Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 'Fiyat / Performans Kralı' video inceleme (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
1
Favori
243.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omer1371

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben huawei ideos x5 almayı düşünüyorum.Bütçem 500 TL ve sıfır almak istiyorum. Önerileriniz neler?

Haftada bir kampanya oluyor direk 470 liraya geliyor ideos x5 sıfırı takip et
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco426

quote:

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben huawei ideos x5 almayı düşünüyorum.Bütçem 500 TL ve sıfır almak istiyorum. Önerileriniz neler?

Teşekkürler
  • quote:

quote:

Nerelerde indirim oluyor bilgi verebilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak ayında hiç araştırmadan gittim direk HTC Wildfire aldım.Aradan çok fazla geçmeden bu telefonu gördüm ve telefondan tiskindim şimdi sadece evde yatıyor.Bu telefondan almam lazım fakat öğrenci adamız o yüzden biraz zor.Ama indirimlerde bi denk getirirsem affetmem
  • bence flash video nun donması türkcell den arkasımda i phone 3gs var türkcell de donuyor benim avea hattı takın ca ucuyor bide avea ile denenmesi gerekir diye düşünüyorum
  • ya benım bır sorum var mms ıle gelen fotoları nasıl hafıza kartına yada bellege kaydedebılırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbemre1994

quote:

quote:

Nerelerde indirim oluyor bilgi verebilirmisiniz?

hepsiburda.com da var şuan indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ya benım bır sorum var mms ıle gelen fotoları nasıl hafıza kartına yada bellege kaydedebılırız.

Üstüne basılı tut kendi kaydeder ;)
  • ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 15 Aralık 2011; 0:13:08 >
  • hem hepsıburada hem hizli al teli listeden kaldırdılar tel cekiliyor piyasadan nedenki
  • 22 aylık ikinci el temin ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

hem hepsıburada hem hizli al teli listeden kaldırdılar tel cekiliyor piyasadan nedenki

2 ihtimal var:

1: Artık 2.3 Gingerbread versiyonlu satılacak.
    2: Huawei daha önceden duyurduğu Vision ve Honor modellerini piyasaya sürmek için zemin hazırlıyor.

Bana ilk ihtimal daha kuvvetli geliyor.
  • Telefonu almak isteyen varsa ikinci el garantili full kutulu temin edebilirim.
  • Üç ay önce bir İdeos X5 satın aldım.Yorumlardan dolayı çok iyi bir telefon bekliyordum.Ama iki problem benim için hayal kırıklığı oluşturdu.Pil şarj süresi bir gün bile yetmiyor.Telefon görüşmesi sırasında benim sesim karşıya az ve yankılı gidiyor.Bakırköy KVK'ya servis için verdim.Bir problem olmadığını söyleyerek;hiç bir şey yapmadan telefonu iade ettiler.Klasik Türk servis davranışı yanı...Bizim problemimiz devam ediyor,80-90tl değerinde sıradan telefon kadar bile telefon hizmeti alamıyorum.Fikri olan,yardım edecek biri var mı?
  • Arkadaslar streo kulaklık taktıgımızda telefonun micini nasıl kullanabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, bu telefonu almak istiyorum. ama piyasada sıfırı şu an yok. neden acaba?
  • güzel telefona benziyor ama markası biraz kafamı karıştırdı
  • Samsung Galaxy ACE mi
    yoksa ideos x5 mi hangisi daha mantıklı ?

ideos çok fazla artısı yoksa markası yüzünden samsung u tercih edecem SERVİS ws. daha iyidir muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TCL

Arkadaslar streo kulaklık taktıgımızda telefonun micini nasıl kullanabiliriz?

stereo kulaklıkların normalde sol tarafı yani left olan bölüm aynı zamanda mic görevi de görüyordu. Telefonda çalışırmı bilemem, denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikonx

Samsung Galaxy ACE mi
    yoksa ideos x5 mi hangisi daha mantıklı ?

ideos çok fazla artısı yoksa markası yüzünden samsung u tercih edecem SERVİS ws. daha iyidir muhtemelen

Galaxy Ace her ne kadar marka ve servis yönünden üstün olsa da X5 in donanımı göz önüne alındığında Ideos X5 çok daha iyi bir tercih olacaktır.

http://kiyas.la

www.gsmarena.com/compare

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.