Şimdi Ara

HTC SENSATİON KULLANICI YORUMLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
21.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Dün akşam itibari ile DHD den Sensationa geçtim.
    DHD ile karşılaştırıyım::Boyut mükemmel olmuş aynı ekran ölçüsünde fakat boyut küçülmüş.Ksa tasarımı çok iyi ekran çizilmez gövde yekpare orası çizildi burası çizildi derdi yok kapağı değiştir telefon büyük oranda değişir.
    Ben GPS e takmış durumdayım Sensationda GPS olayını çözmüşler çok hızlı bağlanıyor.DHD de kılıfı söküp uydu tarattırınca max.5 uydu görmüştü ve kiitlenemiyordu,Sens. Tpu kılıf içinde 8 uydu gördü ve 1-2 saniyede bağlanıyor.İşlemci hız vs çok bir fark yok DHD den
    Bootloader kilidi kırılması beklenebilir zırt pırt rom değiştiren arkadaşlar için şu an tavsiye etmem.
    Ses DHD den biraz daha kısık geldi(zil sesinden bahsediyorum) hoparlörün mono olması benim için önemsiz ben dışarda zil sesini duyayım yeter.Hayatta teefon hoparlöründen müzik dinllemedim.
    Kamera vs deneyemedim zamanla yazarım ilk izlenimim çok olumlu henüz 1-2 saat kullandım.Şu an en büyük sorun root olamaması custom romlarla görünen basit şeyler giderilebilir.

hayırlı olsun arkadaşım iyi günlerde güle güle kullan..

• http://forum.donanimhaber.com/m_49084395/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50150049

İyice bi gözden geçirin bu linki,htc alacakların dikkatine !!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: H@B!B

http://forum.donanimhaber.com/m_49084395/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50150049

İyice bi gözden geçirin bu linki,htc alacakların dikkatine !!!!!!!!

Baktım linke birisinin teefonu bozuldu diye Htc yi nasıl suçlar anlamıyorum.Garantiyi sunan firma hiç mi suçlu değil?

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

quote:

Orijinalden alıntı: mte38
    Htc sensation yorumlarina devam ediyorum , yaklasik 3hafta oldu , ilk yorumlarimi daha once yazmistim, ön kamera ve hoperlörlerle ilgili sorular gördüm ;
    Ön kamera kullanimi icin marketten programindirmeniz gerekiyor, iphone 4 de oldugu gibi , skype, tango, whatsapp, vb. Var markette , bu sekilde kullaniliyor ,
    Hoperlör kötü mü diye sormuslar , hayır değil , fakat bende ilk kulağıma tutduğumda hoperlörünü begenmemistim , sonra anladımki ahize kulağa tam oturmassa ses biraz kötü geliyor , ama alıştığınizda dogru sekilde rahatca kullanabiliyorsunuz ve gayet normal ses kalitesi alıyorsunuz , ama beklentiniz butelefonda diğer modellerden cok daha üstün bir ahize sesi kalitesiyse maalesef normal bir sesi var , ancak arka hoperlör sesi cok iyi , sesi dısa verdiginizde veya video izlerken , 3 boyutlu ses efektini (tabi video sesi uygunsa) cok net hissediyorsunuz , tüm özelliklerini topladıgızda ben htc sensation derim ,ilk ciktiginda , almanyadan 520 euroya almistim , uzerine kar koyup satıp iphone 4 alabilirdim , ama bence bu daha iyi dedigim gibi sadece ekran kalitesi ve sense 3.0 arayüzü bile yeter...

Peki mesela tango uygulamasi ile 3g ile goruntulu konusma mumkunmu yoksa sadece wifi ilemi

up

• mesajım bulunsun
  • Ben görüntülü görüşmeyi hiç kullanmadım şimdiye kadar ama Xda da Tango ile video konferans yapılabildiğini yazmışlar.
  • gerçekten bir kişi bile tel hakkında bir şey yazmıyor. Millet teli aldı büyüsünden daha kurtulup foruma giremiyor galiba.
  • Pil süresi Dhd den daha iyi bugün pek kullanamadım sabah 6:30 dan şu saate kadar %75(aslında bugün neredeyse hiç kullanmamışım 6-7 görüşme 20 dk wireless)
    Kamerası çok iyi hemen odaklanıp çekiyor resmi.Dokunmatik hassasiyeti daha iyi geldi ayrıca
  • quote:

Pil süresi Dhd den daha iyi bugün pek kullanamadım sabah 6:30 dan şu saate kadar %75(aslında bugün neredeyse hiç kullanmamışım 6-7 görüşme 20 dk wireless)
    Kamerası çok iyi hemen odaklanıp çekiyor resmi.Dokunmatik hassasiyeti daha iyi geldi ayrıca

eyw. arkadaşım ya kimse bişey yazmıyor bende noluyor diyodum
  • mte38 senin gerçekten sensation kullandığından emin değilim
  • Merhabalar,
    İnceleme yapan arkadaşlardan ricam, bu ürünü kendi seviyesinde olan ürünlerle kıyaslayabilirlerse çok daha sağlıklı sonuçlar alınabilir. Ürün çift çekirdekli bir ürün. Ne Iphone 4 ne de diğerleri bu ürünlerle yarışacak güçte değil. Kıyaslama SGSII, Motorola Atrix 4G, LG Optimus 2X gibi ürünlerle yapılırsa almak isteyen arkadaşlara daha net ve kesin sonuçlar söylenebilir...

