla türkiye ye gelir. Yoksa işi zor en basittinden samsung galaxy s2 konusu 1000 sayfaya giderken sensation konusu 15 sayfalarda sürünüyor.

İlgi yok heyecanda yok. Desire S bile daha heyecanla ilerliyor.

katılıyorum. sensation'a çok fazla konu açıldı ama hiç biri tutmadı sgs2'nin konusu 200 sayfa oldu. zaten belliydi sensation daha iyi bir fiyatla çıkmazsa dünyada ne olur bilmem de türkiyede sgs2 sensationdan çok daha fazla satacaktır.

• Arkadasım Hiçmi Akıl Yok Mantık Yok sizde Hala Sgs2 Diyosunuz Ya Özelliklerine Kullanılabilirliğine Görünüşüne Bi Bakın Rahasızmısınız Anlamıyorumki Sizi ?
  • Senin kadar değil. Biraz seviyeli ol. İnsanlar birşey sormuş. Diğerleride insan gibi yorum yapmış. Herkes istediğini yazar. Yorum yapmadan önce sana soracak değiliz.

Eğer konuyu ben açtım konumda yazmayın diyorsan konun senin olsun. Biz insan gibi yazacak bir konu buluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laumexs -- 16 Haziran 2011; 15:06:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxByCharismaxXx

Arkadasım Hiçmi Akıl Yok Mantık Yok sizde Hala Sgs2 Diyosunuz Ya Özelliklerine Kullanılabilirliğine Görünüşüne Bi Bakın Rahasızmısınız Anlamıyorumki Sizi ?

ilk önce bi düzgün konuşmayı öğren bu bir kimseye akılsız mantıksız diyemessin burada buda 2
    ayrıca bu bir zevk meselesidir 2 telefonda çok yakın birbirine ama ufak ayrıntılarıda alırsak donanım olarak
    gene sgs2 daha iyi. 2sinide kullandın mı da kullabilirliğine laf atıyosun illa beni samsung fanboy gibi gösterteceksiniz yahu.
  • Valla bilmiyorum TRdeki olaylar beni hiç ilgilendirmez.
    Ülkemde hala PS3 cafelerde bütün tipler toplanıp PES oynuyor ona bakarsanız ama bütün dünya FİFAnın üstünlüğünü kabul etmiş durumda. Türkiye'de bi çok kişi SGS2 alıcak demek anlamsız bu yüzden. Yani konunun bunla alakası yok belki ama TRdeki muhafazakarlıktan dolayı belki de kimse kolay kolay yenilikçi düşünmüyor bu yüzden böyle olaylar çıkabiliyor.
    Kim ne derse desin Sensation alıcak olanlar da var bu forumda.
    Ne yani ne yapalım millet SGS2 alıcak diye forumun HTC bölümünü kapatıp gideli mi ?
    Gelip burda alakası olmayan şekilde SGS2 alıcak zaten milley yeaa bu ne saçma konudur derseniz böyle tepki ile karşılaşmanız normal. Hiç şaşırmayın yani..
    Sonra da fanboy değilim dersiniz böyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperioИ -- 16 Haziran 2011; 15:09:47 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.