Şimdi Ara

Homefront'un Geliştiricisi Kapatılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Homefront'un geliştiricisi olan Kaos Studios, THQ tarafından kapatlıyor. THQ'dan yapılan açıklamaya göre New York'lu firma Kaos Studios ve THQ Digital Warrington kapatılacak.

Bu kararın alınmasındaki neden ise stüdyoların iç yapıdaki stratejik yeniden düzenlenmesi olarak açıklandı. Aslında Homefront'un çok başarılı satışlara ulaşmasına rağmen kalite olarak hiç de iyi seviyede olmaması stüdyonun sonunu getirdi.

Homefront serisi ise bundan sonra THQ Montreal tarafından geliştirilecek. THQ'nun büyük önem verdiği bu stüdyonun eleman sayısı Kaos'tan çok daha fazla ve oldukça yetenekli isimleri barındırıyor.

Assassin's Creed'in yaratıcı ekibinin lideri olan Patrice Désilets de THQ'nun Montreal stüdyolarında çalışıyor. Şu an bu stüdyo yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. 

• Frontlines'da ortalamaydı bu da vasat bir oyun oldu bir türlü istedikleri kaliteye çıkamadılar kötü olmuş ama Homefront serisini değerlendirmek istiyorsa THQ doğru kararı vermiş yapımcı değiştirerek..
  • kapatılması gayet normal oyun gerçekten çok kötüydü bu kadar satmasınada bir anlam veremedim reklam ve pazalarmasını iyi yaptılar sadece o yüzden bu kadar sattı ki yetkililerde bunun farkına varıp aynı riske tekrar girmeyi göze alamamışlar
  • homefront şaka gibiydi güya half-life'tan esinlenmişler hiç direniş atmosferi göremedim ben half-life 2'deki atmosferin yarısını aktarabilseydiniz amenna!
  • Homefront çok güzeldi ya,ondan kapatmışlardır.=)
  • Su montralde yasamak lazim sanirim kanadadaydi
  • O kadar reklam hangi oyuna yapılsa oda çok satardı.
  • Hayal kırıklığı yaratan bir oyundu.Bundan sonrası için ekibi değiştirirecekler gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.