Teşekkürler...
  • arkadaşlar öncelikle telefon çok şık ve ince bir dizaynı var bu hoşuma gitti. Dokunmatik ekran hassaslığı gayet iyi, internet hızı süper, sesli sms yazma ve karşı tarafı arama özelliği çok iyi düşünülmüş(yanlız wifi ye bağlıyken çalışıyor.) resim çekimi güzel, video çekimi güzel , sense arayüzü çok güzel ekranı keyfinize göre ayarlayabiliyorsunuz. şimdilik aklıma gelenler bunlar kurcaladıkça keşfettiğim özellikleri yazarım.saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooopsss

arkadaşlar öncelikle telefon çok şık ve ince bir dizaynı var bu hoşuma gitti. Dokunmatik ekran hassaslığı gayet iyi, internet hızı süper, sesli sms yazma ve karşı tarafı arama özelliği çok iyi düşünülmüş(yanlız wifi ye bağlıyken çalışıyor.) resim çekimi güzel, video çekimi güzel , sense arayüzü çok güzel ekranı keyfinize göre ayarlayabiliyorsunuz. şimdilik aklıma gelenler bunlar kurcaladıkça keşfettiğim özellikleri yazarım.saygılarımla...

wifi ye bağlıyken derken normal mobil nettede çalışıyor değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

quote:

arkadaşlar öncelikle telefon çok şık ve ince bir dizaynı var bu hoşuma gitti. Dokunmatik ekran hassaslığı gayet iyi, internet hızı süper, sesli sms yazma ve karşı tarafı arama özelliği çok iyi düşünülmüş(yanlız wifi ye bağlıyken çalışıyor.) resim çekimi güzel, video çekimi güzel , sense arayüzü çok güzel ekranı keyfinize göre ayarlayabiliyorsunuz. şimdilik aklıma gelenler bunlar kurcaladıkça keşfettiğim özellikleri yazarım.saygılarımla...

mobil nette denemedim ama büyük ihtimal çalışıyodur.

• quote:

quote:

Bağlanıyor ama menüde bir yerde wifi açıkken mobil şebekeyi kapat gibi bir seçenek vardı galiba gözüme çarpmıştı.
    Arkadaşım ayrıca seni DHD konusundan mı tanıyorum?Sen gözüne kestirmişsin Sensationu alamk için bahane arıyorsun:) Benim gibi yap git al:)
    Şaka bi yana DHD kullananlara tavsiye etmiyorum şu an için ben maymun iştahlıyım aldım.Root olamadığı sürece diğer cihazlardan bir artısı yok ayrıca ekran çözünürlüğünün yüksek olması ilk etepta dezavantaj İgo yarım ekran çalışıyor mesela.
    Biraz da ısınma problemi var ki Atrixde de varmış galiba çift çekirdek işlemciyi incecik telefona koyarsan ısınır tabi:)

• quote:

quote:

quote:

Bağlanıyor ama menüde bir yerde wifi açıkken mobil şebekeyi kapat gibi bir seçenek vardı galiba gözüme çarpmıştı.
    Arkadaşım ayrıca seni DHD konusundan mı tanıyorum?Sen gözüne kestirmişsin Sensationu alamk için bahane arıyorsun:) Benim gibi yap git al:)
    Şaka bi yana DHD kullananlara tavsiye etmiyorum şu an için ben maymun iştahlıyım aldım.Root olamadığı sürece diğer cihazlardan bir artısı yok ayrıca ekran çözünürlüğünün yüksek olması ilk etepta dezavantaj İgo yarım ekran çalışıyor mesela.
    Biraz da ısınma problemi var ki Atrixde de varmış galiba çift çekirdek işlemciyi incecik telefona koyarsan ısınır tabi:)

Valla 2 ay kullandım rom manyağıda yaptım, yeter çok bile kullandım. Zaten o kadar kullanmamın sebebi telin muhteşem oluşundan kaynaklanıyor :)))).

Sensation beklememin sebebi biraz kurcalamak aslında deneyim kazanmak yoksa amacım onu kullanmak değil. Eyvallah uygulamalarda sıkıntılar var ama tel piyasada yaygınlaştıkça bu durumda düzelir.

Asıl beklediğim cihaz Evo 3 D ama daha henüz hiç biryerde yok. Piyasa ah bi gelsin

• Yurdışından gelen telefonlar türkçe olarak kullanılabiliyor mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkaraaslan

Yurdışından gelen telefonlar türkçe olarak kullanılabiliyor mu arkadaşlar?

Morelocare 2 diye bir program yükleyip Tükrçe'ye çevirebilirsiniz.
  • htc watch dan film izleyebilen var mı arkadaslar su an sadece trailerlar var
  • Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın lütfen,
    ben SGS 2 ile HTC Sensetion arasında kararsız kalıyorum, ama sanırım HTC alacağım, fiyatıda sgs2 ye göre daha uygun olursa tabi.
    O yüzden kullanıcı arkadaşlara bikaç sorum olacak, telefon mkv videoları oynatabiliyormu? ve izlediğim videoların hemen hemen hepsinde sgs 2 ile yanyanayken HTC nin siyah renkleri iyi veremediğini, daha doğrusu renkleri sgs2 ye göre daha kötü verdiğini görüyorum, gerçektede böylemi bu?
    Mesela şu videoya bakın lütfen : http://www.youtube.com/watch?v=u-_5ft7Pntg&feature=related
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.