Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 'Fiyat / Performans Kralı' video inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
1
Favori
243.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

quote:

quote:

Agalar benim için önemli bir soru var cevaplarsanız sevinirim.

Şimdi bu telefon facebookdan okey oynatabiliyormu oynatamıyor mu ?

İncelemeyi yapan editör buna cevap verebilir mi acaba ?

Ya arkadaşlar birisi suna cevap versin ..

Muhtemelen oynatır. Ama takılmama garantisini kimse veremez denemeden.

• Ozaman kullanıcı incelemesi bekliyeceğim.
  • Benim tavsiyem dokunmatik telefonların güneşli ve açık havadaki görünüş perfonmasınıda testlere eklemeniz gerektiğidir

saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

NOKIA 5800 XM'den geçiş olarak bu telefonu tavsiye eder misiniz?

İlk kez Android kullanacağımdan Android Market sorunu yaşar mıyım? Ücretsiz uygulama ve oyunları sorunsuzca yükleyebilir miyim?

5800 kullanıyosan hiç sıkıntı etme ilaç gibi geleceğine emin olabilirsin. Ama bi kaç gün daha beklemeye tahammülün varsa bekle ben dahil bi çok arkadaş sipariş verdi ve beklemede alan 1 kişi var sanırım oda cihazın gayet güzel olduğunu doğruladı kameradaki 720p ibaresine çok takılmazsan anı yakalayım kamerayla dersen tamam sıkıntısı yok derim bende.

Cep telefonu kameralarına hiç güvenim olmadı.

İnternet, oyun, uygulama, batarya problemi olmasın, bir de yapısal olarak sağlam olsun kafi.

• Bugün raflara girdi cihaz
  • buradaki bazı arkadaşlar sipariş etmiş. son yorumları doğrultusunda ben de sipariş etmek istiyorum. n82 yi elimden bıraktıracak telefon bu galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMayros

Bugün raflara girdi cihaz

Bu, yarından itibaren tüm TİM'lerde bulunabileceği anlamına mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksek -- 15 Haziran 2011; 22:04:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuksek
    quote:

Evet aynen öyle :)
  • topiği gözümüze gözümüze soktular 1di 3 oldu forum reklamını yapıyo valla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yuksek
    quote:

Evet aynen öyle :)

O zaman "ağzın bal yisin" diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksek -- 15 Haziran 2011; 23:13:10 >
  • Süper yorumlar bunlar
  • Alan var mı arkadaşlar ?
  • Aldıkta hala banka onayında. Gelen ürün olur yarın en geç öbür gün alanlar arasında. Biraz daha sabretmemiz lazım son kullanıcı gözüyle olan incelemeleri görmek için.
  • Arkadaslar ben bu telofonu aldim ama hic memnun kalmadim cünki sarj yaptim teli kapattim bir gün sonra sarj yaptigim alet tam bosalmis yine sarj yaptim 2saat ama tel benmisin demiyor herhalde bozuldu teli geri göderdim ve parasin aldim ben almayadan yaziyorum HUAWEI X5 telofonu cam yaramaz benim icin bes para etmez bu benim düsüncen tabi herkes kendi bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaslar ben bu telofonu aldim ama hic memnun kalmadim cünki sarj yaptim teli kapattim bir gün sonra sarj yaptigim alet tam bosalmis yine sarj yaptim 2saat ama tel benmisin demiyor herhalde bozuldu teli geri göderdim ve parasin aldim ben almayadan yaziyorum HUAWEI X5 telofonu cam yaramaz benim icin bes para etmez bu benim düsüncen tabi herkes kendi bilir

O sizin şanssızlığınız bozuk cihaz satmışlar size yenisini almanız gerekirdi.
  • Mesut Çevik bile telefondan memnun kaldı. Beklediğim bir telefondu sipariş verdim. Yarın büyük ihtimalle gelir.
  • bu telefonda zoom var sanırım 2x ekrana hızlı bir şekilde iki kere üstüste dokununca yapıyor ama ard arda 2 kere yapıyor 1 kere dokununca yapmıyor 2 kere olması lazım ama o zmanda 2 kere zoom yapıyor zoomlu bi şekilde foto çekilince güzel gözükmüyor hafif kareler mevcut fakat galeriden açınca görüntü netleşiyor .
  • arkadaşlar bu donanımhaberin mobile versiyonu yokmu niye tam versiyona giriyolar ordada sonuçda video yayınlıyolar aynı şey var mobile versiyonuna girse bukadar kasmaz video sitenin kendisinde çok flash olduğu için kasıyo mobile versiyonunda hiç sorun çıkmaz bence!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgolo
    bu telefonda zoom var sanırım 2x ekrana hızlı bir şekilde iki kere üstüste dokununca yapıyor ama ard arda 2 kere yapıyor 1 kere dokununca yapmıyor 2 kere olması lazım ama o zmanda 2 kere zoom yapıyor zoomlu bi şekilde foto çekilince güzel gözükmüyor hafif kareler mevcut fakat galeriden açınca görüntü netleşiyor .

mrb kardes sanırım siz kullanıyosunuz bu cihazı iki sorum vardı cevaplarsanız sevinirrim sar degeri kitapcıgında yazıyor mu birde sarjı ne kadar gidiyor tesekkurler
  • radyo yok mu bunda
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.