Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II'nin Türkiye lansman tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
8.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S II'nin Türkiye lansman tarihi açıklandı

Samsung'un uzun süredir merakla beklenen yeni telefonu Galaxy S II'nin Türkiye lansman tarihi kesinleşti. Samsung Türkiye'den gelen bilgiye göre Galaxy S II, 15 Haziran'da yapılacak etkinlikle birlikte ülkemizde resmi olarak tanıtılacak ve ay sona ermeden önce satışa sunulmuş olacak. Dünya çapında 15 milyondan fazla satan Galaxy S modelinin yerini almak üzere hazırlanan Galaxy S II, sahip olduğu güçlü özelliklerle yeni nesil akıllı telefonlar arasında en güçlü modellerden biri olarak gösteriliyor ve dünya çapında yoğun ilgi gördüğü için talebin karşılanmasında sıkıntılar yaşandığı ifade ediliyor.

Samsung tarafından doğrulanan bilgiye göre, firma sadece anavatanı Güney Kore'de Nisan ayından bu yana 1 milyondan fazla Galaxy S II aktivasyonu gerçekleştirmiş durumda. Ülkenin en büyük mobil telefon operatörü olan SK Telecom, 550 binden fazla Galaxy S II aktivasyonu yaptığını açıklarken, ikinci büyük operatör olan KT Telecom 300 binin üzerinde, LG U+ ise 150 bin Galaxy S II aktivasyonu gerçekleştirmiş durumda. Bu rakamlar ışığında Güney Kore akıllı telefon pazarında lider pozisyona sahip olduğunu belirten Samsung, Galaxy S II modelini dünya genelinde 120 civarında ülkede satışa sunarak Galaxy S'in ulaştığı yüksek satış rakamının çok  daha üzerine çıkmayı hedefliyor.

4.3-inç büyüklüğündeki Super AMOLED Plus ekranıyla öne çıkan Galaxy S II'ye, 1.2GHz'de çalışan çift çekirdekli işlemci güç veriyor. 1GB RAM ile gelen ve Android 2.3 işletim sistemine sahip olan Galaxy S II ülkemizde tüm operatörlerin mağazaları ile Teknosa ve MediaMarkt büyük teknolojil mağazalarından satın alınabilecek. Bununla birlikte Samsung Galaxy S II operatörler tarafından çeşitli paketler ile birlikte de sunulacak.

• Ben telefonu eskittim bunlar memlekete daha yeni getiriyorlar
    Samsung Sony nin izinden gidiyor galiba bu şekilde geç getirmeye devam ederse kendileri kaybeder.
  • Bilgi için teşekkür ederim Mesut Bey. Sormak istediğim bir soru olacaktı 15 Haziranda gerçekleştirilecek olan SGS 2' Nin etkinliği nerde ve ne zaman olacak bir bilginiz varmı ?
  • evet yerini yazarsanız sevinirim ayrıca saatini bizde katılabiliyormuyuz acaba ?
  • capon kızlar minicik olduğu için galaxy tab gibi duruyor
  • sonunda bir tarih var.valla bence bu telefon harbiden çok iyi satış rakamlarına ulaşacaktır.apple iphone 5 i çıkarmayarak resmen samsungun htcnin ekmeğine yağ sürdü.telefonu merakla bekliyorum ama hepsiburadaki gibi 1700 tlden satılmamalı.1500 seviyelerine gelmeli kısa sürede
  • Az kalmış gelmesine gerçi getiren getirdi.
  • Türkiye'ye giriş yapıcak olan modellerde NFC desteği olucak mı?
  • http://www.samsung.com/tr/galaxys2/ almak isteyen arkadaşlar buraya bakabilir.
  • Sayacı an ve an takip etmiş biri olarak, başlığı ilk okuyunca sesli argo kelimeler kullanmaktan kendimi alamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: patrain

http://www.samsung.com/tr/galaxys2/ almak isteyen arkadaşlar buraya bakabilir.

hikaye burası
  • Almanya da 599 eurodan satisa cikti ama daha ucuzada alinabilinir cunku baktigim yer bazen pahali olabiliyor.
  • İşte bunu bekliodum yaaa ama biraz geç olsun Turkcell inş. uygun bir paket düşünür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teg-men

Almanya da 599 eurodan satisa cikti ama daha ucuzada alinabilinir cunku baktigim yer bazen pahali olabiliyor.

http://www.mediamarkt.de/handy-dsl-angebote/handy-angebote/samsung_galaxy_s2/
  • bi 3310 değil
  • Ben bugun telefoncuda gordum 1800 lira taksitli, 1700 nakit fiyati var dedi. Resmi garantili oldugunu soyledi bende icimden sie lan dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak d

İşte bunu bekliodum yaaa ama biraz geç olsun Turkcell inş. uygun bir paket düşünür

turkcell ve uygun paket düşünemiyorum
  • Samsung yine insaflı davrandı bence
    1,2 ghz dual core işlemci ve 1 gb ram + super amoled plus ekran bu özellikler ile 2 binin üzerinde girir düşünüyordum
    Telefonu alır almaz root edip custom rom yüklemem lazım :)
  • 17 sinde darty de 20 sinde hepsiburada da olacak-mış
  • Ayda 89 tl ye 24 ay sozlesmeli olarak turkcell de satisa sunulacak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.