- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Telefondaki Mesajlar Silinse de Kayıt Altına Alınıyor mu ?
16 Cevap2906 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

87 Mesaj
12 Haziran 2011; 19:24:10 

merhaba arkadaşlar.Bir sorum olacaktı.
Bir arkadaşım "telefonundaki mesajları silsende onlar telefonda bir yerde saklı kalıyor,servise götürdüğün zaman mesajları açıyorlar,aynı şey telefon yaptığın telefon görüşmelerinde de geçerli.onlar da ses kayıt altına alınıyor."dedi.
Bu konu hakkında bir bilginiz var mı ? Böyle birşey olabilir mi ?

Dik tepelere tırmanmak için başta yavaş yürümek gerekir.

374 Mesaj
12 Haziran 2011; 19:28:00 

Telefonda kaydedilmezde; Operatör, mesajları kaydedebilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Fe4R] -- 12 Haziran 2011; 19:28:50 >

Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Battlelog
She make me nervous

1876 Mesaj
12 Haziran 2011; 19:28:58 

Sanmam, kim neden bizim mesajlarımıza bakıp, konusmalarizi dinlesin.. Ayrıca bunu yapmaya zaman yetmez!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2006 Mesaj
12 Haziran 2011; 19:44:51 

quote:

Orijinalden alıntı: LastShinobi

Sanmam, kim neden bizim mesajlarımıza bakıp, konusmalarizi dinlesin.. Ayrıca bunu yapmaya zaman yetmez!

Bilgisayar yapar zaten bi kişi hepsini okuyup saklayacak hali yok.

87 Mesaj
12 Haziran 2011; 21:17:28 

ya daha kesin bir bilgisi olan yok mu

689 Mesaj
12 Haziran 2011; 21:22:40 

Mesajlar belki ama konuşmaların tümünü telefon nasıl kaydedebilir sence mantıklı mı
Ama operatörler kaydeder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uniprof -- 12 Haziran 2011; 21:28:45 >

5567 Mesaj
12 Haziran 2011; 21:25:01 

Telefonun içinde kalamaz, mümkün değil. Ama operatör konuşmaları ve mesajları kaydedebilir. Bilgisayar olsaydı kalabilirdi. Çünkü büyük bölümü mekanik disk kullanıyor.

ANIME&MANGA Origin:DHadilazimdegilx Steam:dhadilazimdegilx Nintendo 3DS FC: 2337-4451-5701
Gigabyte 965P DS3 - Intel Q6600 @3.6Ghz - Corsair H80 - Kingston 2x2GB + A-Data 2x2GB DDR2 800Mhz - Sapphire 7850OC 2GB @1200/1450Mhz - Crucial MX100 256GB + 2xSamsung F3 500GB - Aerocool Xpredator X1 Evil Black - Philips 231E 23" - A4Tech X7 Klavye&Mousepad Logitech G300 Fare - Logitech X530 5+1 & Creative 3D RAGE - Logitech F510 Gamepad & Logitech Driving Force GT - NETBOOK: Acer Aspire One AO722-C68KK

2974 Mesaj
12 Haziran 2011; 21:27:31 

Cihaz içersinde mesajları iSMS programı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Arkadaşınızın dediğinide X-plore kullnıp sistem klasörlerindeki mesajlar klasörü içerisinden silebilirsiniz sorun kalmaz. Ama telefon görüşmelerini .wav formatında kaydettiğini düşünsek bile bu çok büyük yer kaplar cihazı yavaşlatır böyle bir şey yok, arkadaşınız karıştırmış sanırım

2006 Mesaj
12 Haziran 2011; 21:45:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Bilgisayar yapar zaten bi kişi hepsini okuyup saklayacak hali yok.

Bunu derken operatörün kaydetmesinden bahsediyorum yanlış anlaşılmalara mahal vermek istemem. Ayrıca benim bildiğim konuşma kayıtları sadece savcılık izni ile kaydediliyor. Mesajları bilemem.

