Şimdi Ara

'Dijital Satışlar Olmasa PC'ye Oyun Yapmazdık'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Operation Flashpoint serisinin yaratıcısı olan ve şu sıralar Arma serisine odaklanan Bohemi Intractive'den Marek Spanel, PC'deki dijital satışların kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Spanel'in sözleri şu şekilde:

"Eğer dijital dağıtım olmasaydı, PC için oyun geliştirmeye devam etmezdik"

PC oyunculuğuna her zaman destek veren ve şu sıralar ARMA 3'ü yine PC'ye özel hazırlayan Bohemia Interactive yetkililerinin bu kadar net konuşmasının nedeni tabi ki korsan oyunculuk. Dijital dağıtım her ne kadar korsanın önüne geçemese de masrafların azalması ve satışların bu platformda iyi olması geliştiricileri mutlu ediyor.

Bu arada Bohemia Interactive'in Arma 3'ü 2012 yılının yaz aylarında çıkarması bekleniyor. Serinin hayranları bakalım istedikleri gibi bir oyunla karşılaşacaklar mı?

• quote:

Eğer dijital dağıtım olmasaydı, PC için oyun geliştirmeye devam etmezdik

e tamam bizde biliyruz...bi yerden para gelmeyince hiçbir yere oyun yapılmaz...
  • quote:

"Eğer dijital dağıtım olmasaydı, PC için oyun geliştirmeye devam etmezdik"

Adam haklı beyler. Ne kadar özenilmiş farklı yapımlar çıksada satış sayısı belli :/
  • dijital satışlardan memnun oldugunu söylüyor bunda bi şey yok ,orjinal oyuna dikkat çekmek istemiş sadece..
  • Yok hocam ya yok Ara oyunundan ben hiçbirşey anlamadım.Bu nasıl bir oyundur yahu.Önceki oyununuda oynadım ve ondanda hiçbirşey anlamadım.Yani bu oyun boş oyun.Arma olmasa da olur yani.
  • Dijital dağıtımın olmaması söz konusuymuş gibi :s
  • quote:

Yok hocam ya yok Ara oyunundan ben hiçbirşey anlamadım.Bu nasıl bir oyundur yahu.Önceki oyununuda oynadım ve ondanda hiçbirşey anlamadım.Yani bu oyun boş oyun.Arma olmasa da olur yani.

Çünkü oyun anlaşılmasını gerektiren özellikler barındırıyor "artı işaretini adamın üzerine getir tıkla" değil! Anlamadığınız herşeye boş deyip geçmeyin
  • istediğin kadar çırpın,diren,yalvak yakar ...bu böyle gelir böyle gider.binbir türlüde çıkarsan bu devirde kırılamaz bir şey yok.sıkma canını sen yine aç kalmazsın.
  • artık dağıtıcılar anlasın taklitler orjinalini yaşatır bu ea anladı bakın dünya 1. si
  • şu sağ tarafta oyunun türü simülasyon olarak belirtilmiş. neden oyunu çözmek için kafa yormayıp kötü eleştiri yapıyorsunuz. gerizekalı mısınız siz arkadaşlar ?!

bkz.http://www.youtube.com/watch?v=5FLiNTW7MgQ
  • 2 taraf içinde iyi bişey hem kopyalar üret dağıt ülkelere fln onlar paradan kurtuluyor hemde bize onalrı katmadıklarından biraz daha ucuza geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.