374 Mesaj
12 Haziran 2011; 21:50:01 

Mesajlar operatöre kaydoluyor buna eminim. Ama bu mesajlara nasıl ulaşırız bilmiyorum.

saydam bardakların üzerindeki diş izleri gibi

87 Mesaj
12 Haziran 2011; 22:01:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

Cihaz içersinde mesajları iSMS programı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Arkadaşınızın dediğinide X-plore kullnıp sistem klasörlerindeki mesajlar klasörü içerisinden silebilirsiniz sorun kalmaz. Ama telefon görüşmelerini .wav formatında kaydettiğini düşünsek bile bu çok büyük yer kaplar cihazı yavaşlatır böyle bir şey yok, arkadaşınız karıştırmış sanırım

bilgilendirici bir açıklama yapmışsınız.ama aklımda hala soru işaretleri var.tamam telefon konuşmaları kaydolmuyor.peki telefonu alıp yetkili bir servise götürsek telefon içerisinden geçmişte yazılan mesajları bulabilirler mi ?

766 Mesaj
12 Haziran 2011; 22:23:08 

eski telefonumun içini açtığımda içinde gizlenmiş bir tuş buldum bastığımda telefondaki sildiğim mesajlar daha önce aradığım kişileri numaraları gelmişti iphone çakması olduğu içindir belki bunda da bu özellik vadır

eminimki kaydeden dinleyen birileri vardır

2974 Mesaj
12 Haziran 2011; 22:31:35 

quote:

Orijinalden alıntı: uzunsaclıkeladam

bilgilendirici bir açıklama yapmışsınız.ama aklımda hala soru işaretleri var.tamam telefon konuşmaları kaydolmuyor.peki telefonu alıp yetkili bir servise götürsek telefon içerisinden geçmişte yazılan mesajları bulabilirler mi ?

Bu forumda cep telefonları ve yazılımlarıylan ilgili baya çalışmam hatta bir kaçına imzamdan da ulaşabilirsiniz. Teknik servisi bu kadar gözünüzde büyütmeyin daha cihazın hackli olup olmadığını anlıyamıyorlar ki bu mesaj olayını mı bulacaklar? Eğer içiniz rahat edecekse cihazınız S60v3/v5 veya S^3 kullanıyorsa hard format ile ilk alındığı gün gibi yapabilirsiniz

1876 Mesaj
12 Haziran 2011; 22:35:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Bunu derken operatörün kaydetmesinden bahsediyorum yanlış anlaşılmalara mahal vermek istemem. Ayrıca benim bildiğim konuşma kayıtları sadece savcılık izni ile kaydediliyor. Mesajları bilemem.

Ben de servis için bahsetmiştim degilse operatör tabi ki bu bilgileri depolayabilir.

87 Mesaj
12 Haziran 2011; 22:46:54 

quote:

Bu forumda cep telefonları ve yazılımlarıylan ilgili baya çalışmam hatta bir kaçına imzamdan da ulaşabilirsiniz. Teknik servisi bu kadar gözünüzde büyütmeyin daha cihazın hackli olup olmadığını anlıyamıyorlar ki bu mesaj olayını mı bulacaklar? Eğer içiniz rahat edecekse cihazınız S60v3/v5 veya S^3 kullanıyorsa hard format ile ilk alındığı gün gibi yapabilirsiniz

telefon samsung star wifi.hangi gruba dahil oluyor acaba ?

2974 Mesaj
12 Haziran 2011; 23:05:33 

quote:

Orijinalden alıntı: uzunsaclıkeladam

telefon samsung star wifi.hangi gruba dahil oluyor acaba ?

Samsung bölümüne sormanızı tavsiye ederim. Symbian OS ile ilgileniyorum genellikler.

87 Mesaj
13 Haziran 2011; 9:40:15 

quote:

Samsung bölümüne sormanızı tavsiye ederim. Symbian OS ile ilgileniyorum genellikler.

tamam çok teşekkür ederim

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Telefondaki Mesajlar Silinse de Kayıt Altına Alınıyor mu ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.504